Meghan Markle symuluje ciążę? To nagranie nie pozostawia złudzeń [VIDEO]

Książę Harry i Meghan Markle/foto: PAP

Meghan Markle i książę Harry już niedługo zostaną rodzicami. Jednak, mimo widocznego już ciążowego brzuszka księżnej Sussex, pojawiły się głosy, że Meghan tylko udaje, że spodziewa się dziecka. Jednak to nagranie może zamknąć usta wszystkim niedowiarkom.

Kilka tygodni temu brytyjskie media pisały, że żona księcia Harrego wcale nie jest w ciąży, a pod ubraniami nosi sztuczny brzuch. Dowodem na to miały być zdjęcia, na których brzuszek Meghan jest większy jednego dnia, a innego mniejszy i ma inny kształt. Ponadto ubrania nie układają się naturalnie na ciążowych kształtach Meghan.

Co więcej mimo zaawansowanej ciąży, księżna Sussex nie ma problemu z noszeniem wysokich szpilek, ani z szybkim wstawaniu z pozycji kucającej. Media zwracały również uwagę, że Meghan cały czas trzyma się za brzuch, jakby obawiała się, że przesunie się pod ubraniem albo spadnie.

To nagranie daje jednak sporo do myślenia. Widać na nim, jak razem z księciem Harrym pozuje do zdjęcia, trzymając się za brzuch. W pewnym momencie Meghan opuszcza jednak lekko jedną rękę, spoglądając na brzuch tak, jakby poczuła ruchy dziecka.

Źródło: interia.pl

Comments are closed.