Mocne przemówienie Grzegorza Brauna! Uruchamia infolinię i serwis do zgłaszania naruszeń Układu Gdańskiego: „Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was” [VIDEO]

Grzegorz Braun/fot. YouTube/Grzegorz Braun - Wiara, Rodzina, Własność!
Grzegorz Braun/fot. YouTube/Grzegorz Braun - Wiara, Rodzina, Własność!

Grzegorz Braun na dzisiejszej konferencji poinformował o uruchomieniu serwisu oraz telefonu zaufania dla osób pokrzywdzonych przez Układ Gdański. – Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – czytamy na stronie ukladgdanski.pl.

Grzegorz Braun w mocnym przemówieniu zwrócił się do mieszkańców Gdańska, by zgłaszali przykłady korupcji w Gdańsku na specjalnej infolinii oraz stronie internetowej, którą właśnie uruchomiono. Apel kieruje też do „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”, by „zadzwonili do nas, zanim przyjdziemy do was”.

Zapraszam do wejścia na stronę ukladgdanski.pl. Zapraszam do korzystania z telefonu zaufania zaufania Układu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych i ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż. Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was – powiedział na konferencji Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska.

To jest taki piękny czas, Wielki Post za pasem, warto skorzystać. Żadnej dyspensy oczywiście nie mogę udzielać, bo nie reprezentuję jeszcze władzy świeckie, a władzy duchownej z racji wstąpienia w związek małżeński nigdy już reprezentować nie będę, ale jest okazja, żeby się „wyspowiadać” i przystąpić do odkrywania nowej karty historii Gdańska, wybrzeża i całej Polski – dodał Braun.

Poniżej fragment konferencji Grzegorza Brauna, na którym słyszymy o infolinii oraz stronie Układu Gdańskiego. Niżej zaś cała konferencja z udziałem Grzegorza Brauna.

Źródła: youtube.com/nczas.com/ukladgdanski.pl

15 KOMENTARZE

 1. Napiszcie coś o Polska Fair Play. Podoba mi się stwierdzenie R.Gwiazdowskiego, że chcą być najmniejszym złem. Chodzi o partie polityczne . Dosyć uczciwe podejście do roli partii politycznych w Polsce.

  • Widzialem pare wystapien pana Gwiazdowskiego i musze powiedziec ze jest bardzo dziwny.Niby dobrze mowi ale to takie chaotyczne. Korwin ma jakas logike wydarzen po prywatyzacji a PFP nie ma.

  • Gwiazdowski też jak Mikke popiera wolny rynek czyli np budowę burdelu (także dla pedałów) i smartszopa obok koscioła?
   Oczywiście kapitał pochodzenia polskiego, izraelskiego lub chińskiego a siła robocza z Ukrainy czy Gruzji.

   • Jak kolega taki oblatany , to proszę o radę. Na kogo głosować w najbliższych wyborach, będąc konserwatywnym prawakiem ?

    • PiS zwasze robila wszystko, zeby nie doposcic do wejscia prawicy do sejmu.
     Zaczelo sie od ustanowienia progow wyborczych, pozniej finansowanie partii z budzetu, a przez caly czas manipulowanie informacjami w mediach, przemilczanie, klamstwa, prosze znalezc na youtube film o programie „forum” za pisowskiego prezesa tvp. To dla nich typowe. A Gwiazdowski, to jeszcze jeden, ktory uslyszal o wolnym rynku od Mikkego, ale uznal, ze jest madrzejszy i musi z czegos zyc, wiec nie ma zadnych zastrzezen do wspolpracy z socjalistami.

  • Najmniejsze zło to wciąż zło. A gwiazdkowski robi krecia robotę, zamiast dołączyć do koalicji ProPolskiej tworzy alternatywe dogadana z Morawieckiem. Więc jest takim samym złem. A jeszcze go do niedawna szanowałem.

 2. Kolejny nowatorski pomysł Brauna, teraz trzeba tylko dotrzeć z tym do mediów

 3. Jak nie Braun to kto? Wszyscy już byli, Gwiazdowski też, chociaż tylko w ZUS-ie, a jak naprawił ZUS, każdy widzi… Druga gwiazda to Jakubiak ze swoją Konfederacją dla Lemingów, trzecia gwiazda to Konrad Daniel z 1polska, obrońca mafii gdańskiej, szkoda gadać – dziel i rządż. Tylko Pan Grzegorz „widzi więcj, czuje więcej i patrzy dalej”, tylko czy ktoś to umie zauważyć …

  • Jestem tego samego zdania.Pan Grzegorz to osoba ktora mysli o wolnym czlowieku,wolnym rynku i to wszystko w obszarze Polski.U Korwina chca wolnego rynku bez znaczenia gdzie co i jak. Wazne zeby robta co chceta.Anarchia kompletna.Narodowcy skolei patrioci ale mysla o czesciowym socjalu. I tu tylko Braun jawi sie jako prawidlowa osoba.

    • Klamiesz o Mikkem. On NIE JEST anarchista.
     Male panstwo, to nie anarchia. Doucz sie albo milcz.

     • Nie powiedzialem ze on jest anarchista.
      Poprostu u niego w parti jest wielu anarchokapitalistow czyli anarchistow.

   • Czyli w końcu poznałem poglądy Brauna. To nadPiSdzielec który chce dać tyle wolności ile ma szczur w dużej klatce.

Comments are closed.