Mocne przemówienie Grzegorza Brauna! Uruchamia infolinię i serwis do zgłaszania naruszeń Układu Gdańskiego: „Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was” [VIDEO]

Grzegorz Braun/fot. YouTube/Grzegorz Braun - Wiara, Rodzina, Własność!
Grzegorz Braun/fot. YouTube/Grzegorz Braun - Wiara, Rodzina, Własność!

Grzegorz Braun na dzisiejszej konferencji poinformował o uruchomieniu serwisu oraz telefonu zaufania dla osób pokrzywdzonych przez Układ Gdański. – Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – czytamy na stronie ukladgdanski.pl.

Grzegorz Braun w mocnym przemówieniu zwrócił się do mieszkańców Gdańska, by zgłaszali przykłady korupcji w Gdańsku na specjalnej infolinii oraz stronie internetowej, którą właśnie uruchomiono. Apel kieruje też do „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”, by „zadzwonili do nas, zanim przyjdziemy do was”.

Zapraszam do wejścia na stronę ukladgdanski.pl. Zapraszam do korzystania z telefonu zaufania zaufania Układu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych i ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż. Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was – powiedział na konferencji Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska.

To jest taki piękny czas, Wielki Post za pasem, warto skorzystać. Żadnej dyspensy oczywiście nie mogę udzielać, bo nie reprezentuję jeszcze władzy świeckie, a władzy duchownej z racji wstąpienia w związek małżeński nigdy już reprezentować nie będę, ale jest okazja, żeby się „wyspowiadać” i przystąpić do odkrywania nowej karty historii Gdańska, wybrzeża i całej Polski – dodał Braun.

Poniżej fragment konferencji Grzegorza Brauna, na którym słyszymy o infolinii oraz stronie Układu Gdańskiego. Niżej zaś cała konferencja z udziałem Grzegorza Brauna.

Źródła: youtube.com/nczas.com/ukladgdanski.pl