Oświadczenie

„Redakcja Dwutygodnika Najwyższy Czas oświadcza, iż w artykule p.t. „Niewiarygodne! Owsiak robi wszystko dla dzieci, swoich dzieci! Ujawniamy kuriozalny zapis w statucie fundacji WOŚP” z dnia 12 lutego 2019 roku podano nieprawidłową informację dotyczącą zapisu w statucie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cytowany zapis de facto w statucie nie istnieje. Przywołując go Redakcja oparła się na nierzetelnych źródłach.

13 KOMENTARZE

 1. „Witam, w załączeniu foto księdza. Roman Kneblewski, kontrowersyjny kapłan, na którego donosy już były nawet do papieża. W tej chwili modli się w I klasie PKP Intercity z brewiarza, ale z całą pewnością zionie jeszcze piwem ubrany w sutannę. Nie wygląda to właściwie względem głoszonych wartości” – brzmi donos.

  Ks. Kneblewski jest proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. „Zasłynął” tym, że na swoim profilu facebookowym opublikował zdjęcie, na którym chłopiec przyjmuje komunię świętą. Obok zdjęcia widnieje podpis: „po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną”.

  W związku z kontrowersyjnymi wypowiedziami otrzymał zakaz wypowiadana się w mediach, ale się do niego nie stosował. Na youtubowym kanale Tuba Cordis, który jest oficjalnym kanałem wideo parafii, można zobaczyć ks. Romana Kneblewskiego stojącego przed kamerą w przebraniu wampira. Na zęby nasunął nakładkę w kształcie wampirzych kłów i nazwał siebie: „Zwykłym wampirem, jakich wiele, jak każdy z nas”. Przekonywał, że każdy po trosze bywa wampirem, czyli kimś kto pozbawia innych życia wiecznego poprzez zły przykład i zachętę do grzechu.

  wiadomosci.wp.pl/ksiadz-pil-piwo-w-pociagu-zostal-przylapany-teraz-odpowiada-zrobilo-to-ludzkie-zero-6347952459143297a
  to inne zrodla

  a jak wyglada „prawda” nczas?
  nczas.com/2019/02/10/antyklerykalne-szalenstwo-doniosl-na-ksiedza-bo-ten-pil-piwo-duchowny-odpowiada-ludzkie-zero-bez-twarzy-imienia-i-nazwiska-video/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here