Oświadczenie

„Redakcja Dwutygodnika Najwyższy Czas oświadcza, iż w artykule p.t. „Niewiarygodne! Owsiak robi wszystko dla dzieci, swoich dzieci! Ujawniamy kuriozalny zapis w statucie fundacji WOŚP” z dnia 12 lutego 2019 roku podano nieprawidłową informację dotyczącą zapisu w statucie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cytowany zapis de facto w statucie nie istnieje. Przywołując go Redakcja oparła się na nierzetelnych źródłach.

13 KOMENTARZE

 1. Chyba zmienicie tytul na „Najwyzszy czas na pudelka”.Powoli zaczyna sie „barchan”.Szkoda.

 2. Tak to wygląda kiedy pisanie artykułów polega na bezmyślnym Kopiuj->Wklej.

 3. „Witam, w załączeniu foto księdza. Roman Kneblewski, kontrowersyjny kapłan, na którego donosy już były nawet do papieża. W tej chwili modli się w I klasie PKP Intercity z brewiarza, ale z całą pewnością zionie jeszcze piwem ubrany w sutannę. Nie wygląda to właściwie względem głoszonych wartości” – brzmi donos.

  Ks. Kneblewski jest proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. „Zasłynął” tym, że na swoim profilu facebookowym opublikował zdjęcie, na którym chłopiec przyjmuje komunię świętą. Obok zdjęcia widnieje podpis: „po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną”.

  W związku z kontrowersyjnymi wypowiedziami otrzymał zakaz wypowiadana się w mediach, ale się do niego nie stosował. Na youtubowym kanale Tuba Cordis, który jest oficjalnym kanałem wideo parafii, można zobaczyć ks. Romana Kneblewskiego stojącego przed kamerą w przebraniu wampira. Na zęby nasunął nakładkę w kształcie wampirzych kłów i nazwał siebie: „Zwykłym wampirem, jakich wiele, jak każdy z nas”. Przekonywał, że każdy po trosze bywa wampirem, czyli kimś kto pozbawia innych życia wiecznego poprzez zły przykład i zachętę do grzechu.

  wiadomosci.wp.pl/ksiadz-pil-piwo-w-pociagu-zostal-przylapany-teraz-odpowiada-zrobilo-to-ludzkie-zero-6347952459143297a
  to inne zrodla

  a jak wyglada „prawda” nczas?
  nczas.com/2019/02/10/antyklerykalne-szalenstwo-doniosl-na-ksiedza-bo-ten-pil-piwo-duchowny-odpowiada-ludzkie-zero-bez-twarzy-imienia-i-nazwiska-video/

  • Ja p…..ę Masakra. Czytelniku dzięki za podzielenie się tym info.

Comments are closed.