Skandal! Konferencja Koalicji Propolskiej w Sejmie odwołana. „Nie podano żadnej przyczyny”

Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun w Sejmie RP. / foto: PAP/Tomasz Gzell
Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun w Sejmie RP. / foto: PAP/Tomasz Gzell

Konferencja organizowana przez jednego z liderów Koalicji Propolskiej – Roberta Winnickiego – została odwołana dzień przed wydarzeniem. Jak informuje poseł na Sejm RP nie podano przy tym żadnej przyczyny odwołania tego wydarzenia.

Konferencja „Polska-Bliski Wschód: wczoraj, dziś i jutro” organizowana jest przez prezesa Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego. Wydarzenie miało stać niejako w kontrze do antyirańskiego szczytu organizowanego przez rząd warszawski.

Debata zaplanowana na 13 lutego nie odbędzie się jednak w Sejmie RP, gdyż dzień wcześniej cofnięto zgodę na jej organizację z nieznanych przyczyn. W związku z tym wydarzenie to odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Kopernika.

– Niestety z powodu blokady naszej konferencji w Sejmie RP z przyczyn, których mi nie podano, odbędzie się ona w Centrum Konferencyjnym przy ul. Kopernika 30 – poinformował na Twitterze Robert Winnicki.

W konferencji udział mają wziąć eksperci, parlamentarzyści oraz przedstawiciele państw Bliskiego Wschodu. Głównym przedmiotem dyskusji będzie dynamika wybranych problemów w tym regionie, zaangażowanie Zachodu w konflkty na Bliskim Wschodzie oraz interesy Polski w tym regionie.

Specjalne referaty wygłosić mają red. Karol Kaźmierczak, dr Wojciech Szewko, dr Leszek Sykulski oraz Grzegorz Braun. Konferencja już 13 lutego o godzinie 12.00 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Kopernika.

25 KOMENTARZE

 1. przyczyna była, jest i będzie zawsze taka sama … sprzeciw rabinów …

 2. ALE CI ZASRANCY POPIS KUJA …..NOGI SIE PLONCZA I JEZORY…..LAPKI LATAJA….PAZNOKCIE OBGRYZAJ….A TU IDZIE NOWE ROZDANIE

 3. Ważne że na hanuke jest miejsce w sejmie. PIS zdrajcy i żydowskie pachołki

  • Dokładnie, żydowskie popychadła boją się konkurencji, dlatego nie grają uczciwie!!!

 4. PiS boi się konkurencji i powtórki z eurowyborów w 2014 gdy Korwin zdobył 3 mandaty. To mogłoby być trampolina do wyborów parlamentarnych

 5. Jak Norwegowie odwołują polskiego ambasadora bez podania przyczyny, to skandal i zła praktyka. Gdy rząd robi to samo wobec opozycji, to nie ma problemu. Ah te podwójne standardy w Polin.

 6. Zawsze głosowałem na PIS. Ale właśnie za to uzależnienie od żydowstwa więcej na nich nie zagłosuję. Dlatego formalizujcie , Koalicjo Propolska, nową formułę działalności – bo będziecie mieli nasze głosy, Tylko dajcie nam szansę – utwórzcie wreszcie tę koalicję !

 7. Przyczyną odwołania konferencji w sejmie jest pozycja kolankowo-łokciowa, zwana czasami postawą służebną, jaką Polska prezentuje wobec USA i Izraela.

  • Żadnej konkurencji dla POPiS-u być nie może, a to dlatego, że czegoś takiego jak POPiS nie ma i nigdy nie było. To tylko wytwór taniego resentymentu lewactwa i superprawicowych kanapowców, którzy mogą tylko wzdychać marząc o zdobyciu mandatów do sejmu. Taka prawda, niestety, ogarnijcie się choć trochę.

   • Klamiesz.
    Po pierwsze, o POPiSie mowiono tuz po wyborach do sejmu w 2005 roku. Jednak partie te nie porozumialy sie w sprawie podzialu ministerstw.
    Po drugie, partie te dzialaja w ten sam sposob, zgodnie z ukladem w Magdalence.
    Po trzecie, poslowie zmieniaja przynaleznosc partyjna i jak sami mowia, : nie musza zmieniac pogladow.

 8. Czyli w Warszawie dalej to samo – robią laskę Amerykanom za darmo. To miłej zabawy Panie i Panowie z PiS… Hańba.

 9. PIS godzi się na oderwanie Pomorza od Polski . Rozbicie Polski na malutkie bantustany terroryzowane przez plutony marines jest planem amerykańskiego rządu dla Polski

 10. nawet drzazga w tyłku tak nie uwiera, jak rządzących i tych poukładanych przez właścicieli Polski w kolejce do rządzenia, nasza propolska koalicja; ale jak to mówią – Alleluja i do przodu; bo jak nie teraz to kiedy? jak już nic nie będzie, bo złodzieje i mameły wszystko rozkradną?

 11. Jaki skandal? przyjechali na czolgach? Ludzie sami ich wybieraja z milczaca zgoda Kosciola, w czym problem?

Comments are closed.