Sławomir sporo ryzykował, ale opłaciło się. Sylwester, na którym zarobił krocie TVP powtarza do dziś

Sławomir podczas
Sławomir podczas "Sylwestra z Dwójką". / foto: Prt Sc TVP2

Mimo że mamy już 12 lutego Sylwester u Jacka Kurskiego ciągle trwa i nic nie zapowiada by miało się to zmienić. Noworoczna zabawa z Zakopanego powtarzana jest na różnych kanałach TVP co chwilę i w sumie imprezę można było zobaczyć już kilkadziesiąt razy.

Sylwester z „Dwójką”, którego główną gwiazdą był Sławomir, odbył się w ubiegłym roku tradycyjnie – 31 grudnia. Ktoś mógłby pomyśleć, że również tradycyjnie zakończył się on z pierwszym dniem nowego roku. U Kurskiego impreza trwa jednak do dziś, a powtórki z Sylwestra puszczano już 46 razy.

46 emisji powtórkowych na kanałach Telewizji Polski: TVP2, TVP Rozrywka oraz TVP Polonia, odbyło się w czasie 43 dni nowego roku. Średnio Sylwester w Zakopanem, na którym wystąpili m.in. Boys, Akcent, Maryla Rodowicz czy Sławomir, powtarzano więcej niż raz dziennie.

Główną gwiazdą Sylwestra z „Dwójką” był Sławomir, który w czasie Sylwestra jednak sporo ryzykował, gdyż zdecydował się na dwa występy w ciągu jednego dnia. Najpierw wystąpił na scenie w Zakopanem, zgarniając za krótkie show ponad 100 tysięcy złotych, by szybko przemieścić się helikopterem do Katowic.

Tam odbywał się bowiem Sylwester z Polsatem, za występ na którym Sławomir zgarnął kolejne kilkadziesiąt tysięcy złotych – w sumie więc blisko 200 tysięcy, co jest najwyższą gażą dla polskiego artysty występującego podczas imprezy 31 grudnia.

Po występie w Zakopanem Sławomir wsiadł w śmigłowiec i polecał na Śląsk gdzie wystąpił na imprezie Polsatu. Sławomir wiele ryzykował – wystarczyło żeby w stolicy polskich Tatr załamała się pogoda, o co w górach nie jest trudno, i helikopter artysty mógł zostać uziemiony, a wtedy nici z zarobku.

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział Sławomira w czasie koncertu sylwestrowego w Zakopanem, to nic straconego, w najbliższych dniach kolejne powtórki, ale już nie z taką intensywnością jak wcześniej. 13 i 14 lutego koncert w TVP Rozrywka, 17 lutego TVP HD i TVP Polonia, 20 i 24 lutego na TVP HD.

Źródło: nczas.com/gazeta.pl

Comments are closed.