Wojewódzki miał atak wścieklizny na widok samochodu konkurentów od propagandy! „Król TVN” krzyczał tak, że nawet Kuźniar był w szoku [VIDEO]

Jakub Wojewódzki i Jarosław Kuźniar w samochodzie/fot. Twitter Pani Renatka #WspółczesnyBolszewik
Jakub Wojewódzki i Jarosław Kuźniar w samochodzie/fot. Twitter Pani Renatka #WspółczesnyBolszewik

Podczas wywiadu w samochodzie z Jarosławem Kuźniarem Kuba Wojewódzki dostrzegł mijający ich przez chwilę samochód TVP. Samozwańczy „król TVN” wpadł w furię i zaczął się wydzierać.

Wojewódzki postanowił wystosować apel do pracowników rządowej telewizji i otworzył na moment drzwi samochodu, w którym siedział. – O, telewizja Polska. Przestańcie kłamać! TVP Info, przestańcie kłamać! Wstyd! – wykrzyczał Wojewódzki trzaskając drzwiami.

Ale zaraz postanowił dodać kilka słów. – Zdejmij to logo, człowieku. Przecież to wstyd jeździć, ja pierdzielę – dodał zaraz Wojewódzki.

Kuźniar roześmiany stwierdził, że „nawet on tak nie reaguje na logo TVP”.

A Ty jeździłbyś z logiem TVP? To tak jakbyś napisał sobie „liar, liar” – podsumował Wojewódzki, któremu najwyraźniej nie przeszkadza jeszcze większa stronniczość jego macierzystej stacji TVN. A może jemu podobały się tzw. „urodziny Hitlera”?

Źródło: twitter.com

5 KOMENTARZE

  1. wojewodzki…cham idiota,,wyglada jak zyd chodzacy po prosbie… ochyda ! maniak obcy z obywatelstwem Polskim.. Do czasu… zapmietaj bydlaku… wszystko do czasu………………

    • Przecież oni napisali tylko jedno zdanie:
      …podsumował Wojewódzki, któremu najwyraźniej nie przeszkadza jeszcze większa stronniczość jego macierzystej stacji TVN. A może jemu podobały się tzw. „urodziny Hitlera”?

      To nie jest artykuł. Ostatnie zdanie to jest stronna opinia, których na tych stronach propagandowych nie brakuje. Żałosne ☹️

Comments are closed.