Żydzi nagrodzili swojego pupila. Współzałożyciel „Nigdy Więcej” laureatem Nagrody Praw Człowieka

Żydzi nagrodzili swojego pupila. Jak czytamy na stronie nigdywiecej.org Rafał Pankowski, współzałożyciel antypolskiego Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’ zdobył tegoroczną Nagrodą Praw Człowieka im. Paula Ehrlicha i Gunthera K. Schwerina.

Sama nagroda została utworzona w 1998 r. przez amerykańską Ligę Przeciwko Zniesławieniu w celu uhonorowania osób walczących z antysemityzmem w Europie.

Rafał Pankowski dostał tą „prestiżową” nagrodę od dyrektor ADL ds. europejskich Andrew Srulevitch 6 lutego 2019 r.

Rafał Pankowski jak czytamy na jego stronie, jest bardzo wrażliwym człowiekiem, i jak twierdzi za swoją walkę z antysemityzmem i ksenofobią jest atakowany w mediach.

Za przykład prześladowania wielkiego obrońcy narodu żydowskiego podaje oto te przykłady.

„24 stycznia 2019 r. państwowa telewizja w kanale TVP Info (prowadzący: M. Ogórek i R. Ziemkiewicz) nazwała Pankowskiego ‘jedną z najbardziej nikczemnych person’, która ‘oskarża Polaków o faszyzm, jeździ po całym świecie i opowiada kocopały o polskim antysemityzmie’, należy do ‘najgorszego sortu Polaków, którzy żyją z nienawiści do własnej ojczyzny’.” – czytamy na stronie nigdywiecej.org.

By bronić pupila narodu żydowskiego przed takimi atakami wkroczył niezawodny, jeżeli chodzi o pomoc lewakom – Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

Od razu złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji protest przeciwko kolejnemu przypadkowi mowy nienawiści w mediach publicznych.

O sytuacji z atakiem na dziennikarkę Małgorzatę Ogórek już taki wyrywny nie był, ale wiadomo nie ta strona barykady.

Nagrody pogratulował mu, były współpracownik SB, Michał Boni. Znany ze swojej niechęci do narodu Polskiego. Wielki fan składania na nasz kraj donosów w Parlamencie Europejskim.

Źródło: nigdywiecej.org/ Twitter

9 KOMENTARZE

  • Kreaturze jeszcze nikt nie udzielił lekcji dobrego wychowania i historii o tym kim de facto naziści byli. Schizofrenik widzący wszędzie wroga licząc na granty.

 1. >> By bronić pupila narodu żydowskiego przed takimi atakami wkroczył niezawodny, jeżeli chodzi o pomoc lewakom – Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.
  On też góral.

 2. Prawda, która boli – Rafał Pankowski przyznaje się do hajlowania
  Ideolog lewicowego antyfaszyzmu przyznał się, że to on jest osobą wykonującą gest faszystowskiego pozdrowienia na ujawnionym przez media zdjęciu z 1993 r.
  Do providerów strony phalanx.pl od lutego b.r. wpływają groźby w związku z naszą publikacją z września 2010 r. pt. Hajlujący Rafał Pankowski: [link]

  Autorzy gróźb żądają usunięcia tego materiału i straszą providerów odpowiedzialnością karną i cywilną.

  – To zamach na wolność mediów i próba tłumienia krytyki prasowej. Takie działanie jest przestępstwem. Phalanx.PL jest pierwszym medium elektronicznym, które podjęło temat przeszłości Pankowskiego, ktoś postanowił więc za wszelką cenę doprowadzić do usunięcia naszej publikacji. Donosy miały zastraszyć providera a publikacja o hajlującym Pankowskim miała zniknąć z internetu. Zapewniamy, że nie zniknie, mówi Krzysztof Krzykowski z redakcji phalanx.Pl

  W materiale pt. Hajlujący Rafał Pankowski pisaliśmy o ujawnieniu przez magazyn „Templum Novum” fotografii z 1993 r., na której znany lewicowy antyfaszysta Rafał Pankowski (na zdjęciu pierwszy z lewej): [link] wykonuje charakterystyczny gest prawą ręką, który sam nazywa faszystowskim pozdrowieniem

 3. Uczmy się od Żydów! Promujmy, brońmy oraz sowicie nagradzajmy ludzi walczących za granicą z antypolonizmem.

 4. Parafrazujac Michalkiewicza nieobecnosc zydow w polsce jest wyzsza forma ich obecnosci.Wiekszosc z nich mozna poznac tylko po tym jak odnosza sie do Polski i Polakow

 5. ” Nieobecność Żydów w Polsce jest wyższą formą ich obecności ” bardzo ciekawe i adekwatne do waszej żydofobii. Żebyście jeszcze pisali trochę po polsku.

Comments are closed.