
Justyna Żyła to świeżo upieczona celebrytka, która od ubiegłego roku jest na pierwszych stronach gazet. Wszystko za sprawą głośnego rozwodu ze znanym skoczkiem narciarskim – Piotrem Żyłą. Obecnie przygotowuje się do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”.
Justyna Żyła przez nagłośnienie swojego rozwodu z Piotrem Żyłą z dnia na dzień trafiła na czołówki tabloidów i portali plotkarskich. Od tamtego czasu kariera nowej celebrytki potoczyła się błyskawicznie.
Najpierw była sesja dla Playboya, następnie przyszedł czas na własny program w telewizji „Justyna Żyła – pierzemy brudy do czysta”, w który kobieta pomaga…pogodzić się zwaśnionym parom. W końcu przyszło także zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”.
Żyła pojawi się na wiosnę na antenie Polsatu, ale treningi przygotowujące do udziału w programie rozpoczęła już teraz. Po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych widać, że celebrytka ostro trenuje, by w programie zajść jak najdalej.
Tymczasem Internauci zwracają uwagę, że na zdjęciach udostępnianych w sieci Justyna Żyła jest…coraz chudsza. To zapewne efekt ciężkich treningów przygotowujących do udziału w show Polsatu. Jej partnerem w „Tańcu z Gwiazdami” będzie Tomasz Barański.


