UWAGA! Lewacka prowokacja w Warszawie. Rozrzucają antyimigranckie ulotki. Chcą wrobić narodowców [FOTO]

Antyimigrancka ulotka, która pojawiła się w Warszawie. / foto: Twitter/Paweł Bartoszek
Antyimigrancka ulotka, która pojawiła się w Warszawie. / foto: Twitter/Paweł Bartoszek

W Warszawie pojawiły się antyimigranckie ulotki – robione ręcznie – których hasła odnoszą się do kobiet wiążących się z imigrantami (choć określono to nieco inaczej) oraz muzułmanów. Jak podaje jeden z użytkowników Twittera jest to lewacka prowokacja.

– Uwaga Warszawiacy! Panie i Panowie z KODu i OBYWATELI PRL pozostawiają na warszawskich przystankach takie oto kartki z prowokacyjnymi tekstami – informuje na Twitterze Paweł Bartoszek.

– Chcą tym samym za takie napisy obarczyc środowiska narodowe. Prosimy o rozwagę mieszkańców Warszawy – dodaje.

Na samej kartce znajdujemy następujące hasła:

„Polki k*rwiące się z czarnuchami – będą wisieć.
– hańbią Białą Rasę
– hańbią Ojczyznę
– śmierć k*rwiszonom.
Ocalić Cywilizację!
Ocalić Białe kobiety!
Wybić bydło islamskie.”

Trzeba przyznać, że mogli postarać się bardziej, dość marnie wygląda ta lewacka prowokacja.

25 KOMENTARZE

  • Jak to „obarczyć, wrobić” ??
   Przecież to są WASZE jasno, jednoznacznie promowane poglądy !
   Wasi sympatycy, analfabeci wtórni ( pismo) puścili publicznie bąka wychodząc przed szereg, redakcja próbuje przekierunkować kompromitujący smród i odwraca kota ogonem. Standard

 1. A jednak,boja sie Narodowcow. To prawdziwi polscy patryioci. TAK,TAK . PIS,PO,PSL,NOWOCZESNA,SLD to szkodnicy. Nalezy ich wyslac w nastepnych wyborach tam gdzie ich miejsce………..,inaczej narodzie polski ,,przegracie,, Polacy wylaczcie telewizory,zacznijcie sluchac tych w internecie,tam cala jest prawda.

 2. Komentarz właściwie zbędny.
  Moje zdanie jest takie. Ostrzegające siążki oparte na faktach typu ” Róża Pustyni” i inne o Szejkach uwodzacych młode kobiety , ktore pasły ofiarą znęcania i przetrzymywania wbrew ich woli, można spokojnie wycofać z publikacji i ksiegarń.
  Historia jedynego co ludzkości nauczyła to tego , że jeszcze nigdy nikogo niczego nie nauczyła bo z uporem maniaka zatacza koło.
  Niech każda kobieta wybierze sobie drogę, którą bedzie szła. Po opuszczeniu kraju, odbierać obywatelstwo i niech robią sibie z nimi co im się podoba.
  Nie stety ale selekcja naturalna moi mili nie dotyczy tylko zwierząt. Jezeli jakiś facet będzie brał kąpiel z suszarką podłączoną do prądu by zaoszczedzic czas…to czemu kobietom zabraniać doboru naturalnego?
  Ja wiem, że to była prowokacja ale ja poszedbym dalej. Zachecałbym na miejscu prawicy , żeby wszystkie kobiety, którym z matmy w szkole nie szło a z j.Polskiego „…nauczycielka się uwzięła…” wyjechały do ” ciepłych krajów” gdzie zostaną ” gorąco przywitane”.
  Mądre kobiety zrozumieją dowcip a głupie…nie.
  Im bardziej czegoś im się odradza i lrzed czymś chroni tym częściej myślą, że to z zawiści że tam będą mialy lepiej.
  I dobrze. Niech jadą, lecą, płyną, idą…przecież muzułmanin będzie sto razy lepszy niż chcrześcijanin. No to tak na logikę.
  95% Arabów żyje w glinianych chatkach uszczelnionych trawą i kupami wielbłąda…a co je czeka tutaj? Blokowisko i bieżąca woda?
  Niech idą, poznawać życie, łapać, pasożyty i nosić burki.”… Szlachetne zdrowie ile Cię trzeba cenić,ten tylko się dowie kto Cię stracił…”
  Oj jaka byłaby to niepowetowana dla kraju taka strata, że w Polsce mąz mial romans i mu było głpio a tam była jedną z 80 legalnych żon ale przynajmniej ją najbardziej lubił bić. Od razu było by niewiernemu mężowi głupio.
  Polacy wstydzcie się:D

 3. Lewactwo wie ze tylko Narodowcy ich rozlicza za te lata niszczenia polski. PIS nic w tym kierunku nie robi bo sam jest umaczany. Tak tak Polacy myslacy,tylko wybor w nastepnych wyborach Narodowcow . To jedyni co sa w stanie posprzatac ten skorumpowany swiat jakim jest Polska.

  • Od trzech dekad w Polsce rządzi katolicko narodowa prawica, którą nazywacie lewicą, kiedy wam nie pasuje, jak ta szczeniacka szczera, prawicowo – narodowo treść kartki.

   • Kłamiesz, to są lewacy ubrani w szaty prawicy. Prawica trzyma się wiary i dba o wartość katolickie. Teraz weszli nawet do kościoła i pozwalają to od wewnątrz.

   • To mlode zydki ktore przyjezdzaja do Oswiecimia…rozrzucili ulotki z bledami ….ucza sie jezyka Polskiego!!!

    • Zgadzasz się z treścią ulotki ale uważasz że ktoś inny je produkuje.

     A program Biedronia napisał pewnie Sommer z Korwinem i Michalkiewiczem.

 4. Lewactwo to robactwo. To straszna choroba toczaca spoleczenstwa. Jesli dopuscimy lewactwo do wladzy to po nas.

  • Dziwne, Anahu … bo na kartce same prawackie mądrości, więc co dla ciebie właściwie oznacza „lewactwo”??
   Obawia się, że sam nie wiesz biedaku.

   • Daj spokój marksisto. To jest tak grubymi nićmi szyta prowokacja, że nawet tak upośledzona istota jak ty, wojowniku antify, który bije dzieci i kobiety w ciąży, może to pojąć.

 5. Za ładny charakter pisma no i nie ma błędów… dziwie się że ktoś się tak podkłada – ręczne pismo zawsze indywidualizuje autora…

 6. Więc o co biega steru ?
  Bo taka szczerość w przekazie, politycznie niepoprawna ? Szczeniaki jeszcze o tym nie wiedzą, że tzw. ruchy narodowe muszą bardzo udawać cywilizowanych, żeby wprowadzić pierwotne barbarzyństwo, jak NSDAP.

 7. Ale czemu zaraz prowokacja! Może po prostu napisali co im leży na sercu, wątrobie, czy gdzie tam, a może zmądrzeli, albo coś jeszcze?

 8. Pismo wskazuje na ucznia z 4 klasy, kartka z zeszytu. Więc to raczej jakiś uczniak a nie od razu „agentura” i „prowokacja”

 9. Prawicowy ekstremizm, w tym korwinizm jest chorobą umysłową dlatego cierpiący na to zaburzenie często oficjalnie wypierają się głoszonych przez siebie treści.

Comments are closed.