Chamówa amerykańskiej dziennikarki. Internet wrze po skandalicznej wypowiedzi

dziennikarka NBC News Andrea Mitchell w skandalicznej relacji z Warszawy fot. Twitter @AlexStorozynski
dziennikarka NBC News Andrea Mitchell w skandalicznej relacji z Warszawy fot. Twitter @AlexStorozynski

Andrea Mitchell z telewizji MSNBC w relacji z Warszawy powiedziała, że podczas powstania w getcie Żydzi „walczyli przeciw polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Dalej jest już coraz gorzej…

Ambasada umieściła wpis na Twitterze o treści: „Dziękujemy ci @mitchellreports @MSNBC za relację z Warszawy. Jednak Powstanie w Getcie Warszawskim w 1943 r. było aktem bohaterstwa przeciwko niemieckim nazistom, którzy założyli getto i dokonali Holokaustu. W czasie drugiej wojny światowej Polska została zaatakowana i była okupowana przez władze nazistowskich Niemiec”.

Wpis wydaje się zbyt mocno „dyplomatyczny” jak na chamówę dziennikarki, a w dodatku niczego nie wyjaśnia. To, że Polska była okupowana, nie znaczy przecież, że jacyś krajowi „naziści” (np. granatowi policjanci, którymi zajęła się ostatnio szczególnie żydowska historiografia)) nie pomagali w likwidacji getta.

Tymczasem Internet wrze. Paweł Burdzy‏ @pburdzy przypomina: „To nie jest zwykła “dziennikarka” NBCNews”. To Andrea Mitchell, top amerykańskiego dziennikarstwa telewizyjnego, szefowa Działu Zagranicznego NBC! Wykształcona elita po Penn State, lata jako korespondent. Prywatnie żona b. FED Alana Greenspana”.

Krzysztof Bosak: „Pompeo o roszczeniach majątkowych. Żydowski komunista z UB jako wzór. Powstanie w Getcie przeciw polskiemu i nazistowskiemu reżimowi. Przestaję za tym wszystkim nadążać… To jakaś skoordynowana akcja?”

Rafał Ziemkiewicz: „Po tej bezczelnej, neokolonialnej chamówie jaką urządzili nam dziś jankesi po raz pierwszy zacząłem poważnie traktować teorie o związkach Trumpa z Putinem. Nikt chyba nigdy tak nie zaszkodził stosunkom polsko-amerykańskim jak ten butny komiwojażer „holocaust industry” Pompeo”.

Tomasz Sommer: „Amerykańskie popisy w Wa-wie dowodzą, że w USA obowiązuje skrajnie antypolska interpretacja historii. Rodzi się ona w takich placówkach jak Polin, Muzeum Auschwitz czy niesławne Centrum Badań nad Zagładą w PAN. Za pieniądze polskiego podatnika. Czas z tym skończyć”.

I jeszcze Marzena Nykiel: „Amer. sekretarz stanu #Pompeo już w pierwszych słowach ujawnił to, co tak naprawdę establishment #USA myśli o #Polska i jej historii. A @AndrzejDuda i @pisorgpl wciąż wierzą, że Ameryka nas szanuje za wierności i że już nigdy nie sprzeda „za czapkę gruszek” jak w Jałcie w 1945 r.”.

Miało być o Iranie, jest o Polsce. Miał być sukces dyplomatyczny jest szarganie naszego wizerunku. Zresztą rzeczywiście wygląda to na zachodzenie nas przez „Judejczyków od tyłu”. Przypomnijmy, że w tym samym czasie w Paryżu „nowa szkoła historyków” organizuje sesję, która przy udziale takich tuzów historii jak m.in. Jan Gross ma powiązać Polaków z holocaustem, zwłaszcza po rządowych „próbach zaprzeczenia” (ustawa o nowelizacji IPN). A w tle i tak wiadomo o co chodzi…

Głos zabrał też IPN, który zamierza wezwać amerykańską stację telewizyjną MSNBC do oficjalnego sprostowania tej informacji. „Jeśli tego nie zrobi – prowadzimy już analizy prawne – to wszystko wskazuje na to, że skierujemy (do sądu) pozew cywilny w ramach uprawnień wynikających z przepisów zmiany ustawy o IPN z 2018 roku” – dodał w rozmowie z PAP wiceprezes IPN Mateusz Szpytma.

30 KOMENTARZE

 1. Przeciętny Amerykanin to idiota, a ona jest poniżej przeciętnej. Wiem to z wieloletnich obserwacji i studiów.

 2. Polaczki wkurzają się na jakąś kobietę, która jest tylko pionkiem, a na temat tego, że żydowską hucpę w pełni popiera PiS nikt nic nie mówi. O wypowiedzi Pompeo też jakoś cicho w pisowskich mediach. Prawdziwi wrogowie Polaków rezydują na Nowogrodzkiej i Żoliborzu.

  • W terminologii wojskowej, to tylko przygotowanie ogniowe. Przed nami ogłoszenie planu pokojowego dla Palestyny przez Jareda Kuschnera. Aż ciary mi przechodzą po plecach, co ów jegomość wymyślił.

  • No niestety prawda. My nie mamy problemu z Żydami, USA. My mamy problem z PiS. A tak naprawdę z sobą, bo to polski patriotyczny elektorat nadal będzie głosował na PiS. Nawet jak już zaczniemy wypłacać rentę feudalną Żydom z act 447.

   • Wątpię – wątpię, ze wybory odzwierciedlają wolę ludzi – raczej jest – turbodoładowanie głosów – do – żydowskiej partii pis – czyli – nie – jednak z żydami mamy problem – chociaż z nami – owszem też ….. edukować – edukować ….

 3. Polska nie jest Krajem Wolnym ,jesteśmy Wasalem ,Lenikiem ,inaczej Hołdownikiem USA.Za Wyimaginowaną Opiekę militarną USA.Nawet w Czasach stalinizmu Polska więcej znaczyła. Rząd-PiS który Dużo mówił o wstawaniu z Kolan.A teraz przed Izraelitami leżymy ,a przed USA Klęczymy.HAŃBA temu RZĄDOWI-PiS.Na Już potrzebna Partia,Alternatywa ,by PiS nie był traktowany jako ,,Mniejsze zło” wyborach.

  • to co okraglo-stolowe, po nocnej zmianie – nigdy nie bedzie dobrym wyborem, „prawi i lewi” z tej gawiedzi plaszcza sie przed judeitami

 4. Żona Greenspana po prostu poinformowała cały świat jaka jest oficjalna wersja prawdy. Globaliści piszą nowy sceneariusz. Kontrolując przeszłość posiadają przyszłość.

 5. Zydzi w ogole walczyli gdziekolwiek xD ?
  ahhhhahhhhahhhhhahhhhha
  Walczacy zyd, czarny snieg…

 6. Chazarowie byli znani mieszkańcom sąsiednich krajów, na ogół byli kłamcami, oszustami, przeciwnikami, złodziejami, rozbójnikami drogowymi, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszej odmiany.
  Zanim Chazaria została ostatecznie zniszczona  około 1250 roku przez Ruś i Persję, przez ponad 500 lat dosłownie terroryzowała, rabowała, mordowała i pasożytowała na sąsiadach i podróżnikach.
  Chazaria była znana przez inne otaczające narody jako bezprawny, zły kraj, który dopuszczał się najgorszych zbrodni przeciwko sąsiadom i podróżnikom, których można sobie wyobrazić.
  Pochodzenie Chazarów uważa się za hybrydyzację pomiędzy Turkami i Mongołami, bez absolutnie żadnych powiązań genetycznych ze starożytnymi Hebrajczykami.
  To naprawdę interesujące, że ci Chazarzy absolutnie nie mają żadnej starodawnej krwi hebrajskiej, żadni, chociaż ich przywódcy zazwyczaj twierdzą, że niosą starożytną hebrajską krew i są Semitami, kiedy w ogóle nie są Semitami i nie mają absolutnie żadnych praw przodków do żadnej ziemi na Bliskim Wschodzie.
  Około 80% Palestyńczyków nosi starożytną hebrajską krew, a zatem są prawdziwymi Semitami i posiadają bezwzględne prawo do całej Palestyny, pomimo wszelkich chazarskich roszczeń, które opierają się na kłamstwach i politycznej intrydze.
  Można więc twierdzić, że Izraelczycy nie tylko nie są Semitami, ale są największymi antysemitami na całym świecie, za masową kradzież ziemi w Palestynie i ludobójstwo  Palestyńczyków.
  I pomimo tej surowej rzeczywistości, czołowi Chazarzy natychmiast oskarżają każdego, kto krytykuje ich lub Izrael za bycie antysemitami – oczywisty błąd.
  Dla wielu staje się teraz oczywiste, że Izrael jest głęboko rasistowskim chazarskim państwem, które kontynuuje te same antyspołeczne wzorce przestępcze, które doprowadziły do ​​jego zniszczenia około roku 1250.

  • „… ci Chazarzy absolutnie nie mają żadnej starodawnej krwi hebrajskiej,”

   I na dodatek mówią w języku starogermańskim (niemieckim). To przecież wstyd żeby tak zwany żyd mówił po niemiecku, czyż nie? I dlatego w Israelu postanowiono że wszyscy tak zwani żydzi będą się uczyć hebrajskiego.
   Niedługo zaczna sobie gmerać w genach i wszczepiać sobie hebrajskie. UchA CHA.

 7. Na konferencję „pokojową” w Warszawie

  Jak powtarza Szewach Weiss,
  Iran to po prostu scheiSS…
  Także premier Nataniahu
  Persów wysłać chce do piachu.

  Antysemityzmu rys
  Wciąż usuwa w Polsce PiS…
  Więc ku Polski wiecznej sławie
  Konferencja jest w Warszawie!

  O pokoju radzą tu:
  Jak zapobiec Persów złu?
  „Wspólnym celem wszystkich wojna.” –
  Nataniahu myśl dostojna.

  Czemóż cenzurują ją?
  Bo „nienawiść jest to zło!”
  (Kto nienawiść Żydów widzi,
  Tego nienawidzą Żydzi…)

  https:
  //nczas.com/2019/02/14/iii-wojna-swiatowa-jest-wlasnie-planowana-w-warszawie-ta-wypowiedz-premiera-izraela-nie-pozostawia-zludzen-choc-jest-kasowana-z-internetu-foto/

  • Wjedźcie na nick tego klioesa a zobaczycie „gazeta.pl”. To nazistowski prowokator z Czerskiej. Lepiej z nim nie polemizować bo pewnie zbiera materiał do kolejnego paszkwila na Polskę.

 8. Co z tego, że internet wrze? Podane przykłady w artykule mówią o polskim internecie, gdyby wrzało w internecie w USA, Niemczech to bym spał spokojnie. A tak to tylko my wiemy jaka jest prawda i gotujemy się we własnym sosie. Przypomina mi to taki wentyl bezpieczeństwa, gdzie polaczki sobie ponarzekają (zasięg narzekania ograniczony) a i tak nic nie zrobią.

 9. Pokolenie niezdolne do walki – przykra prawda … tym bardziej – ze jest nas więcej …..

 10. Nóż się sam otwiera w kieszeni.
  Jadą już za daleko.
  Grają, grają …i się doigrają.

 11. 1.CZEMU SPRAWĄ ZAJMUJE SIE AMBASADA W USA? SPRAWA DOTYCZY SYTUACJI W PL.
  2.CZEMU TA KOBIETA NIE ZOSTALA WEZWANA DO ODWOLANIA SWOICH SLOW?
  3.CZEMU POMPEO NATANJAHU I MORAWIECKI SKLADAJA DZIS KWIATY POD POMNIKIEM BOHATEROW GETTA A NIE NP. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO??????
  —-CZY TO JEST JESZCZE POLSKA?????????————–

 12. Powstanie w getcie buhahaha, dobre :D
  Ta pseudo ruchawka trwała 2 godziny i tyle było z wojowania parchów.

 13. Raczej nie powie że 3 rzeszę, bolszewików sponsorowało USA, UK po wojnie mieszali w Iranie, Wietnamie, Afganistanie, Iraku … tworzyli Al Kaidę, ISIS …
  z pomocą Wall Street, City of London Corporation, Guaranty Trust Company, JPMorgan …

Comments are closed.