Czy Amerykanie zwariowali? Wpływowa dziennikarka twierdzi, że Żydzi w warszawskim getcie walczyli z… Polakami!

Amerykańska dziennikarska Andrea Mitchel jest przekonana, że Żydzi w warszawskim getcie walczyli z Polakami. Fot. youtube
Amerykańska dziennikarska Andrea Mitchel jest przekonana, że Żydzi w warszawskim getcie walczyli z Polakami. Fot. youtube

Tego jeszcze nie było! Amerykańska dziennikarka stwierdziła na wizji w popularnej telewizji NBC News, że żydowscy powstańcy w Getcie Warszawskim walczyli przeciwko… „polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Czyli Niemców już całkowicie zastąpili Polacy jako sprawcy holokaustu!

Kim jest ta obrażająca Polskę ignorantka? To sława amerykańskiego dziennikarstwa Andrea Mitchell, prywatnie żona byłego szefa amerykańskiego banku centralnego FED Alana Greenspana:

To kolejny brutalny atak na Polskę w wykonaniu przedstawicieli amerykańskiego establiszmentu. Także wczoraj amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, jako przykład dobrego Polaka dał żydowskiego stalinowskiego zbrodniarza.

15 KOMENTARZE

 1. Trzeba było Żydkom nie ustępować odnośnie ustawy o IPN?, teraz możemy panią dziennikarkę prywatnie żonę jednego z najbardziej wpływowych przedstawicieli narodu wybranego cmoknać co najwyżej w pośladek.

  • Jest art 133 KK tylko co z tego gdy nikt go nie użyje – ustawa IPN to był mały pikuś przy tym artykule a mimo to PiS wylizał podeszwy USRAELA..

 2. mowienie takich bredni gdzie doslownie kazdy metr byl zalany krwią to bluznierstwo

 3. dla kariery obrzydliwa szma ta wszystko powie co jej podsuna pod nos. Taki skunks nie ma miec mozgu, tylko zalozona perukena na glowie i nie rozmazana tapete na ryju przed kamera, wiecej jej nie potrzeba do zycia.

 4. „Czy Amerykanie zwariowali?” Postaram się odpowiedzieć na pytanie tytułowe. Otóż ta pani na fotce na zbyt inteligentną nie wygląda, fakt… Jednak stawiam dolary przeciw orzechom, że jest to zamierzona prowokacja. Utrwalanie takich idiotyzmów w świecie spowoduje szybkie odzyskanie minia żydowskiego zniszczonego przez Niemców od Polaków :) I nieważne, że tzw. „spadkobiercy” dawno nie żyją – od tego są prawnicy (papugi), aby wirtualna rzeczywistość stała się realem…

 5. W nastepnej korespondencji zniknie”and” i bedzie Polish Nazi regime i nikt z tych ob(z)ydliwych
  szabesgojow nie zaprotestuje.Zaczelo sie szlamowanie na ostro!!!

 6. Na konferencję ”pokojową” w Warszawie

  Jak powtarza Szewach Weis,
  Iran to po prostu scheiSS…
  Także premier Nataniahu
  Persów wysłać chce do piachu.

  Antysemitzmu rys
  Wciąż usuwa w Polsce PiS…
  Więc ku Polski wiecznej sławie
  Konferencja jest w Warszawie!

  O pokoju radzą tu:
  Jak zapobiec Persów złu?
  „Wspólnym celem wszystkich wojna.” –
  Nataniahu myśl dostojna.

  Czemóż cenzurują ją?
  „Bo nienawiść jest to zło!”
  (Kto nienawiść Żydów widzi,
  Tego nienawidzą Żydzi…)

Comments are closed.