Polecą za antysemityzm? Ten wpis robi furorę na Facebooku! Popularny profil chwali Stanisława Michalkiewicza

Prt Sc Facebook
Prt Sc Facebook "Gdzie nie bywać, kogo nie znać?" oraz Stanisław Michalkiewicz.

W związku z ostatnią wypowiedzią Mike’a Pompeo podczas Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie, jak bumerang powraca temat roszczeń żydowskich. Nic dziwnego, że w tym kontekście przypominane są słowa Stanisława Michalkiewicza, który od kilkudziesięciu lat ostrzegał przed tym, co się właśnie dzieje.

„Gdzie nie bywać, kogo nie znać” – to popularny wśród młodzieży profil na Facebooku, na którym co jakiś czas pojawiają się komentarze do bieżącej sytuacji politycznej. Tym razem padło na temat roszczeń żydowskich i Stanisława Michalkiewicza.

Przypomnijmy wczorajszą wypowiedź Mike’a Pompeo – Sekretarza Stanu USA: Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu.

– Ulubiony publicysta wszystkich ludzi rozumnych – Stanisław Michalkiewicz – nie ma łatwego życia. Otóż najpierw się z niego śmiali, teraz się z niego śmieją, a na koniec będą się z niego śmiali – zaczyna się wpis na profilu „Gdzie nie bywać, kogo nie znać”.

Dalej czytamy:

Majk Pompeło wczoraj nawoływał do uporządkowania sprawy restytucji żydowskiego mienia na terenie polski.

Warszawska korespondentka telewizji NBC opowiadała na wizji, że powstanie w gettcie było wymierzone w polski reżim.

A ulubiony Żyd wszystkich Polaków – Bennie Nataniahu nazwał na twitterze tę konferencje co się teraz w Warszawie będzie zakręcać – konferencją o „wspólnym interesie wojny z Iranem”.

Co znaczy, że pan Staszek do przerwy prowadzi 3:0 z analitykami w niebieskich garniturach i brodach od barbera.

8 KOMENTARZE

 1. Majk Pompeło niechaj w Stanach Ziednoczonych nawołuje do uporządkowania sprawy restytucji mienia i do zwrotu zagrabionej ziemi INDIAN.

 2. ciekawe czy zydy amerykajskie oddali ziemie iwszyskie zasoby naturalne rodowitym jndianom kiedybto mordowali i okradali ten lod

  • NIE oddali wymordowali cale rodziny a reszte zyjacych alkocholem i narkotykami wykonczyli… USA to zlodzieje i mordercy w eleganckich garniturach …….. ZAPAMIETAJCIE …. ***pamietamy Jalte…………………

 3. Na cofnięcie dekomunizacji nazw ulic w Warszawie

  Aleja Niepodległości znowu się krzyżuje
  Z Aleją Armii Ludowej!… Zanim nas opluje
  Znów jakiś Żyd albo Niemiec, bohaterów kości
  Polacy poopluwali… Kres niepodległości?

   • Spotkanie walentynkowe

    Głos Zybertowicza:
    „Polska szansę dała…”
    Żyd ją rozp. rawicza,
    Przecież sama chciała…

    W Walentynki wreszcie
    Kończy się spotkanie.
    Ale się nie cieszcie!
    Będzie trwać ruc. hanie…

    https:
    //dorzeczy.pl/kraj/93633/Zybertowicz-o-szczycie-w-Warszawie-Polska-dala-szanse-na-spotkanie-ktorego-nie-bylo-od-1991-roku.html

 4. Pan Stanisław ma rację, wchodzą nowe „mądrości etapu” tresury narodu tubylczego… Bronić się trzeba nieustannie prawdą.

 5. Panu Pompeo warto publicznie przekazać, że o sprawach jakichś wyimaginowanych spłat ewentualnie możemy zacząć rozmawiać po załatwieniu sprawy odszkodowań od Niemiec dla Polski. A Bibiemu, podobnie, ale po zapłaceniu Palestyńczykom odszkodowań za ukradzione państwo i straty. I warto od czasu do czasu nagłaśniać, że jest takie państwo na bliskim wschodzie, które nie ma konstytucji, wspiera apartheid, nie wykonuje od lat rezolucji rady bezpieczeństwa ONZ i do tego ma nielegalnie broń masowego rażenia. Czyli gorzej niż Saddam.

Comments are closed.