To już pewne, te miasta znikną z mapy świata! Sprawdź listę 10 „skazańców”

Koniec świata fot. pixabay.com
Koniec świata fot. pixabay.com

Nowy Orlean, Miami, Chicago, Dubaj – to tylko 4 z 10 miast, które do 2100 roku kompletnie opustoszeją. Klimatolodzy nie mają bowiem wątpliwości, globalne ocieplenie przyniesie tam natłok katastrof naturalnych, które wypędzą mieszkańców.

Chicago, Abu Zabi i Dubaj zdaniem naukowców „wymrą” w związku z wysoką temperaturą i wilgotnością powietrza, która stale rośnie. 95 procentowe nasycenie jest śmiertelnie groźne dla człowieka, nie wspominając o żarze lejącym się z niema. Już teraz w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich latem słupki rtęci szybują powyżej 50 stopni C.

Zupełnie inna katastrofa naturalna czeka na mieszkańców Nowego Orleanu i Miami. W tym przypadku mieszkańców wypędzi powódź, a dokładniej podnoszący się stale poziom morza. W przeciągu blisko 100 lat będzie to, aż 90 cm, a w związku z tym jedna trzecia miasta zostanie kompletnie zalana.

Podobny los może czekać Dhakę czyli stolicę Bangladeszu i nigeryjski Lagos. Pierwsze z wymienionych miast zaleje woda pochodząca z opadów monsunowych, drugie ucierpi na skutek położenia w delcie rzeki.

Jednak nie tylko deszcz czy upał może doprowadzić do wyludnienia miasta. Już teraz naukowcy są przekonani o początku końca Szanghaju i Pekinu. W tym przypadku odpowiedzialni będziemy my sami, a mianowicie smog, który wytwarzamy. Znaczne zanieczyszczenie powietrza całkowicie uniemożliwi życie w tych miastach.

Oto pełna lista tzw. „miast skazańców”: Nowy Orlean, Miami, Chicago, Dubaj, Abu Zabi, Szanghaj, Pekin, New Delhi, Dakka, Lagos.

Źródło: Dailymail.co.uk / NCzas.com

35 KOMENTARZE

 1. To są brednie skrajnej lewicy powielane przez polskich libertarian. Nie istnieje nauka o nazwie klimatologia, ponieważ nie spełnia ona minimalnych wymogów naukowych . To jest zespół swobodnie konstruowanych tez i interpretacji bez żadnych reguł , ponieważ liczba zmiennych jest nie do ogarnięcia ludzkim umysłem. Jeszcze kilka lat temu klimatolodzy poważnie zapowiadali globalne ocieplenie . Jak wiemy skończyło sie na ochłodzeniu.

  • Informacje o zmianach klimatu niosą np. badania: geologiczne, archeologiczne i paleontologiczne. Na podstawie wyników z tych dyscyplin można prowadzić pewne badania nad samym klimatem. Więc klimatologia istnieje jako sfera badań ale, masz rację, nie jako oddzielna nauka a już na pewno nie jest nią ten stek lewackich bredni, którym się nas zalewa żeby nam ukraść pieniądze. Ale klimatologia jako taka, istnieje.

  • Jedyne co może uratować te miasta to podniesienie podtków i droższa „zielona” energia „poświęcona” przez Ala Gore’a i jego kościół Globcia… Bu…a ha ha ha!!!!

 2. Nihil novi sub sole. Od zawsze tak się działo vide np. Aleksandria, albo Alte Hela. Zmiany klimatyczne są czymś najbardziej naturalnym na świecie a walka z nimi za pomocą podatków to Olympus Mons głupoty.

 3. Myślałem po tytule, że chodzi o kwestie demograficzne lub bankructwo budżetów tych miast, a to takie buty z cholewami:-) Kiedy ta hucpa się skończy?

  • Skończy się gdy ludzie przestaną głosować na lewaków.

   • To znaczy wtenczas, gdy lewica przestanie przekupywać ludzi ich własnymi pieniążkami, 500-plusikami na ten przykład. Czyli nigdy.

    • O ZSRR też tak mówiono i się skończył. Takie systemy muszą upadać bo ekonomia jest nieubłagana. Jeśli na rynku ma konkurować system komunistyczny taki jaki wprowadza w Polsce PiS i system kapitalistyczny, jaki ma USA, to komunizm nie ma szans się utrzymać. Oczywiście wtedy się robi różne okrągłe stoły i pierestrojki jak to przećwiczył już w latach 20tych tow. Lenin et consortes żeby ludzie trochę kapitalizmu liznęli i się wzbogacili a potem znów za pomocą bandytów ze związków zawodowych wprowadzić zamordyzm aby im te zarobione pieniądze odebrać. Jest tylko jedno „ale”. Mianowicie, w momencie gdy ludzie się dzięki kapitalizmowi wzbogacą, trzeba bardzo dobrze wyczuć moment, w którym należy związkowych bandziorów uruchomić. Bo jeśli „władza” się spóźni i ludzie wzbogacą się za bardzo, nie dopuszczą do odebrania sobie majątków. A przynajmniej nie dopuszczą bezkrwawo. Kilku dużych biznesmenów się zbierze i zapłaci za zorganizowanie drugiego smoleńska. A potem może pójść lawina. I powinna.
     Dlatego bandyci tak dbają, aby jak najmniej było ludzi majętnych i niezależnych a tak wielu biednych głupków uzależnionych od łaski rządzących gangsterów. Może też zadziałać czynnik losowy, np. dobra zaraza, która wybije nie mogącą sobie pozwolić na zakup leków, biedotę, obróci cały system do góry nogami i pozwoli wprowadzić normalność.

     • Z tym, że ZSRR trwał przez 70 lat, doprowadził do dziesiątek milionów śmierci, ubóstwa, ogłupienia i moralnego zbydlęcenia mieszkańców. Nie jestem za rewolucją, bo te są zawsze krwawe i cierpią na nich Bogu ducha winni ludzie, jednak z czasem dochodzę do wniosku, że tylko wybicie fizyczne wszystkich obecnych polskojęzycznych władz, TW i dziennikarskich propagandystów pomogłoby zacząć wszystko od zera. Opcja zero. Inaczej agonia będzie trwała jeszcze dziesiątki lat, czyli w moim przypadku już „na zawsze”.

     • Nie trac nadziei, Jacku. Niezadowolenie mas jest juz globalne. Wystarczy maly zapalnik, by na dobre rozpizyc postepujacy Globalizm, czyli zapedy Elit dazacych do zamordyzmu. Wszytkie formy podporzadkowania wolnomyslicieli nigdy nie mial szans przetrwania.

   • Skończy się w 2100. Na liście nie ma polskich miast, więc chyba możemy olać walkę ze zmianami klimatu.
    Ciekawe; tej zimy temperatury w Chicago spadały do -50, a okazuje się, że miasto przestanie istnieć przez upały.

 4. Ale jest jeszcze ratunek.To nasza Poswiecona Ksiega Ratownicza.Wpisani do niej ocaleja.Ostatnie zapisy:Dorosli 10000Pln, studenci 33% znizki,sieroty darmo.

  • Był już film o księdze ocalenia;-)
   A co z emerytami i kombatantami wojennymi?

 5. Szybkie pytanie- o ile podniósł się poziom morza od czasu kiedy stwierdzono to globalne ocieplenie? Z góry dziękuję za odpowiedz.

  • Co to, to nie, suchych empirycznych faktów Ci nie podadzą, bo te nie leżą w sferze ich zainteresowania. Ich interesuje straszenie, gdybanie, co będzie za 81 lat, gdy czytający te ich przepowiednie dawno będą wąchać kwiatki od spodu i nie będą w stanie ich zweryfikować.

 6. „…końca Szanghaju i Pekinu. W tym przypadku odpowiedzialni będziemy my sami, a mianowicie smog, który wytwarzamy.”
  Co to za lewackie brednie?
  MY – do Szanghaju??
  A smog w Londynie w połowie zeszłego wieku szybko usunęli Anglicy.
  Jeszcze z 20 lat tmu Czas Najwyższy był ostoją LOGIKI. Kto go teraz przejął?

  • Ludzi mądrych jest za mało, żeby się taki portal utrzymał, więc trzeba rzucać zanętę dla debili. Im więcej wejść na taki portal, tym większy rating w przeglądarce i wyższe szanse na zysk z ewentualnych reklam. To jedyne logiczne wytłumaczenie sommerowego behawioru.

 7. „Glupi ludzie wierzą w glupie bzdury, mądrzy ludzie wierzą w mądre….bzdury” – Bzdury, Dezerter

 8. ja z myślałem, ze imigranci dzicz doprowadzi do ich zniszczenia. Ale, że klimat :) wariaci z nczas.com lekarza Wam potrzeba

 9. Pamiętam, jak straszyli jeszcze przed rokiem 2000, że w roku 2020 temperatura wzrośnie o kilka stopni, poziom mórz o metr itp. A tu zonk i ajwaj – nic z tego się nie sprawdziło. Ale kasy zdążyli naciągnąć!

  • Mają nowe pokolenie kretynów po państwowych szkołach i tysiącach godzin bredni z TVN-u.Mogą im wcisnąć wszystko.Za kolejne 20 lat nic nie wydarzy i wtedy będą mieli mały dysonans poznawczy.Tak jak niektórzy obecnie.

 10. I dlatego też Hamerykany zrobili całę ogromne urządzenie do wywoływanie klęsk żywiołowych na Alasce żeby „trochę” postraszyć swoich przygłupów,a przy okazji i resztę świata.W końcu jak się ma nadmiarowe 1,5 mili sześciennej $ to trzeba je na coś wydać.Koszerni wszystkiego nie zeżrą gdyż mają przykład w Zimbabwe czym grozi inflacja,chociaż im zawsze mało.

 11. pogody nie są w stanie przepowiedzieć na parę miesięcy w przód, a opowiadają o pogodzie za kilka lat?

 12. Na konferencję ”pokojową” w Warszawie

  Jak powtarza Szewach Weis,
  Iran to po prostu scheiSS…
  Także premier Nataniahu
  Persów wysłać chce do piachu.

  Antysemitzmu rys
  Wciąż usuwa w Polsce PiS…
  Więc ku Polski wiecznej sławie
  Konferencja jest w Warszawie!

  O pokoju radzą tu:
  Jak zapobiec Persów złu?
  „Wspólnym celem wszystkich wojna.” –
  Nataniahu myśl dostojna.

  Czemóż cenzurują ją?
  „Bo nienawiść jest to zło!”
  (Kto nienawiść Żydów widzi,
  Tego nienawidzą Żydzi…)

 13. Stek bredni. 95% wilgotności, to w Chicago było od zawsze, a wyższe od 100% nie może być, więc nic się tam nie zmieni. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

 14. skoro na liście jest Chicago, to polski rząd powinien opracować program aby jak najwięcej Polaków tam zamieszkałych ściągnąć do Kraju z ich kapitałem. Potrzebujemy nie imigrantów a repatriantów i REemigrantów, a także inwestycji…

 15. Już teraz takie miasta jak Detroit, Camden, Newark, Flint, Chicago, Baltimore … wyglądają jak ruina
  co będzie w 2100 ?

Comments are closed.