Walentynkowe promocje w Lidlu i Biedronce. Piękne kwiaty za grosze i co ważniejsze mega promo na słodycze

Biedronka i Lidl/fot. flickr.com/Wikimedia Commons (kolaż)
Biedronka i Lidl/fot. flickr.com/Wikimedia Commons (kolaż)

Popularna sieć postanowiła urządzić promocję, na której chce złowić mnóstwo klientów. W końcu kto by nie chciał kupić kwiatów w walentynki? Lidl wyszedł więc na przeciw oczekiwaniom zakochanych.

Lidl uruchomił promocję pod hasłem „miłość kwitnie na walentynki”. Sieć przygotowała różne rodzaje kwiatów w specjalnych promocyjnych cenach.

W ramach promocji w Lidlu kupimy 15 polskich żonkili za 4,49 zł, co oznacza, że jeden kwiat kosztuje niecałe 30 groszy. Jest też opcja 7 tulipanów za 6,99 zł czy 13 róż za 8,99 zł.

Lidl jednak wyszedł z założenia, że miłość to nie tylko kwiaty. Dlatego wybrane praliny sieci mają dzisiaj pomniejszoną cenę aż do 50 proc.

Oczywiście w sklepie nie ma weryfikacji, czy słodkości kupujemy dla swojej drugiej połówki. W związku z tym single również mogą załapać się na promocję sieci.

O klienta na walentynki walczy też sieć Biedronka. Gazetka sieci już na okładce kusi czekoladkami. Bombonierki Wedla, Mon Cheri czy Ferrero Rocher albo Raffaello objęte są obniżoną ceną.

W ofercie są również kwiaty. Podobnie jak w Lidlu, mamy ofertę bukietu żonkili również za 4,49 zł, ale w pakiecie dostajemy ich aż 20. Natomiast sieć przegrywa z Lidlem w kwestii róż. Za 8,99 zł dostaniemy w dyskoncie nie 13, ale 11 róż.

Źródła: se.pl/lidl.pl/biedronka.pl

6 KOMENTARZE

  1. Interesujące, że w artykułach przewijają się tylko dwa te same sklepy. Nie ma w nich, np. polskiej, podobnej wielkości Stokrotki.

Comments are closed.