książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry/Fot. PAP/PA
Książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry. / Fot. PAP/PA

Ostatnio cała uwaga skupia się głównie na ciężarnej Meghan Markle. Ogromną sensacją byłoby, gdyby tuż po porodzie księżnej Sussex okazało się, że rodzina królewska spodziewa się kolejnego potomka. Czy William i Kate zdecydowali się na czwarte dziecko?

Ostatnio pojawiają się doniesienia, że księżna Kate może być po raz kolejny w ciąży. William i Kate mają już trójkę dzieci: 6-letniego księcia Jerzego, 4-letnią księżniczkę Katolinę i księcia Ludwika, który przyszedł na świat w kwietniu ubiegłego roku.

Teraz media spekulują, że kolejne royal baby może być w drodze. Czujne oko obserwatorów wyłapało bowiem, że podczas ostatnich spotkań Kate wybierała dosyć luźne ubrania.

Michalkiewicz. The Movie

Nie musi to oczywiście być kluczowy dowód, jednak książę William i jego żona podkreślali, że marzą o pełnej rodzinie z czwórką, a nawet piątką dzieci. Dziś pojawiają się przecieki z dworu królewskiego, że być może to marzenie już udało się spełnić.

Księżna chciałaby mieć jeszcze jedną córkę, jednak nie jest to łatwe ze względu na dolegliwość, która ją dotknęła. Kate cierpi bowiem na hypermesis gravudarum. Przypadłość ta dotyka zaledwie 0,3 – 2 proc. ciężarnych kobiet, znacznie utrudniając funkcjonowanie, zwłaszcza na początku ciąży, ze względu na najcięższą postać nudności i torsji. Przedłużające się objawy tej choroby są co prawda rzadko szkodliwe dla dziecka, jednak bardzo utrudniają życie matki. Kate zyskała sympatię kobiet, mówiąc głośno o swoich ciążowych dolegliwościach.

Czy księżna mimo tych trudności zdecyduje się na kolejne dziecko? Wiele wskazuje na to, że nie jest to niemożliwe.

Źródło: interia.pl