Nowa ważna postać dołączy do koalicji propolskiej! „Niekwestionowany autorytet i profesor”. Znamy szczegóły

Koalicja propolska w wyborach do PE. Grzegorz braun, Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki. Foto: PAP/Jakub Kamiński
Koalicja propolska w wyborach do PE. Grzegorz braun, Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki. Foto: PAP/Jakub Kamiński

Media Narodowe poinformowały, że w koalicji propolskiej (Wolność/KORWiN, Ruch Narodowy, Pobudka Grzegorza Brauna, Skuteczni Piotra Liroya Marca, Kaja Godek) znajdzie się „jedna ważna postać, ciesząca się wśród Kresowian niekwestionowanym autorytetem”. Portal nczas.com dowiedział się również, że będzie to „pewien profesor”, który będzie miał poparcie znanego z tematu Kresów kapłana.

Usłużna wobec nie tylko Izraela czy USA, ale także wobec Ukrainy polityka rządu w Warszawie mobilizuje kolejne środowiska katolickie i patriotyczne do zaangażowania się w działalność polityczną. Kresowiacy więc jawią się jako naturalny członek koalicji propolskiej.

Rozmowy liderów Ruchu Narodowego o przyłączeniu się środowisk kresowych i patriotycznych trwają od blisko dwóch tygodni. Alians do coraz szerszej koalicji środowisk narodowych, wolnościowych, konserwatywnych, pro-life ma firmować co najmniej jedna ważna postać, ciesząca się wśród Kresowian niekwestionowanym autorytetem – informują Media Narodowe.

Portal nczas.com dotarł również do kilku szczegółów na ten temat. Na pewno nie będzie to ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Jak powiedziało nasze źródło w koalicji, przedstawicielem ma być „pewien znany w środowisku kresowym profesor”.

Osoba ta organizowała kilka wydarzeń o tematyce kresowej. Ma poparcie ks. Isakowicza-Zaleskiego. To niekwestionowany autorytet wśród Kresowiaków – poinformowało nas nasze źródło w koalicji propolskiej.

Źródła: medianarodowe.com/nczas.com

22 KOMENTARZE

 1. kompromitują prawicę, siebie, i Polskę.

  znana postać. intelektualysta. wybitny humanista. pasożyty.

 2. Może Osadczy lub Zapałowski.
  Opublikujcie treść krótkiej umowy wszyskich środowisk wchodzących w skład tej koalicji propolskiej i nadajcie jej oficjalną nazwę, abyści nie byli pomijani w sądażach i ludzie wiedzieli na co mają się orientować.

  • Najpierw trzeba zarejestrować a potem oglosic bo znowu jakiś sk….el uprzedzi

 3. wiem, ale nie powiem; tyż się w to bawilim, ale jak bylim małe niewyrośnięte;

  • a tera jesteśmy duże, to głosujema na peło i na pis, bo to to poważne partyje so hehe

 4. Jak piszecie: „znamy szczegóły” to piszcie te szczegóły, a jak nic nie wiecie to nie zawracajcie d… porządnym ludziom

 5. Do starowania w wyborach do Sejmu powinni namówić Wojciecha Cejrowskiego, Mariusza Kolonko, Jana Fijora, Leszka Żebrowskiego, Stanisława Michalkiewicza, Marka Chodakiewicza, Andrzeja Pilipiuka.

 6. Zawsze PEDOFILIA watykańska MUSI być reprezentowana A jak ze.RAZEM BEDZIECIE MIELI CIRKA 3,5%bravo

 7. Koalicja Pedofilia i Samogwałt + Niezrównoważeni Plus razem do Ostatecznego Zwycięstwa!!! Wodzu prowadź na Kowno!!! Boże coś Polskę….

 8. Jak podaje wasze źródło to jest dobrze przecież to wasz portal informacyjny to po co owijać w bawełnę ?
  Wystarczy popatrzeć na samym dole ?

Comments are closed.