Prof. Bartyzel mówi wprost: „Żydzi przeczołgują nas jak treser w cyrku. A my zastrzegamy, że nie jesteśmy podludźmi”

Profesor Jacek Bartyzel/fot. YouTube/Media Narodowe
Profesor Jacek Bartyzel/fot. YouTube/Media Narodowe

Monarchista i tradycjonalista prof. Jacek Bartyzel ustosunkował się do antypolskiej hucpy, którą przeprowadziła izraelska i amerykańska dyplomacja na nasz koszt w Warszawie przy poklasku władz rządu warszawskiego. Porównał działa Izraela wobec Polski do tresury w cyrku.

Prof. Jacek Bartyzel zawsze mówi co myśli, dodając do tego solidne, merytoryczne podstawy i używając wyjątkowo pięknej, niewulgarnej polszczyzny. Tym razem odniósł się do żydowskich ataków na Polaków, w których zarzucają nam współudział w holokauście, który – według Izraela – dotyczył tylko Żydów.

Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku i najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze – pisze profesor Jacek Bartyzel na Facebooku.

Potem, kiedy zastrzegając sto i jeden razy, że nie jesteśmy podludźmi, czyli antysemitami, i chcemy nieba Żydom przychylić, wydamy z siebie w końcu jakiś żałośliwy proteścik, następuje „sprostowanie”, że niczego takiego nie powiedziano albo co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat – podkreśla profesor Bartyzel.

I o to właśnie w tym chodzi – podsumowuje Jacek Bartyzel.

Źródło: facebook.com

27 KOMENTARZE

 1. Najpierw tępili nas Ukraińcy na Wołyniu w 1943, teraz robią to pejsaci.

  • Oj tam, oj tam! Już teraz wiem,
   Że Jaro lubi BDSM.

   Bicie i ruchanie Polski na dobrej zmianie
   dedykuję Stopowi z nczas.pl

   Kiedy nastała dobra zmiana,
   Polska została wyruchana.
   Ale jaki z tego zysk?
   Taki, że dostała w pysk!…

   „Naród polski kolaborował,
   Czyli Żydów on wymordował.”
   Nataniahu stwierdził tak?
   Ależ skąd! prasowy „fakt”…

   Po jawnym nas spoliczkowaniu,
   Znów policzkują …w sprostowaniu:
   „Nie, nie naród polski, a…
   A Polacy.” Szafa gra!

  • Co ty nie powiesz ? A wiesz, że jakiś miliard ludzi na świecie (w tym antysemitów) modli się do obrazków/figurek Żyda na krzyżu uznając go za swojego Boga, a jego żydowską matkę Miriam za Wieczną Dziewicę, której też oddają pokłony ? To dopiero jest obłęd !!!

   • A wiesz ilu obrońców ma ten „niby” papież ? nawet Jan Paweł II tylu nie miał.

   • Człowieku, nie utożsamiaj żydów z Żydami. Jezus był Żydem a to dookoła to chazarskie popłuczyny udające Żydów. Poucz się trochę, popracuj nad swoją wiedzą a dopiero potem wypisuj te swoje pierdoły.

    • Ten przymuł nie widzi różnicy pomiędzy Żydami (Semitami) a żydami antysemitami.

   • Nasz Pan Jezus Chrystus nie był żydem durniu. Był Judejczykiem. Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 2. OTO skutki uległości Rządu-PiS wobec Izraelitów i USA.Dlaczego Premierze ZNOWELIZOWAŁEŚ Ustawę o IPN? Co polska Zyskała? NIC ,a raczej dała,oznajmiła Światu ,JESTEŚMY gotowi WAM ( USA+ Izraelici) podogonie wylizać,w zamian za bazę USA.A Izraelitom dać za wyimaginowane winy odszkodowanie. Jak BARDZO Polsce potrzebna jest Partia ,Konfederacja nie związana z Okrągłym Stołem.Partia Stricte Narodowa.Działacze Narodowi do ROBOTY .

 3. LUDZISKA SPOKOJNIE!
  1.Gdyby rządziła jakakolwiek inna partia w PL to byłby hołd lenny z lasami i szpitalami jako wstępne zadośćuczynienie.
  2.PODOBA mi się postępowanie polskiego rządu. Nie tańczy w RYTM tej hucpy. Reaguje wolniej i ostrożniej co sprawia że scenariusz rozpętania dzikiej awantury nie wypaliłPompeo-Mitchel-Bibi-konferencja w paryzu nt. PLantysemityzmu)
  3.Sytuacja jest trudna. Mamy sprawiedliwośc po swojej stronie.Izrael gra trefnymi kartami.W pewnym momencie tak czy siak bedzie musial zrewidowac swoje stanowisko.
  4.PiS świadomie moim zdaniem podjął ryzyko zwarcia. Chodzi o kulturowe odczarowanie wizerunku Izraela w Polsce. Dziś swobodnie wszyscy dyskutują o żydach bez nabożnej pokory. Czar antysemityzmu zaczyna wyglądać jak prymitywna maczuga.
  5.Polska spokojna i merytoryczna odznacza sie na tle krzykliwych prostackich zagrywek Izraela.Sądze że w wieluu stolicach bardzo sobie punktujemy.
  6.Izrael posiada olbrzymią częśc zydow rosyjskich ,ktorzy razem z zydami z usa antytrumpowskimi mają zbieżność interesów.
  7.Hucpa to wytrącenie przeciwnika z równowagi,ktora zapewnia mu przewagę.Zachowajmy spokój- Bóg prawda geopolityka są po naszej stronie. Izrael walczy o przetrwanie a my o warunki rozwoju. Różnica jest zasadnicza.
  podaj ten post dalej. pozdrawiam

  • przestań pitolić, pisda wsadziła jude już całą głowę w 4litery, wy popisowcy jesteście naprawdę żałośni

   • sam jestes zalosnym dupkiem , trzeba mysleć a nie tanczyc jak nam zagrają.

  • Widzę że wkleja Pan ten sam post na różnych forach więc podejrzewam że robi to pan zawodowo. OK, niech będzie ze niezawodowo. W istocie liczy sie meritum a nie intencja lub czy ktoś za to panu płaci. W pańskim poście jedno tylko „trzyma się kupy” – spokój reakcji jest wskazany przed antypolską hucpą właśnie zaczynajacą się w Paryżu…ale dlaczego Pan nie doda że ta hucpa jest sfinansowana przez polski rząd ???

   PiS zdobył władzę dzieki głupocie i zadufaniu PO oraz taśmom „kelnerów” czyli tak naprawdę CIA lub Mossadu. PiS uznał ze tylko USA może zapewnić im ochronę w sytuacji gdy są w konflikcie z resztą istotnych graczy: UE, NIemcami, Francją, Rosją, ostatnio Chinami. NIe chodzi o US Army i fort Trump ale o ochronę władzy PiS. Przed ekspozyturami BND w pierwszym rządzie. Zagrożenie rosyjskie jest rozdymane, choć nie twierdzę ze Rosja jest nam przyjazna, oczywiscie nie jest nam przyjazna od kiedy istnieje. To oczywistość geopolityczna. NIestety, PiS leczy koklusz cholerą, bo w pakiecie z parasolem amerykanskim jest zgoda na żydowski ” bejsbol” w postaci żądań 300 miliardów $ i zgody amerykańsko-rosyjskie czołgowisko z polskim mięsem armatnim na Niżu Polskim. Zydzi poniżają i kopią Polskę gdzie się da a nasi ??? ( czy ichni?) rządzący dają poniżać nasz kraj udając że deszcz pada gdy plują nam i im w twarz. Moze to bycie opluwanym to cena za bycie przy władzy? RAczej to strategia typu: Żyd opluwa Polaka za „udzial w Holocauscie”: wariant A. Polak się zachowuje pokornie, znaczy, poczuwa do „winy” więc powinien oddać pół Polski Żydom B. Protestuje, znaczy „antysemita” – trzeba mu zabrać pół Polski, Oto rabiniczna, talmudyczn „alternatywa”. Rząd PiSu popadł w ślepą uliczkę polityki bezalternatywnej i PiS za 0,5 lub niestety raczej za 4,5 roku trafi na śmietnik historii. Jeśli nastąpi to za 4,5 roku, to do tego czasu PiS odda pół Polski Żydom.

   • kuba, a co niby PiS powinien zrobić, wezwać policję i aresztować mitchel lub wulgarnie odwinąć się natanjahu?
    Dziś jak nigdy PiS zachował się bardzo merytorycznie. Kiedy emocje opadną zobaczysz że lepiej było sie zachować jak dżentelmeni niż robiący prostacki rwetes izraelscy propagandysci. ok, sam jestem wsciekly, ale wolę gdy polski rząd dziala z angielską flegmą niż jak skauci w krótkich spodenkach. To był scenariusz hucpy i prowokacji rozpisany na wiele głosów , Nasi się nie dali w to wplątać i fajnie jest patrzeć jak przedstawiciele narodu wybranego wiją się w pokrętnych tłumaczeniach podważających ich wiarygodność. W dyplomacji jesli ktoś pluje a ty potrafisz zachować takt i umiar wygrywasz. To tak jak w zyciu, ktoś drze morde , pieni sie a ty nokautujesz eleganckim zachowaniem , poprawiajac mankiety. Nie mylmy naszych emocji ze swiatem zlozonej dyplomacji. Widząc ANATOMIĘ HUCPY, obnażoną dziś całkowicie uodporniliśmy się w mysl zasady co nas nie zabije to nas wzmocni. Te wszystkie krzyki o roszczenia to częśc tej hucpy , na która dziś polski rząd w odważnym zwarciu się zaszczepił. Dla mnie majsterszyk. Proszę nie mieszajmy zachowań z ulicy do dyplomacji. Lepszego scenariusza czyli kompromitacja Uzraela w oczach Polski nie moglibysmy sami stworzyć.

    • Jesteś śmieszny pisząc o kompromitacji Izraela.Izrael jest już w Polsce( i nie tylko) dawno skompromitowany.I co z tego?Chyba nie myślisz,że ktoś na świecie interesuje się takimi sprawami i do tego czyta np.twoje beznadziejne wpisy.Te sk….y chcą Polskę ogołocić,a ty się zastanawiasz czy wulgarnie odwinąć tej syjonistycznej pokrace.Jeżeli Szwajcarię wydoili,to strach pomyśleć co zrobią z naszym „bantustanem”.Chyba nie wiesz z kim mamy do czynienia.Na YT jest film pod tytułem „Żydzi na pikniku…”Jeżeli ktoś to obejrzy i powie ,że to normalne państwo(„demokratyczne”,jak często podkreśla nasza władza),to spokojnie można powiedzieć,że jest ludzkim śmieciem.Radzę ograniczyć oglądanie TV.Spokojem nic nie wskóramy.

 4. Niestety jestescie podludzmi!! W przeciwnym wypdku wyszlibyscie na ulice w wielkiej ilosci!!! Wam mozna napluc w ryja!! A wy to zlizecie razem z rzydowska sperma!!! Brzydze sie wami !!!

 5. Szanowni Państwo – POLACY

  Zauważyłem, że szykuje się niezła zadyma, montowana krok po kroku, coraz większe kliny >>KTOŚ<<
  próbuje wpychać między Polaków, judząc ich na siebie i szczując, a to KOD, teraz ci od Konstytucji, w której chyba jest napisane, że Naród Polski jest suwerenem… każdy powód jest dobry aby rozbijać społeczeństwo.
  Dziel i Rządź
  kilka lat temu wprowadzono ustawę lub coś innego 1047 o pomocy obcych służb, a teraz po ostatnich wydarzeniach ktoś chce aby ludzie wyszli na ulicę tylko w większej ilości niż we Francji.
  a niedługo 28 Czerwca tego roku przypadnie 100 rocznica Traktatu Wersalskiego – w 1919 lat temu przez Romana Dmowskiego i I.J. Paderewskiego … POLSKA oficjalnie wróciła na mapy!

 6. do nie-rządu PiS cytat:

  „Spisane będą czyny i rozmowy.

  Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
  I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.”

 7. W każdym narodzie znajdą się marginalne przypadki kolaboracji. Polacy są i tak najmniej winni – co więcej, w żadnym narodzie nie było tylu odważnych którzy narażali swoje życie ukrywając Polaków żydowskiego pochodzenia.

  Jeśli chodzi o kwestie szmalcownictwa to nie widzę w tym nic haniebnego – przecież to rynek decydował o tym ile jest warte ryzykowanie życia. Umów trzeba dotrzymywać, więc każdy kto krytykuje ukrywanie Polaków Żydowskiego pochodzenia w zamian za okup jest јebanym komunistą bez honoru (pomijam marginalne przypadki szantażowania w którym nie istniało ryzyko utraty życia).

 8. O, mój komentarz znów w moderacji, bo znalazł się link do tekstu Pantery o tym kim jest Pompeo więc sami poczytajcie o tej bandzie i hucpie w W-wie na szkolanawigatorow.pl wczorajszy wpis pink-panther

 9. Widząc jak zachowują się nasi czołowi politycy i organa panstwa, to tresura przynosi efekty:(

 10. @b2b PRZEDSTAW ALTERNATYWNĄ Partie dla PiS ,lub PO. Nie mamy wyjścia .PiS będzie traktowany jako ,,Mniejsze Zło”,z braku partii Stricte Narodowej.

 11. Przyjaciele, aby równo puchło…

  Dbają o to „Polski przyjaciele”,
  Aby z Polski zostało niewiele.
  Biją w mordę sanacyjne truchło
  Z dwóch stron!.. by równo mu puchło…

  Najpierw twierdzą, że z nas są naziści.
  A, gdy rządzik nasz nieśmiało ziści
  Swój proteścik; tak nas przepraszają,
  Że nam z gęby zęby wypadają…

  Przyznać trzeba: Żydzi dobrze wiedzą,
  Że w tym rządzie ich wrogowie siedzą.
  Po czym poznać wroga? On udaje
  Przyjaciela kornie, jak lokaje!

  W przeciwieństwie do neosanacji,
  Choć socjalizm i duch biurokracji
  Też panował kiedyś za Marszałka,
  Lecz Żyd nie śmiał ani dotknąć śmiałka!

  „Honor w życiu ludzi i narodów –
  Pan Beck wspomniał nie bez czczych powodów –
  Najważniejszy jest…” No… był… znaczy…
  Spuchł Naczelnik równo… Ma dziób kaczy!!!

 12. W Polsce istnieje setki tysięcy ksiąg wieczystych na których w rubryce własności zapisani są Żydzi zmarli podczas drugiej wojny albo jeszcze do niedawna żyjący. Ja osobiście nie posiadam niczego z własności żydowskiej i nie życzę sobie, żeby z moich podatków wypłacać Żydom odszkodowania za tych Polaków, którzy po wojnie albo później zawładnęli tysiącami kamienic, domów i placów żydowskich. Jeśli zawłaszczyli, to niech teraz Żydom płacą, albo niech występują do sądów o nabycie tych własności przez zasiedzenie. Uważam, że po pół wieku zasiedzenia w domach pożydowskich, dzisiejszym Chazarom należy się czarna polewka.

Comments are closed.