Rosyjska ambasada trolluje Amerykanów i wyśmiewa Polskę. „USA będzie walczyć do ostatniego Polaka” [VIDEO]

Mike Pence i wierchuszka PRL na paradzie/fot. Twitter Vice President Mike Pence/Russia in USA (kolaż)
Mike Pence i wierchuszka PRL na paradzie/fot. Twitter Vice President Mike Pence/Russia in USA (kolaż)

Rosjanie potrafią wyśmiewać wielkie hasła rzucane przez Zachód o „demokracji” czy „pokoju”. Rosyjska ambasada w USA wyśmiała wiceprezydenta Mike’a Penc’a, przy okazji wyśmiewając Polaków. Użyli do tego archiwalnego materiału propagandowego PRL pokazującego huczną paradę Ludowego Wojska Polskiego i szczytowych wówczas możliwości technologii wojskowych bloku wschodniego.

Nasz amerykański sojusznik zapewnia, że cała sojusznicza armia da odpór imperializmowi Rosji.

Polski naród nie potrzebuje wykładów o niebezpieczeństwach agresji rosyjskiej, a nasi sąsiedzi na wschodzie nie powinni nie doceniać zdolności naszych połączonych Sił Zbrojnych – ani nie nie doceniać niezłomnej woli polskiego ludu – napisał na Twitterze wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence.

Na ten wpis zareagowała rosyjska ambasada w USA. Krótko wyśmiała wypowiedź Pence’a… oraz Polaków.

Ameryka jest gotowa. Walczyć do ostatniego Polaka – napisała w odpowiedzi na Twitterze rosyjska ambasada.

Do wpisu załączono też archiwalne nagranie z WFDiF, na którym w podniosłym oczywiście tonie relacjonowana jest huczna parada wojska ludowego z okazji tysiąclecia powstania państwa polskiego.

Rosjanie trollują wiadomo po co i dlaczego, ale jest w tym sporo racji. Władze państwa polskiego – czy to II RP, PRL czy III RP najwyraźniej nie wyobrażają sobie nie mieć nad sobą pana. Warto przytoczyć słowa Stanisława Cat-Mackeiwicza.

Na czele Anglii stali ludzie którzy umieli wyzyskiwać i wypijać krew z innych narodów, oszczędzać siły własnego i w ostrożny sposób prowadzić go do zwycięstw, na czele naszego narodu stały jednostki, które chciały się tylko wykazać „wysiłkami wobec aliantów”.

Źródła: twitter.com/nczas.com

38 KOMENTARZE

 1. Francja Anglia i USA zdradziły Polskę w Jałcie i ogólnie we wrześniu 1939.

  • Też mi się wydaje, że prawda. Obecność wojsk USArmy jest zbędna. Chyba, że założymy, iż ma tu się pojawić kilka milionów Żydów, którzy będą chcieli eksploatować tubylców w stopniu takim jak niewolników, a ci się wreszcie zorientują i zaczną się burzyć. I do tego mogą być wojska amerykańskie potrzebne, podobnie jak niegdyś wojska Armii Czerwonej w Polsce: żeby Polacy nie mogli objąć władzy nad Polską. Żołnierz amerykański w obecnych czasach pójdzie walczyć tylko za dwie rzeczy: za ropę i za Izrael. Taki Wąchock nie spełnia tych kryteriów…
   Gdyby Amerykanie chcieli wspomóc Polaków zbrojnie, rzekomo przeciw Rosji (bo my to najlepszy sojusznik i w ogóle punkt frontowy NATO przeciwko Rosji), to nafaszerowaliby NAS dolarami i sprzętem wojskowym co najmniej tak jak Izrael, a nie ściemniali, że chcą nas bronić. Polaków nie trzeba broni, co pokazała historia ostatnich kilkuset lat. Tylko często nie mieli czym. A tu Paljaki ręcyma polskojęzycznego rzundu kupują 30-letnie F-16, których w Izraelu już chyba nikt nie używa i cieszą się jak małpy w klatce.
   PS. Nie jestem ruskim agentem.

   • Racja. Amerykańscy żołnierze w Polsce (być może i przyszły fort Trump) mają za zadanie tylko i wyłącznie pilnowanie swoich interesów aby to przypadkiem Polacy się nie obudzili a jeśli to zrobią to ich spacyfikować pod pretekstem antysemityzmu.

  • Bzdury gadasz!! Polska rzadza zdrajcy zbrodniarze i zlodzieje!!Jak w Polsce nie wybuchnie rewolucja czy rodzaj wojny domowej to wasz Kraj jest skonczony i zmieni nazwe na Rzydolandia!!! Na barykady ludu Warszawy!!!! W aleje Ujazdowskie!!!! Tam sa wasi smiertelni wrogowie!!!

 2. Można WIELE złego powiedzieć o Rosjanach ( Rosjanie to nie Komuniści) ,Braciach Słowianach. Ale w momencie OSTATECZNYM to ONI ratują Naród -Suwerena Polskiego.Nie Musimy być Sobie Wrogami,byśmy byli dla Siebie Politycznie Uprzejmi,czyli traktujmy się z Godnościom.KIEDY Polscy rządzący nauczą się oddzielać Biznes od Polityki????????????????

  • Katyń, Miednoje, Charków 1940 – mówi to panu coś?
   Ruskie chciały walczyć do ostatniego żołnierza PRL – przewidywania po agresji państw Układu Warszawskiego na NATO w Europie i po spodziewanej odpowiedzi nuklearnej to redukcja siły żywej o 1/4 w pierwszej fazie wojny, a 3/4 po miesiącu i opadzie radioaktywnym.
   A to miał być tylko wstęp do globalnej wojny totalnej w której następują kolejne ataki bronią ABC na resztki ludności – tak zwane przekopywanie gruzów.

   • Katyń, Miednoje, Charków 1940 – to byli w dużej mierze radzieccy komunistyczni Żydzi z głębi serca nienawidzący Polaków, a nie Rosjanie. Owszem, był carat i rusyfikacja, ale to były czasy wściekłej rywalizacji trzech imperialistycznych mocarstw, więc któreś kruki i wrony musiały nas dziobać, skoro Wielka Rzeczpospolita została przez, często też ręcyma Żydów, sprowadzona do poziomu wasali.

    • Obecnie Rosja przejęła spuściznę CCCP i nie jest to przypadek. Nie wszyscy więdzą ale kiedy Stalin doszedł do władzy to koncepcja globalnej rewolucji komunistycznej przestała być priorytetem. Stalin stwierdził, że na obecnym etapie nie jest możliwe zrewolucjonizowanie świata i należy rozwijać to co aktualnie jest w zasięgu a było to komunistyczne państwo z większością narodową Rosjan. Wzt. kazał zlikwidować wszyskich komunistów którzy przeciwstawiali się planowi stworzenia państwa opartego o imperium rosyjskie. Językiem urzędowym został rosyjski we wszystkich republikach związku sowieckiego. Inne mniejszości narodowe (Polacy, Ukraincy, i inni) były eksterminowane w imię internacjonalizu (tak propaganda dla maluczkich do ich ogłupiania) a Rosjanie tylko ci którzy przeciwstawiali się władzy radzieckiej.
     Jest takie prawo rewolucji które mówi, że zawsze w wyniku terroru komunistycznego dochodzi na końcu do czystek etnicznych po innych czystkach ideologicznch, bo jest to najsilniejsza więź społeczna i jedyna którą rozumie większość ludzi i żadne inne ideologie nie są w stanie tego zmienić, bo to zaszyty w genach atawizm.

   • Zbrodnie żydów komunistów na polskim narodzie zostaw historykom. Cokolwiek by się nie działo, zadaj sobie jedno i tylko jedno pytanie: kto zyskuje (Cui bono); nic więcej nie musisz wiedzieć.

  • straty ludzkie spowodowane przez Niemców w czasie okupacji wynoszą 6.028 mln. Straty spowodowane przez ZSRR wynoszą 500-570 tys. według badan z 1994 i 2002 roku

 3. Lubię Ruskich
  ALE BEZ fanatyzmu…
  LECZ TYM RAZEM NAPISALI ŚWIĘTĄ PRAWDĘ !!!!!
  DO PIEKŁA Z jankesami parchami szkopami i inną hołotą !!!!!
  Ciekawe czy po tym wszystkim jest jeszcze szansa dogadać się z tymi Ruskimi, bo jak NIE to czeka nas euroreich…..

  • Kolejny naiwny idiota. Nie ma czegoś takiego jak dogadać się i mieć święty spokój. W tym miejscu na globusie trzeba nieustannie balansować i równoważyć siły, bo istnienie Polski jest wyłącznie w interesie Polaków.
   Skąd w was taka mentalność, żeby wszystko załatwiać cudzymi rękami?

 4. na miejscu ruskich tez bym najpierw pomyslal, zanim bym cos powiedzial,bo rosjanie beda do ostatniego walczyc, ale jak zwykle za zydow, ktorzy sobie gniazdka upletli ponad ich glowami, i tak jest juz od ponad 100 lat.

 5. Brawo Rosjanie!!!!!

  Jechać z tymi jankeskimi psycholami jak gno… po polu :)

 6. Czyli kacapska ambasada oczernia Polaków i Polskę.

  Perfidnie, bo przecież nędza komunistycznego Ludowego Wojska Polskiego była spowodowana przez Moskwicinów, oni umyślnie hamowali rozwój tego wojska, nie ufali Polakom.

  A korwinuchy zamiast potępić kacapów za propagandę przeciwko – myślałbyś – ich, korwinuchów, ojczyźnie, Polsce, chwalą oszczerców.

  • bo każdy kto jest przeciwko wypłacie 300 mld $ jest płatnym agentem Putina

 7. To co wyprawia ten rząd prowadzi nieuchronnie do udziału naszych synów, braci i ojców w żydowskiej wojnie. A jak wiadomo, każdy żyd jest antypolski. To chciwa, ekspansywna, bezwzględna i zakłamana nacja, oni są gorsi niż nielegalni „przybysze” z Afryki i Azji. Dogadywanie się z nimi z pozycji wasala, uwłacza godności narodu Polskiego.

 8. Wolę Rosjan nie Rosyjskich żydów
  Oraz ku – klux – klan który tępił żydostwo

 9. „Na czele Anglii stali ludzie którzy umieli wyzyskiwać i wypijać krew z innych narodów, oszczędzać siły własnego i w ostrożny sposób prowadzić go do zwycięstw, na czele naszego narodu stały jednostki, które chciały się tylko wykazać „wysiłkami wobec aliantów”

  To tylko inna forma zdania wypowiedzianego przez Piłsudskiego, że „Polacy to idioci”.

 10. A co innego mają robić Rosjanie?
  Tylko się uśmiać z Polaków.
  Nie będą przecież zrzucać bomby na państwo teoretyczne.

 11. A Chińczycy do ostatniego Ruskiego. Bo puki co, to Ruscy giną na wszystkich frontach, a nie Polacy…

 12. Rosjanie maja racje i zadne szczekanie tego nie zmieni,
  szubrawi nowi „sojusznicy” , a naprawde okupanci dali temu liczne dowody.

Comments are closed.