Szokujące doniesienia z Gdańska! Wyborów nie będzie? Grzegorz Braun potwierdza te doniesienia. Komisarz twierdzi, że wyborów nie da się przeprowadzić [VIDEO]

Grzegorz Braun. Foto: PAP
Grzegorz Braun. Foto: PAP

Grzegorz Braun w rozmowie z Centrum Edukacyjnym Powiśle poinformował o szokujących słowach komisarza wyborczego. Wynika z nich, że „z powodu braku kadr wyborów nie da się w aktualnym stanie przeprowadzić”. Czy więc Układ Gdański szykuje przejęcie legalnej władzy bez wyborów?

Grzegorz Braun wypowiedzi dla CEP udzielił w Sejmie. Przy okazji nazwał amerykańsko-izraelską konferencję w Warszawie „sabatem czarownic” oraz „naradą wojenną, którą przedstawia się Polakom jako konferencję pokojową.

Prowadzący rozmowę powiedział, że interesują go sprawy związane z kampanią wyborczą w Gdańsku.

Ostatecznie komisja miejska w Gdańsku nie dokonała następnych wynalazków, moja kandydatura została zatwierdzona. Mam nadzieję, że w następnych godzinach dostarczymy do mediów zwanych dla zmylenia przeciwnika „publicznymi” materiały i programy wyborcze. Mam nadzieję, że zostaną one przykładnie wyemitowane, chociaż – to wiadomość sprzed ostatniej chwili – widać, że układ szykuje sobie pewną ścieżkę ewakuacji – powiedział Grzegorz Braun.

Komisarz wyborczy w Gdańsku komunikuje przez media, że z powodu braku kadr, nieudanego naboru chętnych do komisji wyborczych, wyborów nie da się w aktualnym stanie przeprowadzić. Czy to nie ciekawe? – pytał.

Dostrzegam w tym patent na to, jak uniknąć ostatecznie tej wyborczej konfrontacji. Nie przypominam sobie, by za mojego świadomego życia jakikolwiek komisarz wyborczy żalił się, że brakuje mu ludzi w komisjach i żeby od razu stwierdzał, że to może uniemożliwić przeprowadzenie wyborów. Coś się tam święci – stwierdza kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun.

Źródło: youtube.com

48 KOMENTARZE

 1. nie wiem jakie są sondaże ale może właśnie Brauna się wystraszyli… przyjdzie taki i zacznie prawdę mówić i walczyć ze złodziejstwem i sitwa… a może i w przyszłości glosy pisowi odbierze

  • Zwolennicy Brązowego mogą się przecież zgłosić jako kanydaci do komisji. Nie ma tych kilkudziesięciu osób przy jego masowym poparciu ? A to pech… ;)

   • Brakowało tysiąca osób do obwodowych komisji wyborczych, ale już się znaleźli…

  • Pisowi zabierze głosy ? w gdańsku? hyhyhy jakie głosy ? Czy Ty jesteś z Marsa?

  • Pani Dulkiewicz jest jedyną normalną i zaufaną osobą , która może rządzić Gdańskiem. Pan Braun jestNarodowcem, ktory lubi nienawiść rzadzę wladzy ale nie koniecznie ciągnąć osiagnięcia Adamowicza. Wiele osób, ktorzy wiele lat nie byli w Gdańsku twierdzą , że Gdańsk jest nie do poznania. Czyja to zasluga napewno nie Pana Brauna tylko Pawla Adamowicza dlatego nie pozwólmy tego zniszczyć , niech Pani Dulkiewicz ciągnie te poczynania i podjęte wyzwania w Gdańsku.

   • Prosze przyjechac do Rzeszowa.Tez jest nie do poznania choć…nie było Adamowicza. Nawet moje 15tysieczne miasteczko bardzo wyładniało. Proszę wyjechac poza Gdańsk i rozglądnąć się. Dla mnie jako mieszkanki podkarpacia jest nie do przyjęcia,że po tylu konkretnych zarzutach i przekrętach czci się pana Adamowicza czyli jest społeczne przyzwolenie na krętactwo i matactwo więc to się dzieje….

 2. Czy Braun, to nie jestem pewny.

  Natomiast wysoce prawdopodobne, że wyszło im z sondażowni, że wygra nie ten koń.
  Więc przeciągną w czasie gonitwę :D

 3. Od 89 roku wybory w Gdańsku były fałszowane . Najpewniej w również w całym kraju . Obecne wybory dają możliwośc 100 % sprawdzenia ich prawidłowości przez wyborców. Nie ma innego wyjasnienia likiwdacji procedury demokratycznej w Gdańsku .

  • PIS odgrażał się , że procedury wyborcze podda kontroli społecznej , ale amerykański rząd zakazał im tego

 4. możecie gadać o Braunie co chcecie ale widać gołym okiem, że tu ich zabolało najbardziej. Wniosek: tu im trzeba przyłożyć, skoro boli

 5. Dziwne,ale tzw. główne „mendia” milczą na ten temat.Dla nich ważniejsza Srebrna.Układ Gdański jest o tyle grożny, bo potem się powieli w kolejnych wyborach i wygrają ci, co mieli wygrać.

  • Bo Srebrna dotyczy całej polski, a nie tylko jednego miasta, gdzie mieszka 1,5% obywateli Polski.

   • Taki z Ciebie prawnik, jak ze mnie kosmonauta. A co mnie obchodzą jakieś przepychanki w Warszawce wokół sztucznie nadętej aferki, która przy aferze reprywatyzacyjnej to jest mały pikuś. Bardziej mnie martwi, że nieważne, kto i jak glosuje, ważne, kto liczy lub blokuje głosowania.

    • A z ciebie taki książę, jak z chłopa król… No, ale nie dziwię się twojej nerwowości – przekaz dnia jest taki, żeby bagatelizować sprawę korupcji Paranoi i Schizofrenii, bo twoje dni (i twoich kolegów) są policzone. PiS-ie, adieu!

     • Nie ma czego bagatelizować, niemoto, bo w POrównaniu do przewałów Adamowicza żadnej korupcji w PiS nie ma i nigdy nie było!

 6. bo wybory są dla nas, nie dla Polaczków. my musimy rządzić tutaj, układ postokrągłostołowy. czy gimby w ogóle wiedzą, co to był OKRĄGŁY STÓŁ, jak dzielono władzę nad Polakami?

  • Masz rację. Część społeczeństwa jest tak zaczadzona propagandą po 1989 roku,że uważają to za”własny” pogląd polityczy czy jakikolwiek inny. Lemingi to takie stworki z małymi mózgami i nic do nich nie dotrze.

 7. Narada wojenna przy okazji maltretują Polskę i pokarzą kto tu rządzi
  kupowanie starej broni od USA, roszczenia, akt 447 …

 8. Lewactwo pisze, tryska jadem.Nic nowego. Układy w miastach Wrocław,Gdańsk czy Warszawa nikt nie ruszy. To mafia utworzona po 1989 roku przy współpracy byłych komuchów, TW, tzw. Solidaruchów zdrajców,WSI, SB itp. Na nich jest tylko jeden sposób. Sznur, kajdany i obóz ciężkich robót.

  • Było mi dane poznać na własnej skórze układ PO-PiS we Wrocławiu wspierany przez gazetę szechterową. Sitwa jakich mało, tamtejszy urząd wojewódzki omijajcie z daleka, zgnilizny i oportunistów są tam niezliczone ilości.

  • A komunistyczny prokurator Stanisław Piotrowicz i niedawno namierzony Kujda do jakiej formacji należeli za komuny ? Obecnie są czołowymi postaciami PiS jak byś ich ocenił czy też tak surowo. Dziwię się, że w tak czystej partii jak PiS było i jest miejsce dla ludzi z taką przeszłością, niewiadomo ilu jeszcze? hipokryzja.

 9. Nalezy podac w watpliwosc wydolnosc obecnej komisji wyborczej. To nie pierwszy raz kiedy „wykazuje sie” brakiem umiejetnosci i wydajnosci, zwlaszcza ze sama wycenia swoja niewydolnosc na tyle duza, ze wnioskuje o skasowanie wyborow i to na mala skale – jedynie na jedno miasto! To czego mozna sie spodziewac pozniej. Miala on byc do konca 2019 roku. Pozwolmy jej odejsc wczesniej i powolac nowa. W wyborach powszechnych, spolecznych.

 10. Państwo z dykty 2.0.

  Swoją drogą co do fałszowania głosów, w wielu okręgach najwięcej głosów nieważnych było oddanych na Korwina i jego partie. Ciekawostka…

 11. Panie Braun, jesli ten komisarz jest az tak niezaradny, ze nie potrafi nawet komisji zorganizowac to nie prosciej wziac sprawy we wlasne rece i zwrocic sie do gdanszczan o czynne wlaczenie sie w pomoc do realizacji tego przedsiewziecia?

 12. Wolne Miasto Gdańsk.Każdy obywatel Polski może kandydować na stanowisko prezydenta, burmistrza, wójta. Proszę zajrzeć do konstytucji, o którą tak niektórzy walczą.

 13. Sabat czarownic nie tylko w Wawie, ale i w Gdańsku. Boją się Brauna bo w czasie kampanii dużo zostałoby powiedziane głośno i ci co jeszcze samodzielnie myślą doszliby do wniosków , że nie było tak cacy jak im przekazywano. Układ zamknięty dostał sra…

 14. Panie Braun, do boju :„Kościół, szkoła, strzelnica, mennica” a dla wrogów kostnica!

  • Nie, tylko dzisiaj jest dzień świra: „wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi”!!

 15. to co dzieje się w naszym kraju to jest po prostu chore. dziwię się że naród Polski jest aż taki ślepy. czemu ludzie nie chcą głosować na prawdziwych Polaków. Po-PIS przecież to same szumowiny. Już teraz gryza się jak psy, afera za aferą. czy to jest nam potrzebne? POLACY naprawdę obudźmy się.

  • Polacy już dawno się obudzili, tylko wybory ciągle są fałszowane. wystarczy spojrzeć na liczenie głosów, jakie szopki się tam wyprawia.

  • Popieram!!! Polacy idą na łatwiznę pooglądają tvn i już wszystko wiedzą zamiast poczytać,posłuchać z innych źródeł i przemyśleć co by było dobre dla Polski i przede wszystkim dla nich …

Comments are closed.