W odmętach genderowego szaleństwa. „Chce być jednocześnie ojcem i matką”. Urodziła dziecko w trakcie zmiany płci

Vala T. Foltyn obywatelka Kosmosu startująca w wyborach na prezydenta Karkowa. Źródło: Vala Tanz Show
Vala T. Foltyn obywatelka Kosmosu. Zdj. ilustracyjne. Źródło: Vala Tanz Show

Pewien anonimowa Brytyjczyk urodziła dziecko, ale domaga się uznania go za ojca. Brytyjski sąd ma rozstrzygnąć czy można zostać męskim mamą.

Niejaki TT leczyła się w klinice płodności, a równocześnie przerabiał się z kobiety na mężczyznę. Ledwie 10 dni po tym jak dostał zaświadczenie, że jest mężczyzną – tzw Gender Recognition Certificate zaszedł w ciążę. Jej jajeczko zostało zapłodnione nasieniem anonimowego dawcy.

TT urodził dziecko i teraz domaga się by oficjalnie uznano ją za ojca. Sprawa trafiła do sądu. Według TT uznawanie go za matkę narusza jego prawa człowieka, prawa rodzinne i prawo do prywatności.

Sędzia Andrew McFarlane proponuje kompromis i wpisanie aktu urodzenia określenia „męska matka”. Tak czy owak YY – tak określane jest anonimowe dziecko byłoby pierwszym w Wielkiej Brytanii, które urodziłoby się jako biologiczny potomek ojca z ojcem.

Przy okazji wybuch skandal dotyczący finansowanych publicznie klinik płodności, które mają zajmować się leczeniem płodności tylko u kobiet. TT w czasie kiedy leczyła się równocześnie przerabiał się na mężczyznę. W ciąże w wyniku sztucznego zapłodnienia zaszedł w klinice kiedy oficjalnie w świetle prawa była już mężczyzną. Jej leczenie nie powinno być więc opłacane ze środków publicznych.

15 KOMENTARZE

 1. Czy naprawdę warto zaśmiecać portal takimi idiotyzmami ? Kobieta przecież jest chora psychicznie.

 2. Przecież to proste z biologi szkoły podstawowej. Matka = jajeczko. Tata = plemnik. A zadyma o h.. wie co

 3. „biologiczny potomek ojca z ojcem”
  To jest tak możliwe, jakby komuś udało się hienę nauczyć żywić się trawą. Ale widocznie ten cyrk musi trwać, bo tak chce skrajna lewica. Potencjał intelektualny i gospodarczy tego niegdyś potężnego mocarstwa upada pod ciosem lewicowych głupot i śniadolicych, albo wręcz czarnych pupilków. A tymczasem Chińczycy, takie przecież zacofane, to oni chcą wysłać człowieka na Marsa. Nie Brytole.

 4. Matka i ojciec?! Przecież to coś tutaj to przypadek dla psychiatry! Takim to trzeba lobotomię i elektrowstrząsy (najlepiej paralizatorem) robić.

 5. Kiedyś za starych dobrych czasów, gdyby to zdążyło się u nas, panowie milicjanci ukierunkowali tego oszołoma za pomocą pałkarskiej perswazji. Takich debili należy leczyć bo inaczej wszystko to co dotychczas osiągnęliśmy, obruci się w niwecz.

 6. skoro można być wolnorynkowcem i narodowcem jak twierdzi pan Mikke to czemu nie zostać kobietą i mężczyzna na raz?
  świat jest pełen wariatów nie tylko u Korwina

  • Oraz małorozumnych. Jeżeli ktoś walczy o dobro swojego narodu, to najlepszą droga wiedzie przez wolny rynek.

   • Wolny rynek był kiedyś w USA które zbudowali od podstaw imigranci.
    Tym co się zdaje że walczą o dobro własnego narodu ani stare ani nowe USA w głowie tylko (za prezesem) „produkcja ludzkiego śmiecia”.

 7. To dopiero początek. Dyktatura mniejszości nie spocznie na tym. Brak mi wyboraźni by opisać co te świry jeszcze wymyślą i wyegzekwują na was, biernej większości. Zresztą, g0wno mnie to obchodzi. Mnie tu nie ma.

Comments are closed.