Żydzi sami demaskują Netanjahu. Twierdzą, że powiedział o współpracy Polaków z niemieckimi mordercami [VIDEO]

Benjamin Netanjahu pytany o udział Polaków w holokauście Żydów/fot. Twitter AIP
Benjamin Netanjahu pytany o udział Polaków w holokauście Żydów/fot. Twitter AIP

Korespondentka izraelskiego „Haaretz” Noa Landau potwierdza, że Benjamin Netanjahu powiedział haniebne i kłamliwe słowa o rzekomej współpracy Polaków z Niemcami podczas mordowaniu Żydów. Zarzuca też premierowi Izraela, że teraz wycofuje się z tych słów.

Przed godziną ósmą rano dziennikarka „Haaretz” napisała, że wciąż jest w Warszawie.

Widzę że Polacy otrzymują wyjaśnienia z biura Netanjahu, według których ten nie powiedział, że Polacy współpracowali z nazistami. Powiedział to. Ostro i prosto. Wszyscy będą teraz kłamać aby tylko nie kłócić się z krajem, który zdecydował się zatrzeć swoją historię w Holokauście. Hańba – napisała korespondentka „Haaretz”.

Potwierdzają się słowa Rafała Ziemkiewicza, który zwrócił uwagę, że informacje o rzekomym współudziale Polaków w Holokauście poszły na cały świat, a sprostowanie, że słowa te nie zostały wypowiedziane, skierowano jedynie do wąskiego grona w Polsce.

Netanyahu odleciał z Warszawy. Dziennikarze pytają, czy Polacy współpracowali z nazistami, co na prawdę miał na myśli, czy spotkał się w tej sprawie z kimś w Polsce. Nie odpowiedział, przekazał sprawę asystentce, która powiedziała tylko, że był błąd (jak rozumiem prasowy) – napisał Jarosław Kociszewski.

Agencja Informacyjna Polska Press stwierdza, że premier Izraela nie zdementował swoich słów.

Źródła: twitter.com/nczas.com

27 KOMENTARZE

 1. co jak co ale ja mam pewność że nikt z moich przodków nie współpracował z Nimcami (babke z mojem ojcem ruskie wywiezły na sybir, dziadek ucikł ruskim i zaciągnoł się do andersa i cały front przeszed z MC włącznie, od strony matki dziadki też nie kablowali bo mieszkali na takim zapupiu że Nimiec tam nawet stopy nie postawił, a jak ja sie urodziłem to już ta niby zła komuna była co to ją gorącym żylazem wypalają i wypalić nie mogą; mając na na uwadze to się prosze sie ode mnie odpierpapier bo jestem czysty jak łza po prostu kryształowy

 2. Czyli Azari publicznie kłamała, a Bibi powiedział co sądzi wielu Żydów. należy Azari wywalic z Polski, a z Izraela odwołać polskiego ambasadora. Wszystkich zaś korespondnentów izraelskich gazet należy wywalic z kraju.

 3. Jakie zatarcie udziału w holocauście??? Co ta naćpana baba bredzi?! Tropikalnym słoneczko przygrzało i idą na całość w kłamstwach. Jak zwykle prawica miała rację, a nie lewicowe oszołomstwo.

  • Może to taka nieznacząca uwaga, ale w cytatach podanych w powyższym artykule ani razu nie pojawia się słowo Niemiec, tylko jacyś tajemniczy „naziści”. Ja wiele czytałem o tajemniczych Marsjanach, a do tej pory nie wiem, jak oni naprawdę wyglądają.

   • No to już wiesz. Nosili mundury z trupią czaszką i dwoma piorunami. Niestety zaraz po wojnie wsiedli do swoich latających spodków i odlecieli, zostawiając swoich polskich współpracowników ze wstydem i hańbą.

 4. bardzo dobry komentarz znaleziony na gazeta.pl:

  „Możecie mnie nazwać faszystą, wisi mi to ale historii nie zakłamiecie:
  Anglia: Żydzi wydaleni w 1290 r. przez Edwarda I oraz zakaz powrotu do 1655 roku. Francja: wydaleni w 1306 r. przez Filipa Pięknego. Paru pozwolono na powrót aby ich powtórnie wyrzucić w 1394 r. Żydowskie osiedla pozostały w Bordeaux, Marsylii (skąd ich wydalono w 1682 r.) i w Alzacji.
  Saksonia: wydaleni w 1349 r.
  Węgry: w 1092 r. Żydzi kontrolowali na Węgrzech zbieranie podatków. W 1360 r. zostali wyrzuceni ale później powrócili. W 1582 zostali znowu usunięci z chrześcijańskiej części Węgier. (Turcy w okupowanej części Węgier uznawali ich za lojalną podporę Imperium).
  Niderlandy – Belgia: wyrzuceni w 1370 r. i do roku 1700, nie przebywali w dużej liczbie.
  Holandia: usunięci z Utrechtu w 1444 r
  .Czechy: wyrzuceni z Pragi w 1380 r. Wielu osiedliło się po roku 1562. W 1744 r. Maria Teresa znowu ich usunęła.Austria: wypędzeni w 1420 r. przez Albrechta V.Hiszpania: wyrzuceni w 1492 r.
  Litwa: wydaleni w 1495 przez Wielkiego Księcia Aleksandra. Później wrócili.Portugalia: wydaleni w 1498 r.
  Prusy: wydaleni w 1510 r.Włochy: wyrzuceni z Królestwa Neapolu w 1540 r.
  Bawaria: usunięci w 1551 r.Żydzi nie mieli wstępu do Szwecji do 1782 r.Nie mieli wstępu do Danii przed XVII wiekiem, a w Norwegii do roku 1814.W roku 1500 wszystkie kraje zachodniej Europy z wyjątkiem północnych Włoch, części Niemiec i posiadłości papieskich wokół Awignonu były terenem zakazanym dla Żydów!!!
  Prawie cała Europa wypędziła Żydów (za wyjątkiem Polski i Imperium Ottomańskiego czyli dzisiejszej Turcji) i ten stan trwał bez zmian do 1650 r.Po wygnaniu Żydów z Europy Zachodniej z końcem średniowiecza, Polska przyjęła ich gościnnie i pozwoliła im być kupcami i przedsiębiorcami – czyli klasą ludzi biznesu. Taką klasę zachodni Europejczycy wytworzyli sobie spośród własnych mieszkańców po usunięciu Żydów. Był to okres, kiedy Polska uratowała Żydów przed wymarciem. Przez następne czterysta lat, do 1764 roku, liczba Żydów w Polsce powiększyła się siedemdziesiąt razy w porównaniu z rokiem 1333. W tym samym okresie rodzima ludność Polski powiększyła się tylko około sześciokrotnie – czyli przeszło dziesięć razy mniejszym tempem niż to się stało z ludnością żydowską. Żydzi Polscy stali się największą i kulturalnie najważniejszą częścią żydostwa światowego. Trzeba zaznaczyć, że stosunkowo słaby przyrost ludności rodzimej wynikał w dużej mierze ze strat wojennych. Żydzi polscy do zagłady w latach czterdziestych XX w. stracili na wojnach bez porównania mniej ludzi niż Polacy, nawet wliczając w to powstanie Chmielnickiego na Ukrainie w 1648 roku. Czy okazali wdzięczność za gościnę i ratunek? (masowo popierając wrogów Polski, państwa dokonujące rozbiór I Rzeczypospolitej, uczestnicząc w wspieraniu okupacji zaborców, snując plany stworzenia na ziemiach polskich swojego żydowskiego państwa – casus Jueopolonii, popierając nawałę bolszewicką w 1920 r. i sowiecki najazd i okupację 1939/41, sterując Urzędem bezpieczeństwa (UB) u początków PRL etc.). „

  • To powinno byc mowione w szkole na lekcjach historii i nauki o spoleczenstwie. Jeszcze z dodatkiem, jak po powstaniach zwlaszcza styczniowym rzady zaborcze pozbawialy polskich ziemian ich majatkow, wywozili na Syberie lub zakazywali zyc na terenie dawniej przez nich zamieszkalym, a ich majatki sprzedawali za bardzo niska kwote nowym wlascicielom, w wysokim procencie Zydom, ktorzy z zaborca wspolpracowali i donosili na bylych wlascicieli i ich rodziny.

   • Pozwole sobie zauwazyc, ze w dzisiejszej szkole edukacja zostala zastapiona indoktrynacja a historyczne fakty sa falszowane lub poprostu omijane.

 5. Po zbrodniach Niemców w czasie II WŚ i po ostatnich próbach tej germańskiej dziczy ujarzmienia gospodarczego Polaków nie chcę mieć z nimi NIC do czynienia jak również nie chcę mieć NIC do czynienia ze spadkobiercami tradycji Chazarskich, samym judaizmem, wyznawcami Talmudu, syjonistami z IZRAELA bez względu jakie są między nimi różnice…

 6. Ta baba tak bredzi, bo cale ich pokolenie bylo oklamane przez poprzednie, ktore nie zdalo egzaminu w 2ws, To bylo ponad sily jednych a drudzy od razu wykoncypowali, ze oklamia caly swiat kto polowe z nich zamordowal – nie oni sami lecz Polacy. Brzmi logicznie, nie? Zwlaszcza ze w latach powojennych Europa z Ameryka mniej sie porozumiewaly na odleglosc a jeszcze Polska byla oddzielona murem berlinskim…

 7. Przyjaciele: Polska i Izrael
  motto: „Jeśli mam takich przyjaciół, to nie potrzebuję już wrogów.”
  (Winston Churchil)

  Rodzin oświęcimskich związek
  Dostał w końcu trzy wejsciówki.
  Ale… Co to jest za drążek?
  Polskie flagi… won! – Szturmówki
  Można tylko izraelskie
  Wnosić na to przyjacielskie
  Świętowanie wyzwolenia!…

  Radość w aplauz się przemienia,
  Kiedy swe ambasadorka
  Ann Azari kończy słowa.
  Kto nie klaszcze? Kto potworka
  Antysemityzmu chowa
  W swoim sercu?! …To Polacy!
  Tylko Gawin Magdalenka
  Klaszcze… Reszta się nie lęka
  …Milczeć!… Bronią więc ustawy,
  Którą każdy człowiek prawy
  Musi zmienić. (Bo ustawa
  Broni prawdy…) STOP ZABAWA!

  Żydzi klaszczą, pełna sala.
  Ann Azari powiedziała,
  Że ustawy nie ustala
  Przecież Polska w Polsce… WAŁA!
  Nie ma zgody Izraela!!!

  Klaszcze Madzia Gawin bystrze.
  Oczka pełne ma wesela…
  Och, kultury Ty ministrze,
  W ciało Twe się przyjaźń wciela!
  Lecz w Birkenau, gdzie rocznicę
  Tak obchodzą wyzwolenia,
  Do przyjaźni tracą chcicę
  Jej koledzy… Do zrobienia
  Jest wciąż wiele! (Ma polactwo
  We krwi antysemitniactwo…)

  I dlatego Jair Lapida
  Nauczanie im się przyda:
  „Polskie dzieła są zagłady.
  Przez Polaków śmierć mej babki!“

  Przyjaciele!… Nie ma rady…
  Czas gromadzić złote sztabki!

  • Oj tam, oj tam! Już teraz wiem,
   Że Jaro lubi BDSM.
   :-)

   Bicie i ruc. hanie Polski na dobrej zmianie
   dedykuję Stopowi z nczas.pl

   Kiedy nastała dobra zmiana,
   Polska została wyr. uchana.
   Ale jaki z tego zysk?
   Taki, że dostała w pysk!…

   „Naród polski kolaborował,
   Czyli Żydów on wymordował.”
   Nataniahu stwierdził tak?
   Ależ skąd! prasowy „fakt”…

   Po jawnym nas spoliczkowaniu,
   Znów policzkują …w sprostowaniu:
   „Nie, nie naród polski, a…
   A Polacy.” Szafa gra!

   • Przyjaciele, aby równo puchło…

    Dbają o to „Polski przyjaciele”,
    Aby z Polski zostało niewiele.
    Biją w mordę sanacyjne truchło
    Z dwóch stron!.. by równo mu puchło…

    Najpierw twierdzą, że z nas są naziści.
    A, gdy rządzik nasz nieśmiało ziści
    Swój proteścik; tak nas przepraszają,
    Że nam z gęby zęby wypadają…

    Przyznać trzeba: Żydzi dobrze wiedzą,
    Że w tym rządzie ich wrogowie siedzą.
    Po czym poznać wroga? On udaje
    Przyjaciela kornie, jak lokaje!

    W przeciwieństwie do neosanacji,
    Choć socjalizm i duch biurokracji
    Też panował kiedyś za Marszałka,
    Lecz Żyd nie śmiał ani dotknąć śmiałka!

    „Honor w życiu ludzi i narodów –
    Pan Beck wspomniał nie bez czczych powodów –
    Najważniejszy jest…” No… był… znaczy…
    Spuchł Naczelnik równo… Ma dziób kaczy!!!

 8. Zastanawiam się, czy Polacy nie powinni, wzorem całej Europy, nie wpuszczać Żydów w swe granice. Dziś byłby święty spokój.
  Wraca stare powiedzenie…Co ci dobrego uczyniłem, że mnie tak nienawidzisz….

 9. Macie pretensje do Netanjahu, że wygaduje głupoty? To rząd PiSowski nawet nie potrafi wyśmiać tego debila ripostą. Nie było żadnego mordowania Żydów, bo nie było państwa Izrael. Niemcy wymordowali 6 mln. Polaków – obywateli okupowanej przez Niemców II RP pochodzenia Śląskiego, Kaszubskiego, Mazowszańskiego Białoruskiego, Ukraińskiego, Żydowskiego itd.

  • Przecież wiesz,że to eunuchy.Jestem pewien,że znaczna część Polaków(nie będę wspominał np.Amerykanów) nie wie kiedy i w jaki sposób powstało „male gówniane państewko” na Bliskim Wschodzie.Nie wiem ,który to już raz(tysięczny?) jest mi wstyd za polskie władze.To jest po prostu zdrada.

  • dokladnie, to byli glownie polscy obywatele, sekciarze religijni preferujacy synagoge

 10. Nie wiem co wy się gotujecie, byli Polacy którzy kolaborowali z Niemcami – to są fakty – trzeba jasno też pisać o tym że za to polskie państwo karało śmiercią – tak samo byli Żydzi którzy kolaborowali z Niemcami – to są fakty i trzeba o tym mówić – właśnie jest zadyma w USA o zjazd nazistów amerykańskich w NYC z lutego 1939 roku… – trzeba jasno mówić o żydowskich kolaborantach Hitlera i Stalina, całe strony dokumentów w jidisz o tym są…. tłumaczyć na angielski i wrzucać do sieci, zrobić stronę ‚whole truth about holocaust’ i po kłopocie, ludzie niech czytają za darmo przetłumaczone z jidysz i hebrajskiego na angielski dokumenty.

  • W każdym narodzie znajdą się marginalne przypadki kolaboracji. Polacy są i tak najmniej winni – co więcej, w żadnym narodzie nie było tylu odważnych którzy narażali swoje życie ukrywając Polaków żydowskiego pochodzenia.

   Jeśli chodzi o kwestie szmalcownictwa to nie widzę w tym nic haniebnego – przecież to rynek decydował o tym ile jest warte ryzykowanie życia. Umów trzeba dotrzymywać, więc każdy kto krytykuje ukrywanie Polaków Żydowskiego pochodzenia w zamian za okup jest јebanym komunistą bez honoru (pomijam marginalne przypadki szantażowania w którym nie istniało ryzyko utraty życia).

 11. OCZERNIANIE WIZERUNKU POLAKÓW PRZEZ ŻYDÓW ODWRACA UWAGĘ OD ŻYDÓW I DAJE IM PRZYWILEJE

  Oświadczenie tej Landua to kolejny dowód, że Żydzi są mocno przywiązani do FAŁSZYWEGO WIZERUNKU Polaków jako katów Żydów i twardo chcą go dalej utrzymywać, prawda?

  Gdyż ten wizerunek zapewnia im, Żydom, status ofiary i związane z tym korzyści: szacunek i współczucie na świecie, przywileje materialne i emocjonalne, możliwość żądania wielkiej kasy jako „odszkodowań”, nieprawdaż?

  Wizerunek Żydów jest na świecie od wieków negatywny. Z tego powodu doświadczyli oni wielu przykrości. Również wizerunek Israela i Żydów izraelskich jest negatywny, w związku z ich gnębieniem Palestyńczyków, tak?

  W odpowiedzi na wrogie nastawienie otoczenia, już dawno temu, Żydzi postanowili swą rolę kozłów ofiarnych przenieść na kogoś innego, prawda? Swój negatywny wizerunek zastąpić negatywnym wizerunkiem kogoś innego, tak? I wybrali Polaków jako najlepiej nadających się do tego celu, czyż nie?

  Jak zastąpić?

  Uparcie, systematycznie opisywać Polaków negatywnie i oczerniać: w mediach i gdzie indziej, w tym prywatnie, przez zwykłych członków społeczności żydowskiej, prawda?

  W tym trwającym wiele już dekad podtrzymywaniu negatywnego wizerunku Polaków, uczestniczy cała społeczność żydowska jako taka, prawda? Od dziennikarzy, aktorów, profesorów, po sklepikarzy, czyż nie?

  Żydzi są społecznością o dużej jedności, solidarną, prawda?

 12. Takiej hańby jak PiS nie sprowadził na Polskę żaden rząd od czasów Stalina. Niemcy okupowali Polskę a ta żydowska dziennikarka mówi o współpracy, nie mówi, że Niemcy mordowali milionami obywateli polskich w tym żydowskiego pochodzenia. Nie mówi, że tylko w Polsce Niemcy wprowadzili karę śmierci dla całych rodzin, które ratowały Żydów.

 13. no popatrz, popatrz, a ja myślałem że z nazistami współpracowały Judenraty. Ale teraz już wiem co i jak, polaczkowie.

 14. Niemcy to bolszewiki przemalowane na żydów nie ma żydów w ISraelu to bajka dla biednych dzieci a te kurły z USA miały w łapach germańskie banki koleje przemysł zbrojeniowy i chemiczny , do tego Austria z Szwajcarami skurwisynami szalały – to ta oś zła co ten syjoństa pitoli jak SS stworzyły judasze ! Obozy zagłady Judasze z bolszewikami to trwa odkąd Polanie wieli litewskie ścierwa pod skrzydła – zamiast zostawić to Rusinom Rurykowiczom by wycieli w pień to ci ich losem się martwili , a te ścierwa skundliły się z ukrali i chazarami potocznie można NAZWAĆ ICH BOLSZEWIKAMI mordowali Carów , naszą szlachtę , germanów wycinali od dwóch wieków !!! Przypatrzcie się dobrze HISTORII OD ROKU 1700 do 1950 – to nie dużo dwa i pół wieku a tak te kurły namieszały jakby Polanie wtedy z BRATUCHAMI RUSINAMI założyli Imperium nie było by USRAELA – CITY OF LONDON – GERMANÓW – A tak macie podziały , mord, lichwę , przekupstwo i qrestwo WIWAT JUDASZE PAN BÓG JUŻ WKUR… WIONY ! To żaden lud wybrany zwykłe sciery zakłamane !!!

Comments are closed.