My myślimy, że w USA mówi się o Polsce? Oni nawet nie wiedzą gdzie jesteśmy na mapie! „Gdzie jest Europa? Pokaż mi ją” [VIDEO]

O Polsce amerykanie wiedzą bardzo mało albo wcale. Foto: Twitter

Czy to nam się podoba czy nie, o Polsce amerykanie wiedzą bardzo mało albo wcale. Od lat wiadomo, że masy ludzkie w USA, inteligencją ogólnoświatową nie grzeszą i dla nich liczą się tylko Stany i ewentualnie obie Ameryki. Najlepszym tego przykładem jest zaczepiona przez polska dziennikarkę Afroamerykanka i jej wiedza geograficzna…

Na nagraniu widzimy, jak polska dziennikarka podchodzi do sympatycznej, uśmiechniętej Afroamerykanki i zadaje jej pytanie, które wbija jej przysłowiowego „klina”.

Dziennikarka bezlitośnie pyta:

„Czy mogłabyś mi pokazać na tej mapie gdzie leży Polska?”

Afroamerykanka, zbita z tropu, śmieje się z niewiedzy i mów: „Gdzie mogłaby być?”

Dziennikarka widząc, zakłopotanie rozmówczyni, zachęca ją do podjęcia wyzwania. Uśmiechnięta kobieta, zakłopotana, brakiem wiedzy gdzie ten nadwiślański kraj leży, marudzi: „To szaleństwo, wyjdę na idiotkę”.

W pewnym momencie, daje za wygraną i rzecze: „Gdzie jest Europa? Pokaż mi ją”…

Po pokazaniu Afroamerykance palcem gdzie znajduje się EUROPA! Zaczyna się standardowe zgadywanko. Palec lata od Rosji po Portugalię.

W pewnym momencie, widząc sugestie dziennikarki, Afroamerykanka decyduje się strzelać. „Proszę nie oceniajcie mnie, ale może Polska znajduje się?”. Po kolejnych podpowiedziach udało się amerykanka znalazła nasz piękny kraj na mapie…

Więc to tyle o przeciętnej wiedzy amerykanów na temat Europy a tym bardziej Polski.

Poniżej nagranie.

Źródło: Twitter

22 KOMENTARZE

 1. No jeśli pytacie takich jak na fotce ,to oni nawet nie wiedzą jak nazywa się planeta ktòre źyją…

  • Może gdyby spytali Euroamerykankę lub Antarktydoamerykankę ta znałaby odpowiedź?

 2. „Okazało się, że pastor King nie był Murzynem
  Ani czarnym – on był Afroamerykaninem ”
  -Kazik Staszewski

 3. Przecież u nas robi się dokładnie to samo. Szkolnictwo upadło na pysk.
  Ci wykształceni jeszcze za komuny, potrafią pokazać na mapie i Moskwę i Rio, wymienić po kolei 49 miast wojewódzkich, zacytować „Pana Tadeusza”, czy napędzić sobie „biopaliwa” C2H5OH… Ale te „produkty” kolejnych reform edukacji mają stan wiedzy tak obszerny, że jest problem nawet z datą bitwy pod Grunwaldem. Dodatkowo całkowicie rozwalono szkolnictwo zawodowe. Koniec świata.

 4. Kiedyś czytałem artykuł o angielskich dzieciakach, i iluś tam na dziesięciu nie wiedziało od jakiego zwierzęcia jest jajko, mleko!!!!

 5. Nic nie wiedzą, ale jak się takiego amerykańca spytasz kto mordował Żydów podczas II WŚ, to ci odpowie, że Polacy. Tamtejsze pejsy ich dobrze wyhodowały.

 6. To tak samo jak by zapytali się mnie o jakieś państwo w afryce. Nie wiem nie obchodzi mnie trzeci świat. Więc co ją ma obchodzić jakiś kraj z czwartego świata o zapędach socjalistyczno komunistycznych.

 7. spytajcie europejczyka gdzie jest tenessy nie wymagajmy cuow to inne panstwo innt kontynent

  • mich, przygłupie czy potrafisz rozróżnić wielką literę od małej ? Brak słów…

  • Bo w USA, Eurokołchozie w tym Polsce edukacja ma duraczyć gojów
   tak by godzili się na lewackie super państwo z LGBT, multi-kulti …
   lub by walczyli za interesy elit USA i Izraela

 8. Jeden filmik z jedną kobietą. To raczej za mało na stawianie tez. Niestety w RP, też nie brakuje „wyksztalconych” nieuków. Nawet ludzie, którzy stanowią „elite” tego kraju: Petru, Kopacz i wielu innych.

 9. Afro amerykanom to ja się nie dziwię ale……….. Zobaczcie kilka filmów na YT pt. „Matura to bzdura” – wtedy się dowiecie takich rewelacji, których ani ucho nie słyszało ani oko nie widziało.

 10. Szkolenie przez chazarskich żydów robi swoje
  za to robią syf w USA, Europie i pchają ich i nas na wojnę za pomocą lokai marionetek
  kolejne cele Iran, Syria, Wenezuela może znowu Irak

 11. Co tam wiedza amerykanow o Polsce.W programie TV Jeopardy adwokat z USA odpowiedzial,ze Toronto jest jedna z prowincji Kanady.

 12. Moja siostra wyemigrowała do USA w roku 1980 , kiedy podjęła pierwsza pracę zaprzyjazniła sie z jedną amerykanką. Kiedy ta zapytała ją skod pochodzi siostra odparła ,że z Polski . A ta durna niedouczona zapytała kolejny raz jak dojechała do Rochester – autobusem ? To już było przegięcie . Powiedziała jej ,że juro jej wszystko wytłumaczy . Kupiła mapę świata i pokazała gzie leży Polska . Ta durna powiedziała ,że mapa to wspaniały wynalazek , ona wcześniej tego nie wiedziała – macie pytania? Taką wiedzę maja amerykanie. Moja Mama bywała tam kilkakrotnie i powiedziała ,że te cymbały (w większości ) myślą ,że świat cały, to ich zasrane USA i nie ma nic więcej. Nie znają europejskiej muzyki , filmów , aktorów . Dla nich tylko kasa , kasa się liczy i ściganie przez całe stany dłużnika za 5 centów. Idioci i tyle

 13. Bez obrazy, ale po chjua zamieszczać takie njusy, po chjua je produkować?
  Takich njusów było już bardzo wiele, miały identyczną treść: „Amerykanie nie wiedzą gdzie leży Polska”.

  Ta treść jest fałszywa, bo w rzeczywistości nie wszyscy Amerykanie nie wiedzą gdzie leży Polska; wielu wie gdzie, w tym Czarni Amerykanie, czy jeszcze innej barwy.

  W czasie wizyty w Ameryce Północnej kilka lat temu spotkałem nawet Indianina z Kanady, który wiedział gdzie leży Polska, znał naszą historię, miał dla nas szacun. Jeden taki rodzynek rzadki, ale trafił mi się – dzięki ci, Niebo.

  Robiąc ten wywiadzik ta dziennikarka odwaliła chałturę, i podobnie ten, co wyprodukował jej njus.

 14. Co za idiotyczna sonda! Przemadra polska dziennikarka wziela mape na ktorej sa tylko kontury panstw i pyta sie jakiejs murzynki w USA, gdzie lezy Polska! Niech sie owa pani dziennikarka przyjedzie po polskich ulicach z tą mapą i zapyta swoim kochanych rodakow, gdzie lezy ich kraj! Wtedy po rekach bedzie calowac, te murzynke, za to ze przynajmniej chciala Polski poszukac w Europie, a nie na ten przyklad na Dalekim Wschodzie!🤣😂🤣😂🤣

Comments are closed.