Te dziewczyny pojadą na Eurowizję! Zobaczcie jak wyglądają naprawdę. TULIA bez makijażu i ludowych strojów!

Tulia/fot. YouTube/TuliaVEVO
Tulia/fot. YouTube/TuliaVEVO

Zespół Tulia będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2019, która odbędzie się w Izraelu. Grupa została wybrana wewnętrznie przez specjalną Komisję Konkursową powołaną przez TVP.

Zespół TULIA zdobywa błyskawicznie popularność. Ostatnio dziewczyny  wypuściły  nowy klip, który może podbić cały świat!  Chodzi o „Nothing else matters” zespołu Metallica. Ciekawi jesteście jak wyglądają w „cywilu”?

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak tworzą ludowy zespół Tulia. Dziewczyny zyskały sławę dzięki coverowi Depeche Mode „Enjoy the Silence”. Potem była przeróbki hitów Dawida Podsiadły („Nieznajomy”), Ani Dąbrowskiej („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), Kayah („To nie ptak”), Seweryna Krajewskiego („Uciekaj moje serce”), Obywatela G.C. („Nie pytaj o Polskę”), cz też O.N.A. („Kiedy powiem sobie dość”). Ostatnio na YouTube pojawiła się ich wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica.

Jesteście ciekawi, jak członkinie zespołu wyglądają w „cywilu”? Jedna z nich, Joanna Sinkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spotkania ze znaną piosenkarką Alicją Majewską i kompozytorem Włodzimierzem Korczem. Trzeba przyznać, że trudno je poznać! Zobaczcie inne „prywatne” zdjęcia dziewczyn z TULII.

źródło: Instagram.com

25 KOMENTARZE

 1. ale po co jada na konkurs do Izraela w ktorym trawa przedwyborcza antypolska nagonka? moze dziewczyny nie wiedza ze beda je lzyc? siostry Radwanskie juz kiedys sie o tym przekonaly.

   • Odkop aktualne artykuł na NC. Lapid zarzucił Polakom mord 200 tyś. Żydów a Netanyahu stwierdził, że Polacy współpracowali z nazistami. Im głupiej i bardziej zakłamanie przed ich wyborami tym lepiej.

   • a jezeli chodzi ci o siostry Radwanskie to wystarczy wpisac w google „Agnieszka Radwańska i jej siostra ZBLUZGANE przez izraelskich kibiców”

 2. Nie zazdroszczę naszym tegorocznym Slowiankom. Wszak konkurs odbędzie się w Izraelu, a o tym jak nas tam są wobec nas życzliwi, boleśnie przekonały się siostry Radwańskie kilka lat temu.

  • pozniej wyjdzie np Kurski i z glupim usmieszkiem bedzie sie tlumaczyl ze go „łoszukali” i nie wiedzial w co pakuje te dziewczyny

   • Jak mozna narazac nasze dziewczyny na wyjazd do tego bagna—bandytow i zoodziei!

 3. Cover Podsiadły Nieznajomy, lubię czasami posłuchać. Jeszcze lepszy jest cover T.Love- Bóg , w wykonaniu Podsiadły.

  • Albo Australia, która tak naprawdę nie leży w Europie, lecz na innym kontynencie.

 4. bojkotowałbym ten nic nie znaczący nielegalny twór rakotwórczy

  i tak wygra jak w Monty Pythonie facet z brodą udający kobietę…
  Perwersja i przeinaczanie jako cecha narodowa

 5. Nie mają szans, bo żadna z nich nie ma brody i k…tasa pewnie też. A, i wszystkie są odrażająco białe.

 6. O ile wiem Eurowizja to obecnie swego rodzaju forum, na którym skrajna lewica lubi prezentować swoje „wartości”. Na przykład niedawno hołubiono chłopaka z Austrii, który zdobył popularność, bo zapuścił sobie brodę i występował w kobiecej sukni. Dziwię się tym wspaniałym polskim dziewczynom, że chcą występować w takiej kloace.

 7. Wygrają, wystarczy, że na scenie głośno wykrzyczą: „Polacy, oddajcie pożydowskie mienie !!!”. Te słowa działają w Izraelu jak magiczne zaklęcie.

 8. Nie wejdą nawet do finału. Są jakieś nie ruchawe. (mój kij od szczotki bardziej się wygina) Już wolałbym Godlewskie.

 9. Dziewczyny nie powinny jechać to tego żydowskiego piekła. Na pewno je będą obrażać i nie zajmą szczególnego miejsca , bo mośki na to nie pozwolą. Widzieliście tę betoniarę co to wygrała ostatnią Eurowizję ? Nie dość ,że beztalencie , to jeszcze trzeba baku paliwa ,żeby to monstrum objechać .Fuj. Musieli żydki sporo kasy wywalić.

 10. A po co wogóle wyjeżdżają na tę Eurowizję ? Przecież tam nie liczy się piosenka a nie naturalność, nuda i polityka. Eurowizja już dawno zeszła na psy. No i jeszcze ten stronniczy Orzech, którego nie da się słuchać, któremu nie podoba się jak komuś się podoba co innego niż jemu.

 11. Parafrazując jedna z postaci z GoT – Sir Meryna Trant-a: ” Too White”

 12. Moim zdaniem bardzo zły pomysł. Dziewczyny są bez szans w tym konkursie. Ani to nie jest ciekawe, ani refleksyjne, ani przyjemne, ani radosne (nie dostrzegam tu nic, co by przyciągało uwagę). Nie wiem, kto wpadł na tak głupi pomysł, ale nie zdziwiłbym się, gdybyśmy znaleźli się pod koniec stawki. To już lepiej było ośmieszyć ten konkurs i wysłać siostry Godlewskie… zresztą podejrzewam, że zajęłyby wyższe miejsce, bo część ludzi zagłosowałoby na nie „dla beki”. Rozumiem, że dziś nie jesteśmy żadną muzyczną potęgą (jak np. Szwecja czy nawet Norwegia), ale po co wysyłać kogoś, kogo nikt nie słucha, ani w żaden sposób nie zachwyca? Skoro mamy tak traktować ten konkurs, to lepiej w ogóle nie brać w nim udziału, bo… po co?

Comments are closed.