Koalicja Europejska z dużym nazwiskiem. „Żona Pawła Adamowicza wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego”

Magdalena Adamowicz. / foto: Prt Sc TVN24
Magdalena Adamowicz. / foto: Prt Sc TVN24

Dziennikarz Konrad Piasecki w programie „Kawa na ławę” na antenie TVN24 potwierdził, że Magdalena Adamowicz ma wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Czyżby żałoba po tragicznie zmarłym mężu już się zakończyła?

Dziennikarz Konrad Piasecki powiedział na antenie TVN24 to czego wszyscy się spodziewali od dawna, że wdowa po byłym prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu ma wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się na wiosnę 2019 roku.

Magdalena Adamowicz miałaby zająć drugie miejsce na listach Koalicji Europejskiej na Pomorzu, natomiast jedynka przypadłaby Januszowi Lewandowskiemu. W tej sytuacji nie wiadomo co ze startem syna Lecha Wałęsy – Jarosława, który do tej pory był typowany jako „dwójka” na Pomorzu.

To było do przewidzenia. Żona tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza już kilka tygodni mówiła o swoich politycznych aspiracjach.

Paweł dbał o Gdańsk jako wspólnotę obywateli. To było dla niego ważne, żeby religia, światopogląd czy sympatie polityczne nie dzieliły. Ludzie czuli jego miłość do Gdańska. Wielu mnie namawia, żebym kontynuowała jego dzieło i zaangażowała się w politykę, żebym kandydowała do Parlamentu Europejskiego. Nie wiem, ale dziś nie czuję takiej siły. Polityka jest taka brutalna – stwierdziła na łamach portalu onet.pl.

Źródło: TVN24

23 KOMENTARZE

 1. Co za bladź jeb…a!
  BTW: Pozdrawiamy Pana Pawła Adamowicza !
  Panie Pawle , jaka pogoda na Karaibach ?

  • Oczywiście panie Gpsiewskie, Putra czy Merta ci nie przeszkadzają? Co za obłuda!

 2. Haha ale jaja, ale jaja! Zero kwalifikacji jak byli TW, no ale TVN24 umie na pilocie na odległość znaleźć. Rzygać się chce.

 3. Żałosne kobieta nie ma pojęcia o polityce A wykorzystuje śmierć swojego męża szkoda słów

 4. Po trupach do celu. Kaczyński pokazał reszcie jak robić politykę przy użyciu zwłok. Owsiak też bredził, że rezygnuje z kierowania WOŚP, ale po ustawicznych błaganiach ludu zmienił zdanie. Adamowicz może zrobić to samo, dzisiaj nie czuje siły, ale jutro może poczuć.

 5. bogata “wesoła wdówka” do polityki ?????
  CO TO MA BYĆ ZA PARANOJA ?????
  adamowicz miał żyć i iść do więzienia za kanty które odstawiał,
  a jego żoncia może nawet z nim !!!!!
  niestety POLSKA jest takim krajem w którym ludziki głosują na takich cwaniaczków, bo im te cwaniaczki z ich (ludzikowych) podatków coś odpalą (może zbudują lub 500+ sypną) z tego co sobie do kieszeni wezmą, a to babsko jest tylko wspólniczką jej zamordowanego męża, teraz chce jego SZEMRANE interesy “UŚWIĘCIĆ” i kasę ocalić od śledztwa i konfiskaty !!!!!
  W dodatku polityczne środowisko któremu się zbisurmanił robi na jego zamordowaniu polityczny kapitał obwiniając Patryjotów i Prawicowców za coś co być może zrobili ci (lewusy-mafia polityczna) którym się adamowicz z łańcucha urwał i dlatego być może go zlikwidowali !!!!!
  Lepiej się zastanómy nad tym, że to babsko może w POLSCE zostać wybrane do tego eurobur_elu i co wtedy ?????
  Co ona tam będzie bredziła mając euroimmunited ?????
  Przecież ona już raz tam była i co bredziła ?????
  Kojarzy ktoś ?????
  Słuchać tego NIEmożna spokojnie, bo takie brednie !!!!!
  Curwa ALE kyrk (a raczej bur_el je_any) !!!!!
  DOCHODZI DO WAS CO SIĘ DZIEJE ?????

  Ps.: “wesoła wdówka” składająca rączki w kościółku i jeszcze euroszachrajka ?????
  CO ZA BAGNO !!!!!
  Szkoda słów…..

  facebook.com/watch/?v=400127887421016

  • To to już było w EP??? Groza!!! No ale w sumie czemu ja się dziwię, skoro tam stada takich samych grasują. Smutne, jak głupota wybiera miernotę. Jednak demokracja to szkodliwy system. I przykro, że nie da się tego zreformować.

 6. Pod sad ta –ZLODZIEJKE— POD SAD… za kradzieze,,, machloje ,, rabowanie przekrety w GDANSKU za kraty… do wiezienia….

  • Oj Kobra, Kobra… Boję się, że masz rację… Skąd się tacy biorą, którzy popierają osobniki typu tej od adamowicza. Przerażające!!!

 7. No proszę! Jaka żałoba apolityczna po stronie wdowy:) a lewactwo zarzuca G.Brownowi chęć wykorzystania tragicznej śmierci nie ś.p. PA do kandydowania w wyborach! Hipokryzja level hard!

 8. Madzia..rany juz wylizała i zabiera sie na kilka lat do PE , kasa ,kasa, to jedyne co pcha tam tłum matołów, pcha również tych co na śmierci innych robią kariery, dostaja łąwy w PE i naszym, społeczeństwo , ktore jak Bolek, obłudą ,cwaniactwem, wepcha sie nawet przez zabite deskami drzwi i okna aby sie napajać miesieczna pensja w euro…reszta to jelenie chodzący do urn wyborczych..Czyzby majatek po zmarłym męzu został wydany w USA..? Może mamusia zakopala w sloikach pod ziemia i teraz nie pamieta miejsca…Madzia..dośc pustostanów e PE..głupoty gadać i robić rób tam gdzie jesteś mizeroto…

 9. No to dość skuteczny sposób na ucieczkę przed odpowiedzialnością za przekręty. Zaiste, zacny sposób przeżywania żałoby po zamordowanym mężu. Pewnie nieboszczyk przyśnił się jej we śnie i ostrzegł że będzie siedzieć jeśli nie ucieknie z kraju więc bidula go posłuchała.

 10. Opowiadasz jak o 6 rano zapukaja do was..? gdybyscie mieli czyste dłonie i nie ukrywali złodziejskiej kasy , bez obaw i wizjera mielibyscie otwrte drzwi a tak..na złodzieju czapka gore..zapewne sasiedzi wiedza jacy z was dobrzy ludzie po ryjach widać ,ze złodziejska rodzinka, płakac umiecie a kraśc doskonale,,,tylko jelenie na ciebie zagłosuja…jelenie ,ktorzy zapewne żałobnicy oddadza swoje glosy..matołow cała zgraja bedzie w PE wiec starzy pijani brukselscy wjadacze zrobią z wami jak dotychczas…gdybys startowala do DUMY, poprę i zawiozę na Kreml osobiście ..

  • Na szczęście w ROSJI NIEma de(utsch)mokracji i jej lub ciebie tam do władz NIEwpuszczą nawet gdybyście mieli parchojankeskie poparcie,
   a kolonia karna to us(a)rael jest więc niech wypier_ala w obrzezany H_J tam z kąd przyjechała i już na zawsze NIEwraca…..

 11. Komedia, w dodatku czarna..kiedy w 2010 roku była tragedia smoleńska kaczyńska nie zbijała na tym kapitału politycznego.

 12. Zdelegalizować wszystkie partie one tylko służą zagranicy do kontroli polskiego rządu. Wystarczy że mają haki lub przekupią kilku ludzi z kierownictwa z rządzącej partii i po wyborach i „polskim” rządzie. Niech wszyscy kandydują indywidualnie. Jest prawie niemożliwe żeby mieć haki lub przekupić większość posłów w Sejmie.

 13. Kiedy zobaczyłem skład tej szajki, pomyślałem sobie: Gang Olsena!!! Miller zawsze wyglądał mi na mniej rozgarniętego brata Olsena, który miał właśnie wspólników na poziomie tej grupki. Olsena oczywiście bardzo lubiłem, ponieważ jego perypetie zawsze rozbawiały. Teraz Miller, zasilony specjalistką od polowania na dinozaury i innymi podobnymi indywiduami też nie raz mnie rozśmieszy. Ale gdzie mu do Brukseli? Ta od Adamowicza też pasuje do Gangu. Skoro nieboszczyk nie dorzuci już kolejnych mieszkań do spadku, musi działać sama. Może jednak zanim zostanie europosłanką, sąd w końcu wyda oczekiwany wyrok na podstawie postawionych jej zarzutów. Jeden, prawdziwy Gang Olsena wystarczy!!! Ludzie!!! Nie pozwólcie takim reprezentować naszego Narodu!!!

 14. Wdowa po Adamowiczu musi isc w polityke – inaczej sady i prokuratura zabiora jej to co nakradl jej malzonek (lapowki w postaci apartamentow, 10 milionow zlotych tylko z tytulu zasiadania w spolce energetyki gdanskiej, sprzedanej przez Adamowicza za bezcen Niemcom). A tak, jak zostanie europoslanka, to zawsze bedzie mogla powiedziec, ze to ataki polityczne.

 15. Co tam Europarlament, kiedy Taniec z Gwiazdami? Madzia będzie kontynuować „dzieło” męża? Czyli okradanie miasta i działalność mafijna?

Comments are closed.