Czy lekarze tuszowali dziesiątki przypadków niepożądanych reakcji poszczepiennych? Ciąg dalszy afery „polskiego Alfiego Evansa”. „Wpłynęło ok. 100 zgłoszeń zaburzeń po tej konkretnej szczepionce”

Szymonek po narodzinach i kilka dni po szczepieniu/fot. Facebook Alina Drabik (kolaż)
Szymonek po narodzinach i kilka dni po szczepieniu/fot. Facebook Alina Drabik (kolaż)

Szymonek okrzyknięty „polskim Alfiem Evansem” uruchomił lawinę. Okazuje się, że jego nagła choroba, która wybuchła krótko po zaszczepieniu chłopca szczepionką przeciwko pneumokokom, to nie jedyny przypadek, ale wierzchołek góry lodowej. Już około 100 osób zgłosił o się jako poszkodowani przez szczepienie ich dzieci szczepionką firmy Synflorix.

Uwaga Rodzice dzieci szczepionych szczepionką przeciw pneumokokom SYNFLORIX seria ASPNB005AE: Po nagłośnieniu sprawy Szymona, który walczy o życie w warszawskim szpitalu (http://stopnop.com.pl/szymon/), do stowarzyszenia monitorującego powikłania zdrowotne po szczepieniach wpłynęło ok. 100 innych zgłoszeń zaburzeń zdrowotnych* po podaniu tej konkretnej szczepionki Synflorix przeciw pneumokokom (seria ASPNB005AE) – pisze personel Wojciecha Cejrowskiego na jego profilu na YouTube.

SERIA NADAL JEST PODAWANA DZIECIOM, CHOCIAŻ ZGODNIE Z PRAWEM FARMACEUTYCZNYM POWINNA BYĆ WSTRZYMANA. Jeśli Państwa dziecko miało problemy zdrowotne po tej szczepionce, stowarzyszenie STOP NOP prosi o pilny kontakt na adres [email protected] (tytuł wiadomości NOP SYNFLORIX) – czytamy.

Wskazują też na kilka ostatnich głośnych przypadków, o których alarmowało Stowarzyszenie Stop NOP. Lenka zmarła 14 lutego. Feralną szczepionkę otrzymała 10 października. Oprócz tego stowarzyszenie informuje o stanie „polskiego Alfiego Evansa”, czyli Szymonka, od którego stało się głośno o aferze ze szczepionką przeciwko pneumokokom firmy Synflorix.

Zgłaszają się do nas kolejni rodzice dzieci z NOP (email [email protected]). W akcję wsparcia chłopczyka angażują się ludzie z innych krajów. Jeśli Twoje dziecko miało problemy zdrowotne po tej szczepionce prosimy o pilny kontakt! Zgłoś się na adres e-mail: [email protected] Wypełnij i przyślij oświadczenie – informuje Stowarzyszenie Stop NOP.

youtube.com/stopnop.com.pl/nczas.com

75 KOMENTARZE

 1. Mój syn miał powiklania po szczepionce 30 dnie spędził w szpitalu.
  Teraz ma w papierach wpis że możemy odmówić szczepień obowiązkowych.

  • Wysłała byś syna na tamten świat , na szczęście przeżył , teraz ma papierery i możecie odmówić szczepienia …. nieźle …. może jakiś test na drugim dziecku ??

  • Pneumokoki każdy z nas ma na skórze Pneumokoki wytwarzają perhydrol który chroni nasza skórę Podając szczepionkę na pneumokoki wyjaławiamy dziecko To chyba proste jak budowa cepa ?

 2. Nie należy się szczepić. Polska była w mocarstwem w XVII wieku, a nikt wtedy nie był szczepiony.

  • też tak uważam ale pod jednym warunkiem. Podpisujesz zobowiązanie, że pokryjesz wszystkie koszty leczenia w razie zarażenia. Nie tylko swojej rodziny ale i innych ludzi. A w XVII w dżuma (tylko jedna zaraza) zabiła jedną trzecią Europy. Polski nie oszczędziła. Zyga III zwiał z Warszawy polecając Bogu swoich poddanych a ci cały czas spędzali w kościołach. W XX w grypa zwana hiszpanką zabiła 20 mln ludzi a w Nowym Świecie odra wytłukła miliony indian. Tyle historii.

   • Zgoda tylko analogicznie placisz za koszty leczenia po ewentualnych powiklaniach poszczepiennych jesli zdecydujesz sie szczepic.

    • chciałbym znać statystyki WHO w tym względzie bo „jedna pani drugiej pani” mnie nie przekonuje.

     • Jesteś śmieszny jeśli myślisz, że będą w tym temacie uczciwe statystyki. Są setki przypadków gdy szczepienia są w korelacji ze zgonami dzieci lub chorobą. Korelacja to jeszcze nie przyczynowość ale w takim przypadku NIKT tej przyczynowości nie bada (z góry zakłada się, że to przypadek). Więc skąd misiu naiwny chcesz mieć te statystyki?

   • A teraz opowiedz cos o epidemiach pneumokokow bo to o szczepionce przeciw nim mowa a nie o dzumie na ktora nigdy nie bylo skutecznej szczepionki (a jakos jej juz nie ma).

   • „Kontra”……Dobrze by bylo gdybys dodal prawde skad sie wziela hiszpanka,kto ja przywlokl do Europy i dlaczego indianie a nie nowoosiedlency zostali wybici przez „zaraze”Mowisz A powiedz B…. ale prawde.

    • na to odpowiem nie zaglądając do wiki. Odrę przywlekli do nowego świata Hiszpanie i Anglicy. Biali byli częściowo uodpornieni bo na nią chorowali. Indianie zupełnie jej nie znali. Hiszpanka przyszła do nas z USA i przetoczyła się przez cały świat.
     Przy okazji przypominam o ospie, która została wyrugowana dzięki szczepieniom. Jeszcze w latach 70tych trzeba było się szczepić.
     A przy okazji jest parę zawodów gdzie obowiązkowe są szczepienia. Pan/pani się na to nie załapie.

   • Mała dygresja do tego co napisałeś: kto mi odda tysiące złotych za leczenie, które wydałam na specjalistów, po tym jak szczepionka uszkodziła ośrodkowy układ mowy u mojej córki( nie licząc kilku pomniejszych powikłań) ? Bo aby dostać się do neurologopedy, neurologa, immunologa na NFZ czeka się miesiącami, a wiadomo w takich sytuacjach należy działać jak najszybciej. Wszyscy przymuszają do szczepień, a jak dziecku coś się dzieje to rodzic zostaje sam!! Może pan mi odda za leczenie?

    • On Ci nie odpowie bo to co najmniej zakuty totalniak, a może nawet jakiś lekarz albo inny przestępca

 3. To nie są lekarze tylko mordercy, ci mordercy podają trucizny małym dzieciom

 4. Lekarze to nazbyt często zadufane w sobie durnie.
  Taka selekcja – dla myślących nie ma tam miejsca, pozostają głupsi, slepo stosujący ‚procedury’.

  • Czytając komentarze, niestety widać, że typowy wyborca partii Wolność to dureń, prostak , rzucający oskarżeniami na prawo i lewo. Zaścianek

 5. Bo to wszystko przez tych (mowa nienawiści) lekarzy którzy idą na pasku (mowa nienawiści) koncernów farmaceutycznych. Ciekawi mnie jak wygląda statystyka szczepień dzieci lekarzy i pracowników służby zdrowia? Czy też tak bez krytycznie pakują to wszystko w swoje dzieci. Mogli byśmy się zdziwić?

 6. Nie szczepcie swoich bachorów a genów głupoty w populacji będzie coraz mniej.

 7. Tuszują cały czas na polecenie Sanepidu, który zamiast dbać o zdrowie handluje szczepionkami. To chore, żeby handlujący szczepionkami jednocześnie sprawdzał poziom wyszczepialności i nakładał kary, oczywista sprzeczność interesów. A jak koncerny płacą służbie zdrowia, dziennikarzom to widać po blokadzie informacjo o powikłaniach w mainstreamie, za to każdy przypadek lekkiej odry nagłośniony do potęgi. Ja się ciągle pytam gdzie jest CBA, gdzie byli jak Radziwiłł przepychał ustawę o przymusie szczepień na pneumokoki, niedopuszczoną w UE. Ile kosztuje kupienie ustawy w Polsce, podobno mało, kilkanaście milinów, to pikuś dla koncernów farm. przy zwolnieniu z odpowiedzialności za powikłania. Ustawa zmusza do szczepień ale funduszu odszkodowań nie ma, bantustan.

 8. Szczepienia odbierają zdrowie, musimy się przeciwstawić szaleństwu wstrzykiwania toksyn naszym dzieciom!

  Społeczeństwo przejrzy na oczy, gdy w każdej rodzinie będzie ciężkie powikłanie typu nowotwór, autyzm, padaczka poszczepienna, astma, alergie.

  • Nie przejrzy. To niewolnicy. Będą biegali do lekarzy po medykamenty. I o to chodzi koncernom. To my, te 10% które używa mózgu musi zrobić rewolucje i rządzić tymi (mowa nienawiści) barankami.

    • no i w tym przypadku nie posługują się swoimi mózgami, zresztą JKM już mi podpadł w innej kwestii.Wypowiada sie o czymś, o czym nie ma zielonego pojęcia

    • Powinien być wolny wybór. Nie mniej jednak wątpliwości że szczepienia szkodzą…

  • Aż po prostu nie mogę czytać tych durnot ,które tu ludzie wypisujecie ! Gdybyście nie byli szczepieni,zdecydowana większość z was na pewno ma wszystkie szczepienia, to już dawno dopadłaby was odra lub ospa właściwa i teraz nie mielibyscie możliwości wypisywać tych idiotyzmow w internetach . Jedyne co mogę zarzucić to fakt,że dzieci nie są dostatecznie przed szczepieniami badane .

   • Mam 37 Lat i aż 6 szczepień. Jak wszyscy z mojego rocznika i każdej osoby z 30+. Moi rodzice ~65Lat mają 4 szczepienia. Moi dziadkowie (93/91 Lat) Nie mają ani pół szczepienia. Jakim cudem żyjemy? Żadne z nas się nie doszczepiało. Wszyscy czujemy się świetnie. 1 Dawka szczepienia przeciw odrze chroni 10 Lat (teraz zmieniają kalendarz bo niby nawet tyle nie i po 6 roku będzie druga dawka) ==> Każda osoba w wieku 30+ nie jest chroniona a jednak nikt nie choruje. W pruszkowie na odrę chorowały wszystkie szczepione osoby. A co ze szkarlatyną? Wykresy zachorowalności identyczne jak reszta chorób zakaźnych a szczepienia nie ma.

    Kończ waść wstydu oszczędź…

   • Nie masz pojęcia na ten temat! Moje dziecko zdrowe, po 3 dawce dtp dostało ataku padaczki, cofnęło się w rozwoju, stało się niekontaktowe, autystyczne. Okazuje się, że w dtp jest rtęć i aluminium, dodatkowo – jak powiedział w rozmowie ze mną pan z działu medycznego producenta – szczepionka potrafi uczulać na swoje własne składniki, stąd więcej poważnych NOPów po kolejnych dawkach, a nie po pierwszej. Nic nie wiesz, a się mądrzysz.

   • Przestan bredzic. Pokolenie przedwojenne jest nie szczepione w ogole (jedynie niektorzy mogli byc zaszczepieni za komuny juz jako dorosli). Po wojnie tez tylko szczepienie akcyjne i zwykle tylko ospa prawdziwa i gruzlica. Pierwszy kalendarz szczepien to rok 1963!!! A i to bardzo skapy. Wprowadzenie szczepepienia na polio w Polsce to rok 1973 na odre to przelom lat 70 i 80. Czyli jakies 40% Polakow nie bylo szczepione na polio, jakies 50% nie bylo szczepione na odre, jakies 99% przeciw pneumokokom o ktorym mowa w artykule.

 9. Czy to tylko chciwość lobby farmaceutycznego i głupota plus serwilizm wobec przełożonych korporacji lekarskich.?!Wątpliwe to raczej wygląda na świadome osłabianie niechętnej „wybranym” populacji goim.

  • No patrz 100 lat temu było 2 mld goim, dziś jest 7 mld goim. Tak populacja goim została osłabiona przez szczepionki.

 10. Wystarczy badanie: porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych, także dorosłych szczepionych i nie. Są takie niewielkie, ale jednoznaczne, ale gdyby szczepione dzieci były rzeczywiście zdrowsze to byłoby mnóstwo takich badań. Tylko niech nikt nie pisze, ze to nieetyczne

  • Są tysiące takich badań. I jednoznacznie wskazują, że szczepienia ratują życie. Ale to nie przeszkadza niektórym twierdzić wręcz przeciwnie. Współczuję, ale co zrobić, głupota to nie jednostka chorobowa, leczyć się tego nie da…

   • To dziwne, że „Są tysiące takich badań”, skoro MZ takich danych nie posiada. Nie posiada żadnych danych potwierdzających, że szczepienia są bezpieczne, że dzieci szczepiona są zdrowsze niż dzieci nieszczepipne. Co lepsze… MZ nie jest w stanie wskazać instytucji, która posiadała by takie dane. Więc wniosek nasuwa się sam. Mamy wierzyć im na słowo, że są bezpieczne. Także zanim zabierzesz głos w tejże sprawie, proszę, doedukuj się. Jeśli Ty posiadasz takie dowody na bezpieczeństwo szczepień, chętnie poznam źródła naukowe.

    • W dawnych dobrych dla prawiczków czasach gdy nie było szczepień na Ziemi żyły 2 mld ludzi a dziś żyje 7 mld. Tak szczepienia zniszczyły ludzkość.

     • Prawda jest taka, że dzieci po szczepionkach chorują i umierają, ostatnio mały Szymonek walczy w szpitalu o życie po szczepieniu p. pneumokokom. Zgłosili się rodzice ok. setki dzieci, które po tej samej serii szczepionki mają poważne powikłania. Dotąd szczepionka nie została wycofana. Tak w Polsce MZ, GIS i inne urzędasy dbają o zdrowie naszych dzieci. Więc mi nie wyjeżdżaj z 7 mld., bo mnie interesuje moje własne dziecko. Polecam książkę”Bezlitosna immunizacja” i wiele innych oraz wywiad z dr. Jaśkowskim „Toksyczne szczepienia”. Może wreszcie przejrzysz na oczy (choć wątpię)

    • Masz rację, Pinezka, ale „oni” wiedzą swoje i nie zmienią zdania, chyba, że ich dziecko zachoruje po szczepieniu. Albo umrze.

   • i zaloze sie, ze jako dziecko wyciagneli cie z szamba , dali tobie szczepionke i przezyles. I na tym opierasz twoje pierwsze i jedyne badania jako probant.

   • Chroń nas boże przed taką ochroną jak w pruszkowie. Jakby tak nas szczepienia chroniły jak mmr przed odrą (przypominam wszystkie szczepione osoby chorowały na odrę) to byśmy wyginęli co do jednego…

    • Miliony szczepionych ludzi (m.in. żołnierzy) leżą w grobach. To jest ludobójstwo udowodnione. Kto chce poznać fakty ten znajdzie źródła

 11. zglosic pozew zbiorowy
  i wtedy sie okaze czy placic bedzie rzad polski czy firma

  moim zdaniem jak by cco to rzad powinien sobie poradzic z firemką

 12. Według socjalistycznych psychopatów zatrudnionych przez aparat państwa, jeśli w eksperymencie szczepionkowym ze 100% umrze 50% dzieci, będzie sukces.

   • Nie , to nie zanim zaczeto szczepic (1950) umieraly dzieci, umieraly zanim odkryto higiene (1900r). Zobacz statystyki.

    • W 1900 r. była higiena? Chyba sobie żarty robisz. Wtedy 90% Polaków nie miało bieżącej wody.

     • No wlasnie! „biezaca woda” ratuje dzieci a nie szczepionki. Higiena wiaze sie odkryciem mikroskopu i znaczeniem pasteryzacji… Statystyki umieralnosci zaczeto budowac w ok. 1900 – pokazuja one jak umieralnosc opada do dzisiaj, ten trend nie zmienily szczepienia w 1950

 13. nczas.com/2018/10/13/michalkiewicz-zaskakuje-osoby-ktore-angazuja-sie-w-zniesienie-przymusu-szczepien-powinny-jeszcze-raz-sie-zastanowic-video/

  • Pan Michalkiewicz daje przyklad: co by bylo gdyby przy zywnosci pracowali ludzie z syfilisem? – bylaby epidemia. A co by bylo gdyby pracowali przy zywnosci zaszczepieni ludzie? podkraslam slowo „zaszczepieni” a nie immunizowani? Tez by byla epidemia… prosta statystyka…
   Pani rozumie roznice pomiedzy szczepieniem a immunizacja?

   • Nie, ta „pani” niczego nie rozumie. Co nie przeszkadza „jej” uprawiać radosną twórczość internetową

 14. Czytając komentarze, niestety widać, że typowy wyborca partii Wolność to dureń, prostak , rzucający oskarżeniami na prawo i lewo. Zaścianek

  • Zaraz, jakiej Partii Wolnosc, toz to zaledwie kilka procent. Bycie Polakiem to jest WOLNOSC, wszystko inne to Prusacy, Komuchy i Zydzi (Feliks Koneczny).
   Prostactwem i Durniowstwem (cytuje) jest rzucanie epitetami bez dowodow, to ze lewacy zawladneli etymologia, nie znaczy ze zapanowali nad jezykiem… Prosze nie oskarzac innych wlasnymi upadlosciami.

 15. Popatrzcie ludzie w świecie gdzie obraz z kamery filmującej kibel jest zapisywany, a nie jest zapisywana i przetwarzana informacja ile ludzi i na co umiera to życie nasze jest w kiblu.

 16. ludzie nie kłóćcie sie to do niczego nie prowadzi nie daj Boze żeby kogoś spotkało to nieszczęście jakim jest
  NOP co wtedy byście mówili do kogo pretensje.Szczepienia to rosyjska ruletka.W mojej miejscowosci wszyscy wyszczepieni a w przedszkolu co sezon to ospa i wcale dzieci nie przechodzą jej lekko.Szczepionki są bardzo zanieczyszczone uczciwi lekarze biją na alarm są za to szykanowani i oskarżani nie zastanawia was to ze sie narazają idą pod prąd bo mają SUMIENIE

Comments are closed.