Meghan Markle, żona księcia Harryego będzie „naprawiać” brytyjskie uniwersytety. Jest na nich „za dużo białych profesorów”. Powinno być więcej murzynek

Książe Harry i Meghan Markle. / fot. Prt Sc People TV
Książe Harry i Meghan Markle. / fot. Prt Sc People TV

Księżna Sussex wspiera ruch czarnoskórych studentów i wykładowców, który chce doprowadzić do „dekolonizacji” brytyjskich uniwersytetów. Jednym ze sposobów ma być zastępowanie białych profesorów murzynkami.

Brytyjskie media ujawniają, że w czasie swej styczniowej wizyty na Uniwersytecie Londyńskim Meghan Markle wsparła ruch, który ma doprowadzić do zmian etnicznych na brytyjskich uczelniach. Żona księcia Harryego patronuje Stowarzyszeniu Uniwersytetów Wspólnoty Brytyjskiej (Association of Commonwealth Universities).

Jak donosi „Daily Mail” księżna była „zszokowana” dużą liczbą białych wykładowców i stwierdziła, że uczelnie powinny „otworzyć się” na mniejszości etniczne. – Trzeba skończyć z kontynuowaniem starego myślenia – powiedziała Markle. – Czasami nasze dotychczasowe podejście jest przestarzałe i powinniśmy dostosować je do nowych czasów.

Organizacje studentów mniejszości etnicznych przedstawiają wykładowców jako „zgrzybiałych bladych mężczyzn” (male, pale, and stale), którzy powinni ustąpić miejsca mniejszościom etnicznym. Z danych wynika, że wśród nauczycieli akademickich i badaczy 68% to biali mężczyźni, 23% to białe kobiety. 6,5% to mężczyźni z mniejszości etnicznych, a 2% kobiety.

37-letnia Markle chciałaby przenieść do Wielkiej Brytanii praktyki z niektórych uczelni amerykański gdzie prowadzona jest tzw. akcja afirmacyjna. Kolorowi mają ułatwienia we wstępowaniu na uczelnie i pozyskiwaniu na nich pracy.

To drugie „polityczne” wystąpienie amerykańskiej żony księcia. w pierwszym wsparła ruchy feministyczne. Wygłosiła na ich rzecz przemówienie w Nowej Zelandii z okazji 125 rocznicy uzyskania przez mieszkanki tego kraju praw wyborczych.

27 KOMENTARZE

 1. JA PIER_OLE…
  ON SIĘ OŻENIŁ Z amerykańską idiotką…
  CURWA ALE KYRK !!!!!

  • I weź tu idź na studia i kształć się całe życie , a pracy nie dostaniesz , bo podbija nas czarna rasa i żąda miejsc pracy. Do tego weź tu rób dziecko , które niedługo będzie opluwane za kolor skóry na własnym kontynencie. A lewacy zrobią z niego maszynkę do produkowania Co2 i każą go opodatkować za sam oddech ku##wa.

  • A za tym stoją pasoŻYDZI, my będziemy się kłócić, a pasoŻYDZI pociągać za sznureczki.

 2. Coś mi się zdaje, że królowa angielska wpuściła konia trojańskiego do swojego pałacu. No cóż proces multikulti nie omija nawet rodzinę królewską. Czekać tylko jak ich ogołoci nie tylko z majątku ale tradycji wielowiekowej.Widać, że żydzi amerykańscy są silniejsi nawet od imperium brytyjskiego.

 3. najlepiej do europy sprowadzic szympanse, albo inne malpiszony, bo w przeliczeniu na mieszkanca, to ich tu prawie nie ma, jak tylko po kilka sztuk w zoo lub w cyrku.Albo niech meghan merkle je pontonami przewozi, a lekarze bez granic beda je odbierac 150m od brzegow afryki.

 4. Przynajmniej rozświetliła nam, co jest warta ta cała „rodzina królewska”:-)

  • To nie wiedziałeś? To przecież pasożyty, których zadaniem jest tylko ładnie wyglądać i ładnie się uśmiechać , no i żyć na koszt podatników czytaj: niewolników.

 5. Księżna brytyjska jest rasistką?! To już kolejny skandal obyczajowy w osobie tego szlaufa.

  • To jest jawne propagowanie rasizmu.Wyobrazic tylko sobie jak sie Ela wk..wi.

   • Ela nie ma nic do gadania. muszą tego Harrego oficjalnie ogłosić synem tego Hawitta i wywalić go z rodziny królewskiej i problem się skończy.

    Ela zawsze przegra z lodami Meghan. po prostu nie da rady. koleś jest całkowicie od niej zależny. piękny i romantyczny widok.

 6. No to będzie miała księżna problem – transwestyci i zoofile też chcą mieć swój parytet na brytyjskich uniwerkach, a ona ich pominęła. Mądry naród brytyjski utrzymujący tak oświeconą dynastię.

 7. Nieźle, jeszcze teraz biali nauczyciele będą mieli problem ze znalezieniem pracy. Na pewno kolor skóry nie powinien mieć znaczenia i azjaci, afrykanie i kto tam jeszcze też powinni robić to co rasa biała ale, żeby wypierać białych, żeby zrobili miejsce pozostałym? Ona oszalała? Dla mnie to rasizm. Przyjechała z „hameryki” i rewolucje chce robić :/

 8. Socjaliści od samego początku byli rasistami, mordercami i psychicznie chorymi debilami.
  Patologiczne lewactwo obecnie zaczyna stosować tzw wymuszony „odwrócony rasizm” skierowany przeciwko białym w celu zakłamywania faktów statystycznych. Skoro na wyższych uczelniach jest więcej białych niż kolorowych wykładowców to o czymś to świadczy.

  • to samo pedały.

   ostatnio dowiedziałem się o ostnieniu np chórku homosi. już widzę jaki byłby skandal gdybym założył chór niepedałów. to samo z murzynami i białymi. mam pełne prawo nazywać murzynów niggerami skoro oni sami tak siębie nazywają.

   • Kolor skóry czy orientacja nie powinny być brane pod uwage gdy stanowisko pracy wymaga odpowiedniego poziomu inteligencji. Wykładowca na wyższej uczelni przede wszystkim musi być inteligentny, chyba że zaczną zatrudniać ćwierć inteligentów na poziomie szkół podstawowych żeby sprostać ideologicznym rasistowskim fantasmagoriom.

 9. Z serii kolejne osiągnięcia i dobrodziejstwa lewactwa.

 10. Powinna zacząć od WYMIANY KRÓLOWEJ ANGLII…

  BIAŁA KRÓLOWA to CZYSTY RASIZM…..

  podobnie te ich SODOMICKIE IZBY GMIN czy LORDÓW same BIAŁE

 11. W Anglii zaczyna się rozkułaczanie białych. Taki anty-biały rasizm.
  Jak tak dalej pójdzie za ileś lat, jak człowiek trafi do szpitala, to operować będzie czarna lesbijka, beneficjentka programu walki z dyskryminacją osób upośledzonych umysłowo. Bo przecież jest nierówność między normalnymi a upośledzonymi. Wtedy odczujemy równość na własnej skórze.
  Jak takiej coś nie wyjdzie i się poskarżysz, to zapłacisz odszkodowanie za rasizm.
  Cóż broni murzynkom, tak jak wszyscy ludzie powinni, zasłużyć na awanse własną pracą i osiągnięciami?

 12. > Trzeba skończyć z kontynuowaniem starego myślenia – powiedziała Adolf Hitler. – Czasami nasze dotychczasowe podejście jest przestarzałe i powinniśmy dostosować je do nowych czasów.

  To taki unwersalny argument na każdą okazję.

 13. Ta pani jest zwykla rasistka jesli ocenia przydatnosc kadry naukowej wedlug koloru skory tej kadry. To rasistka i faszystka.

 14. Hello

  Could you please let me know where I can find the page for Peaches and Screams UK affiliate scheme.

  It is not on Google or at least I cannot find it :(

  Many thanks
  Mandy

Comments are closed.