Ziemkiewicz ostro o Izraelu: „To Prusy swojego regionu. Wiadomo do czego to prowadzi. Załatwią nam zjednoczenie narodowe pod hasłem »bij Żyda«”

Rafał Ziemkiewicz. Foto: nczas.com
Rafał Ziemkiewicz. Foto: nczas.com

Rafał Ziemkiewicz stwierdził, że Żydzi „są wytresowani” z powodu życia w stałym zagrożeniu do tego, by być „Prusami swojego regionu”. Zaznacza też, że nasycani są tą nienawiścią „przez swe szkoły, media i liderów”.

Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach wyjaśnił, jak działa mentalność Żydów w Izraelu.

Wystarczy zobaczyć np w filmie Joaua Szamira „Zniesławienie” jak wygląda od strony ucznia „marsz żywych”, obowiązkowy element izr. edukacji. Kilka pokoleń Żydów wychowano w usprawiedliwiającym każdą nienawiść poczuciu osaczenia i to jest problem przede wszystkim dla nich samych – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Zaznaczył również, że „wszystko to już historia przerabiała”, zaś „stałe zagrożenie wytresowało ten naród w wierze Starego Fryca, że Żydzi nie mają innego przyjaciela, niż swoja armia”.

Izrael stał się Prusami swojego regionu, a Żydzi – tropikalnymi Prusakami. Niestety, z grubsza wiadomo, co czego to prowadzi – dodał Ziemkiewicz.

Żydzi nie wysysają nienawiści do nas (i nie tylko nas) z mlekiem matki – są nią nasycani przez swe szkoły, media i liderów. Nieliczni tylko pamiętają, że, jak to ujął rabin Moskwy, „za winy Trockich cierpią Bronsteinowie” i widzą, że to droga do kolejnej katastrofy – ocenił publicysta.

Stwierdził również potem, że „kolejni politycy opozycji coraz większym półgębkiem czują się zmuszeni potępić Izrael”. – Niewykluczone, że „Bibi”, Lapid i dwóch Katzów załatwią nam upragnione pojednanie narodowe – pod hasłem „bij Żyda” – podsumował Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: twitter.com

34 KOMENTARZE

 1. Ziemkiewicz jednym krótkim tweetem rozwala cały misterny plan panów znad Jordanu. Na tweeta że”Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki” polski MSZ natychmiast powinien cytować Ziemkiewicza że Żydzi antypolonizmem nasiąkają w swoich szkołach, wycieczkach „edukacyjnych” czy czytając ichniejszą prasę. Jak ja bym chciał żeby taki Ziemkiewicz został ministrem spraw zagranicznych!

  • wystarczy wejsc na glowne zdjecie w gazecie w ktorej pracuje i zobaczyc Szewacha w redakcji

 2. Problemem Izraela jest marksistowska lewacka patologia przy izraelskim korycie permanentnie szukająca wyimaginowanego wroga.

  • Nie wiesz, że obecny rząd Izraela jest najbardziej prawicowym i nacjonalistycznym gabinetem w historii tego kraju?

   • Według konserwatywno-liberalnych standardów rząd Izraela jest zwyczajną lewacką nazi-komuną podobną do naszego POPiSu z Magdalenki.

 3. Ziemkiewicz popierał Polski udział w agresji na Irak który był robiony właśnie w interesie bezcennego Izraela.

  • Nie chciałbyś nigdy mieszkać w Iraku jako zwykły obywatel, ani za Husajna ani obecnie, chyba że jesteś jakimś nazi-komuchem któremu odpowiadają reżimy tworzone na zasadzie socjalistycznych obozów koncentracyjnych.

    • Saddam był ideowym socjalistą czyli lewackim robakiem więc masz mocno upośledzone fantazje na temat wolności w Iraku.

  • Nie był, Izrael sprzeciwiał się interwencji w Iraku i nie przestąpił do koalicji w obawie o destabilizację regionu, i miał wtedy rację. Pleć dalej co ślina na język przyniesie, to ośmieszysz się przed wrogami.

   • ty wrogiem jesteś ale chyba Polaków.
    Żydzi nie zaatakowali, bo się najzwyczajniej bali o własne dupsko.

   • Dwaj mądrale. USA w czasie wojny w zatoce zmontowały koalicje z państwami arabskimi. Żadne z tych państw nie przyłączyłoby się gdyby w koalicji był Izrael.

 4. Ludziska!!!!bez histerii!!!To plan MOSSADU aby wywolać tępą antyżydowską falę histerii w Polsce ,która to fala…..będzie wspolczesnym zobrazowaniem fałszywych zarzutów dotyczących przeszłości!!!!(na zasadzie „o widzicie,widzicie a co dopiero w czasie wojny”). Spryciarze w tym mossadzie.

  • Jasne, dajmy sobie robić na głowę i dać się okradać byle tylko nie wywołać antyżydowskiej fali histerii. Polska nie ma ŻADNYCH interesów w Palestynie, także tej okupowanej przez Izrael. To żydzi pchają się do Polski z interesami.

   • ICH 1200 sklepow Rossmann.. w POLSCE—?????????????????????????????????????????????

  • Oni tego chcą jak paliwa, Żyd nie może się nosić bez antysemityzmu. Chcą jednak dalej pluć i trzymać w szachu. Tropikalni idą na całość.

 5. a czy to nie jest żarliwy obrońca towarzysza kalksteina i jego pro-parchatej sekty?!

 6. Zbieramy efekty leżenia plackiem przed Żydami, skandaliczne wycofanie zapisów ustawy o IPN, wyrzucenie do kosza ustawy reprywatyzacyjnej Jakiego, wszystko na żądanie Izraela. Ludzie nie są ślepi i widzą ile firm z Izraela się rozpanoszyło, obywatelstwo dostają masowo bez znajomości polskiego, a o hasającym Mosadzie szkoda mówić. Do tego chcą rozbójniczo wymusić na nas nienależne im pieniądze.
  Nie zmienia to faktu, ze anty żydowska hucpa jest celowo nakręcana, będzie powód, żeby nas wszędzie oskarżać o antysemityzm, no a wtedy łatwo mówić o oddaniu nienależnej kasy, bo przecież cały świat widzi, że Polacy to antysemici.

 7. Zakaz wjazdu do RP by chronić ich przed antysemityzmem, a tych co już są-Azari ratować przez wydalenie. Książki dr Ewy Kurek tłumaczyć i rozsyłać po mediach na świecie.

 8. „nasycani są tą nienawiścią „przez swe szkoły, media i liderów”
  Odkrył Amerykę.

 9. Jesli zyd na zyda najezdza to znaczy ze sa razem . Jesli ktorys z nch zginie to znaczy , ze juz nie sa razem.

 10. Ziemkiewicz nie powiedział niczego czego inni interesujący się żydowskim tematem nie wiedzą, zawsze też infantylnie się tłumacząc Izrael wspierał…To ostentacyjny atak żydowstwa na Polskę zmusił RAZa do potępienia Żydów. Czego się nie robi by czytelników nie stracić…Za dzień, może dwa RAz będzie Żydów bronił.

 11. Natanjachu: Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy.
  W przeciwienstwie do glupich polakow: przebaczamy i prosimy o przebaczenie.
  Kiedy w koncu zmadrzejecie ze zgoda z zydem to tylko na ich warunkach, na kolanach z sakiewka w zebach.

 12. Znowu odezwał się ten bełkotun.
  Co on znów pierlodi?
  Że Israel jest podobny do Prus?
  Nawet gdyby był – w sensie istotnym nie jest – to czemu bełkotun by komunikował o tym podobieństwie?
  Czy po to, żeby inni wiedzieli, że on, panie, zauważył, iż Israel jest podobny do czegoś?
  Jeśli tak, to czemu akurat komunikowałby, że Israel jest podobny do Prus, a nie do czegoś innego, np. do frytki?
  Aj, jaki on jest dziś „odważny”, jaki „krytyczny” wobec Israela. Oświadczył nawet publicznie, że Israel jest podobny do Prus.
  Co za odwaga.

  Jednak my pamiętamy, jak wskutek ganienia go przez Żydów za jakiś jego bełkot w TV, dziad wpadł w panikę, i żeby im się przypochlebić, zaczął oskarżać o „antysemityzm” młodzież polską manifestującą za podpisaniem przez Dudę ustawy IPN, prawda?

  Nikczemny tchórz i polonofob udający patriotę, czyż nie?
  Nie zapomnimy i nie wybaczymy.

 13. Bez wzgledu na wszystko, niewybaczalnym stal sie historyczny fakt akceptacji zydow na naszej ziemi. Dzisiaj placimy za to cene.

  • wiec co, sam ateizm?
   zyd zawsze to byl tylko sekciarz jak katolik czy jehowiec , zyd jako narodowosc to historia najnowsza

 14. W numerze 34/35 tygodnika „Najwyższy Czas” ukazał się artykuł Bogusława Wolniewicza „W sprawie Izraela”. W tekście profesor wyraził swoje poparcie dla Izraela i potępił krytykę tego państwa jaka miała miejsce w artykule niżej podpisanego Jana Bodakowskiego, zamieszczonym na łamach tygodnika. Prof. Wolniewicz odczytał też swój artykuł w filmie zamieszczonym na YouTube.

  Bogusław Wolniewicz stwierdził, że haniebnym kłamstwem są stwierdzenia oskarżające Izrael o eksterminację palestyńskich kobiet i dzieci, oraz inne zbrodnie na Palestyńczykach. Zdaniem profesora Izrael stanowi „przyczółek Zachodu przeciw inwazji islamu” i dlatego należy zdecydowanie popierać Izrael.

  • Autor artykułu uważa, że „Izrael jest w Palestynie stroną atakowaną. Agresorem jest Hamas i popierająca go ludność arabska Strefy Gazy”. Bogusław Wolniewicz oskarżył arabów o wszczynanie od kilkudziesięciu lat wojen na Bliskim Wschodzie, a Hamas o używanie cywilów jako żywych tarcz, i wezwał by wroga uderzać poprzez owe żywe tarcze nie bacząc na życie i zdrowie cywilnej ludności.

   Kończąc swój artykuł profesor Wolniewicz stwierdził, że „Izrael trzeba ze wszech sił wspierać” i uznał, że „polskie publiczne radio i telewizja, czyli rząd Donalda Tuska” są tubą antyizraelskiej propagandy – ta konstatacja doskonale wpisała się w zabiegi mediów adresowanych do wyborców PiS które chcą wykorzystać słuszna niechęć do Rosji i Tuska do wykreowania pozytywnego wizerunku Żydów.

 15. Izrael jest nielegalnym bytem utworzonym przez USA/ZSRR/Europe po II wojnie kosztem Bogu ducha winnym Arabom – w tym Arabom chrzescijanskim. Panstwo Izrael stalo sie totalnie rasistowsko-religijna enklawa na ciele Bliskiego Wschodu, znienawidzona przez wszystkich z wyj. tych wiszacych u klamki USA, jak nasz obecny rzad. Szkoda slow na to wszystko, tym bardziej ze nie widac sensownego rozwiazania, bo USA, bo amerykanscy ewangelicy, bo Kuhn & Loeb, bo Rotschild, bo Trocki, bo Levi-Strauss, etc, etc. Jedno jest tylko wyjscie – odczepic sie od amerykansko-izraelskiego wozka !!!

 16. Oczynszowanie świata przez „szlachtę” jerozolimską

  Cokolwiek stwierdzić, to inteteligencji
  Przecież odmówić tej „szlachcie” nie sposób!
  Oczynszowannie za naszej kadencji
  Bierze początek. Nie za życia osób,
  Których tysiące holocaust przeżyło.
  (I mogło świadczyć, JAK NAPRAWDĘ BYŁO…)

  „Szlachta”, jakkolwiek żadną szlachtą nie jest
  (Jest kupą chamów, które czosnkiem śmierdzą),
  Długofalowo jednak bierze w rejestr
  Cały świat. Błędnie narodowcy twierdzą,
  Że „Żydom tylko wciąż o Polskę chodzi”.
  Nie! Tak PODATEK ŚWIATOWY się rodzi.

  „Szlachta” nie po to mienie bezspadkowe
  Chce najpierw zgarnąć od Polski, by finał
  Był to intrygi. Muszą być gotowe
  Też inne państwa! Mus będzie je zginał.
  Bo, w przeciwieństwie do Polski, w zagładzie
  Miały współudział. Każdy forsę kładzie!

  W końcy też płacą Stany Zjednoczone,
  Co odmówiły pomocy, roszczenia
  Wzięły natomiast na siebie… SKOŃCZONE!!!
  Oto co było do udowodnienia,
  Udowodnione zostało. Panuje
  Nad światem „szlachta”, która go czynszuje…

 17. Natanjachu: Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy.
  W przeciwienstwie do glupich polakow: przebaczamy i prosimy o przebaczenie.
  Kiedy w koncu zmadrzejecie ze zgoda z zydem to tylko na ich warunkach, na kolanach z sakiewka w zebach. A wtedy zapomna i przebacza tak jak to zrobili niemca.

 18. Niestety absolutne absurdy moim zdaniem, szczególnie puenta.

  „Niewykluczone, że „Bibi”, Lapid i dwóch Katzów załatwią nam upragnione pojednanie narodowe – pod hasłem „bij Żyda” –”
  a) nie będzie żadnego pojendania, pod takim czy innym hasłem, a już o to zadbają m. in. żdzi „lewicowi” oraz „prawicowi”, a także ich poplecznicy/pomagierzy, „organizując nam igrzyska” w postaci symulacji „dyskursu politycznego”/”sporów w demokracji”,
  b) za kilka dni „polscy odbiorcy mediów”, szczególnie ci „fajni”, „nowocześni” „ze świadomością polityczną, ale także ci „prawicowi” – w sporej części, i ta część co to „olewa politykę” (we własnym mniemaniu), są tak wytresowani, zapomną o jakichkolwiek „sprawach z Żydami”. O ile dziś są w ogóle tego świadomi – dużo jest, ale sporo – nie.
  Tak samo, jak niektórzy obudzili się trochę w 2018 r., bo duże media zaczęły o tym coś pisać (ustawa IPN), dowiedzieli się(!), że istnieją jakieś spory i to niekoniecznie wyłącznie z powodu „głupich polskich antysemów”, w znacznym stopniu już o tym zapomnieli.
  Smutne to, takie wytresowanie, ale tak – moim zdaniem – jest

Comments are closed.