Kolejne mocne starcie sióstr Godlewskich. Małgorzata odpowiada na zarzuty Esmeraldy. „To dopiero początek wojny”

W niedzielę siostry Godlewskie rozpętały awanturę na pokładzie samolotu. Jak informowała Esmeralda, to koniec ich duetu. Mówiła, że powodem kłótni z siostrą były pieniądze. Zarzuciła też Małgorzacie, że kariera uderzyła jej do głowy i nie szanuje ludzi. Teraz Małgorzata odpowiedziała na słowa Esmeraldy.

Zarobki sióstr Godlewskich miały trafiać na konto Małgorzaty, która zachowała wszystko dla siebie i nie chciała oddać Esmeraldzie jej połowy. Tak tłumaczyła kłótnię na lotnisku Monika „Esmeralda” Godlewska.

Mimo że świadkowie twierdzą co innego, celebrytka zaprzeczyła jakoby doszło między nimi do bójki. Twierdziła, że opuściła samolot i nie poleciała na koncert, ponieważ bardzo źle się poczuła.

Przy okazji Esmeralda nie szczędziła krytycznych słów pod adresem siostry. Stwierdziła, że Małgorzata zachłysnęła się sławą i przestała szanować ludzi, a liczą się dla niej wyłącznie pieniądze. Jak mówiła, nie chce mieć z siostrą nic wspólnego i dodała, że „Gosia zaczęła łysieć, bo jej komórki mózgowe przestają istnieć”.

Gosia jest osobą, dla której liczy się tylko ona. Przestała szanować ludzi, w tym nawet własną rodzinę, co jest mega przykre. Może kiedyś przejrzy na oczy. W chwili obecnej nie mam zamiaru z nią rozmawiać – grzmiała Esmeralda.

Teraz do tych słów odniosła się Małgorzata. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła nagranie, w którym, ubrana w pielęgniarski fartuch, ironicznie skwitowała wypowiedź Esmeraldy.

– Kariera faktycznie uderzyła mi do głowy, dlatego przez następne kilkanaście godzin będę pomagać ludziom, by jak najszybciej mogli dojść do siebie po ciężkich wypadkach. […]  Myślę tylko o pieniądzach, dlatego przez ostatni rok wspomagałam wielokrotnie siostrę wyższymi kwotami niż te, o których wspomina. […] Jestem oczywiście nieodpowiedzialna, dlatego osobie z problemami nie pozwalałam upijać się przed pracą, a po awanturze i wyproszeniu z samolotu kupiłam bilet za dodatkowe pieniądze, by dotrzymać zobowiązań. Jestem nieodpowiedzialna. Buziaki, miłego dnia wam życzę – mówiła Małgorzata Godlewska.

Pod filmem niemal natychmiast odezwała się Esmeralda, nazywając siostrę „kłamczuchą”. Wygląda na to, że to dopiero początek siostrzanej wojny.

Źrodła: Instagram/radiozet.pl/nczas.com

19 KOMENTARZE

  • NCz jest lepsze od Pudelka… a przynajmniej takie maja aspiracje. Redaktorem tej lury jest jakiś nastolatek – poziom doboru informacji (siostry Godlewskie + jasnowidz Jackowski + przepowiednie o zagładzie + plotki + szokujące wydarzenia) i wypowiedzi (używanie określenia „dzban”) dobitnie świadczy, że wypisuje to wszystko jakiś smarkacz lub banda smarkaczy. Czy Janusz to w ogóle widział?

   • Zapomniałeś o krawędzi. Przecież co drugi dzień jesteśmy na krawędzi, najczęściej wojny.

  • Jeśli newsy z magla muszą być, bo mają dobrą klikalność, to prznajmniej wydzielcie je do osobnej kolumny. Popracujcje nad layoutem, bo w końcu zirytowani czytelnicy zaczną odpływać z nczas.

 1. Panie Sommer, już, chciałem dać 1% podatku na NCzas, jednak po Godlewskich itp. „Pudelka Bis” nie zamierzam dofinansowywać.
  Lepiej przeznaczę na schronisko dla zwierząt!

  • Nie idź ta drogą, nieszczęsny człowieku małej wiary! Fajne książki rozdają. Bynajmniej nie o jakichś Esmeraldach, opamiętaj się!

 2. Przyznaję bez bicia, a nawet z biciem, iż nie wiem kim są „siostry Godlewskie”.

  • Przyznam się również, tez nie wiem i nic a nic mnie to nie interesuje! Jednak nie lubię takich bzdetów!

   • „Siostry Godlewskie” słysząc o sobie jako o „bzdetach” chyba by się obraziły:-)

 3. Ja od dawna nie przekazuję pieniędzy na komercyjne inicjatwy Sommera. 1% nigdy nie przekazywałem, a na początku kilka razy przelałem jakąś kasę na wolnosc24. Ale okazało się, ze portal wcale intelektualnie się nie rozwija. Jest typowym produktem dla lemingów. Piszą tu jakieś dzieciaki po gimnazjum. Jackowski, Godlewskie, kolejne „krawędzi wojny”.

 4. Petycja do nczas.com pt ” CHCEMY WIĘCEJ GODLEWSKICH I O GODLEWSKICH ETC” Kochani, podpiszcie ją, to może nasze „marzenia” się spełnia;)))Fuj

 5. Wincyj Godlewskich! I przepowiedni Jackowskiego!

 6. @dfg – masz 100% racje! W Hollywood moralnie zdegenerowany „celebrycki” sciek twierdzi, ze jesli nic nie mowia o tobie (ne jest wazne zle czy dobrze) nie liczysz sie – jestes poprostu marginesem. Gratuluje Redakcji za gratisowe reklamowanie polskiego celebryckiego scieku.Tak , to dramat Panie Sommer.

Comments are closed.