Morawiecki szczerze o zdrowiu ojca. „Czeka go ciężka chemioterapia”

Przypomnijmy, że Kornel Morawiecki dwa tygodnie temu wyszedł ze szpitala, w którym przeszedł operację wycięcia raka trzustki. Teraz polityka czeka ciężka chemioterapia. Tak poważna choroba taty na pewno ogromny cios dla premiera. Mateusz Morawiecki szczerze wypowiedział się o zdrowiu swojego ojca.

W zeszłym tygodniu Kornel Morawiecki mówił „SE”, że dochodzi do siebie po ciężkiej operacji. Na najbliższe posiedzenie Sejmu jeszcze nie przyjedzie, ale potem ma już wrócić do pracy. – Ale na kolejnym już najpewniej się pojawię.

Odpoczywam w domu, ale będę też jeździł do szpitala na kontrolę. Na szczęście nie miałem większych przerzutów, a te, które miałem na węzłach chłonnych, lekarze mi od razu wycięli – zdradził nam ojciec szefa rządu.

Sam premier najwyraźniej odetchnął z ulgą, dając do zrozumienia, że najgorsze już za nimi. – Ojciec wyszedł ze szpitala, nabiera sił, stara się spacerować i czuje się już dużo lepiej.

Przeszedł bardzo ciężką operację. Cieszę się ogromnie, że wszystko poszło pomyślnie. Lekarze są dobrej myśli, jeśli chodzi o zdrowie mojego ojca. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży -powiedział nam premier.

Źródło: Super Express

8 KOMENTARZE

  1. Zdrowie zdrowiem, ale jego poglądy nie wiele się różnią od leninowskich. Straszny komuch.

    • Ojciec i syn to komuchy, ale komuch to też człowiek i tak po ludzku życzę panu Kornelowi powrotu do zdrowia.

  2. Jak wielu innych bezimiennych. Z tą różnicą że pan Kornel Senior będzie faworyzowany przez lobby farmaceutuczno-onkologicznp-szpitalne w jakości leczenia. Jednakowoż morał jest ten sam co zawsze : Memento mori! kimkolwiek byś nie był w Twoim nędzny człeku pojęciu.

  3. Obchodzi mnie to dokładnie tak samo jak zeszłoroczny śnieg. Ciekawe czy te tłuste świnie przy korycie również muszą przejść ścieżkę zdrowia żeby dostać się do specjalisty

  4. Młodszemu życzę więcej pokory i refleksji nad swoim zakłamanym żywotem…

Comments are closed.