Rozpoczyna się bojkot izraelskich produktów. Oto popularne w Polsce marki należące do tropikalnych Żydów

Flaga Izraela/fot. Pixabay
Flaga Izraela/fot. Pixabay

Stało się. Bezczelne wypowiedzi Izraela połączone z miernością i uległością rządu w Warszawie wywołały w Polakach potrzebę wzięcia spraw we własne ręce. Rozpoczęto właśnie akcję bojkotu izraelskich marek. Lewactwo lada moment ogłosi, że jesteśmy jak III Rzesza.

Nie kupujemy MK Cafe, Pedros, Fort, Sahara, Syropy Fabbri, a także herbaty Teartis. Nie chodzimy do kina Cinema City i nie kupujemy leków w Super – Pharm. BOJKOT – zachęca na Twitterze Reti.

Z kolei Darkopolo przypomina, że początek kodu kreskowego produktów z Izraela zaczyna się od cyfr 729. – Wszyscy możemy zrobić coś pożytecznego. Nie kupujmy produktów z tym kodem – apeluje.

Na portalu wspieramrozwoj.pl pojawiają się ponadto informacje o wpływie żydowskiego przemysłu w Polsce.

W roku 2004 Polska podpisała z izraelską firmą Rafael kontrakt warty 1,7 mld złotych, na dostawę pocisków przeciwpancernych Spike. Głośno było o innym ważnym kontrakcie, gdzie sprzęt dostarczyła nam izraelska firma. Informowały o nim media w październiku 2015 roku. Zakończony przez MON przetarg na 50 bezzałogowych robotów wygrał nie warszawski Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, który produkuje takie roboty już od 20 lat i z powodzeniem wyposaża w nie wiele armii na świecie, m.in. Korei Południowej i Hiszpanii, a izraelska firma Reago Group, która nie jest specjalnie znana w branży. Co ciekawe jej wygraną poprzedziła zmiana warunków przetargu, która dopuszczała sprzęt robiony w systemie calowych (u nas obowiązuje metryczny, także nawet wymiana śrubki może być kłopotliwa) – informują autorzy wpisu.

Oprócz tego wymieniają firmę farmaceutyczną Teva (znana m.in. z Vibovita, Aviomarinu, czy Flegaminy) oraz Mobilis z branży transportowej, która należy „do największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis”.

Przede wszystkim firma ta obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. Firma Mobilis wykonuje też przewozy okazjonalne i turystyczne – informuje wspieramrozwoj.pl.

Źródła: twitter.com/wspieramrozwoj.pl/nczas.com

124 KOMENTARZE

  1. Trochę się autorowi popieprzyło. W Izraelu rządzi partia Likus cos jak nasz PiS. Tylko bardziej prawicowa. Od zawsze mówię ze PiS to lewaki wiec nie powinienem protestować przeciwko nazywaniu ich lewakami, ale wypada o troche konsekwencji w tekście zadbać

  2. Żydzi dogadali się z Niemcami i niedługo wyjdzie na to że my Polacy jesteśmy winni wybuchy II wojny światowej . ZOBACZYCIE .

  3. Mobilisu w Ostrołęce też jużnie ma. Także proszę o trochę rzetelności przed publikacja. Teraz PKS Ostrołęka robią lokalne firmy.

  4. haha no jeblem jak czytam komentarze…nie prowadzic uboju rytualnego..

    nmp tak to nam pomoerze, znaczy wam prawicowe nieroby ktore cale zycie tylko pasozytujecie na pracy bnormalnych uczciwych ludzi, ktorzy jak pomysla troche inaczej jak wy to nazywacie ich lewakami, no ale ze polskie ubojnie, weterynaria, transport na tym xarabialy to co was to ovchodzi, wy maciue honor i dume…przwaznie za pniedze rodzicow…scierwa

  5. Wystarczy przeczytać komentarze i od razu ubaw za darmola.Trolle pier…ne ,szmat….. nawet prostych słów po Polsku nie potrafią napisać)))Ale rozumię jak wiele obcego ścier..a jest w naszym kraju.Ile trzeba śniegu wpier…. aby takiego tłumana żeby nie napisać bauwana urodzić)))Pozdro trolle za…ne!!!

  6. Jeśli mówicie „A”, to powiedzcie z godnością konsekwentnie „B”, i żeby bylo już wszystko jasne, to także NIE głosujcie w jesiennych wyborach 2019 w POLLinie na PISReich made in 729, wraz z jego wiadomymi PINOKIAMIMANN i MACIERKAMIMANN oraz nie głosujcie w kolejnych wyborach prezydenckich na Dudomena wraz z jego DammeMANN z wykladowym Hebrajskim i Niemieckim na czele.

  7. niewiele tych marek, w spozywczakach co mozna od nich znalezc? Oni kupuja polskie firmy i poprzez nie dystrybuuja swoje produkty wiec to 729 to fikcja.

Comments are closed.