Skandal! TVP Info promuje Wiosnę Biedronia i olewa Koalicję Propolską. Kolejny sondaż bez uniosceptyków

Przedstawiciele Koalicji Propolskiej w Sejmie oraz logo TVP Info. / foto: Twitter
Przedstawiciele Koalicji Propolskiej w Sejmie oraz logo TVP Info. / foto: Twitter

Kolejne sondażownie ignorują fakt istnienia Koalicji Propolskiej do Parlamentu Europejskiego. Sondaż IPSOS pokazywał ponad 6 procent na starcie kampanii dla tej formacji, z kolei badania Kantar Public i IBRiS nie uwzględniły Koalicji Propolskiej w badaniach.

W poniedziałek pojawiło się wiele sondaży. W pierwszym z nich przeprowadzonym przez IPSOS dla OKO.press Zjednoczona Prawica minimalnie wyprzedzała Koalicję Europejską, na trzecim miejscu była Wiosna Biedronia, a tuż za nią Koalicja Propolska z ponad 6-procentowym poparciem.

W kolejnych dwóch sondażach Koalicji KORWiN+Ruch Narodowy+Braun+Liroy nie uwzględniono. Jeden z nich przeprowadzony został przez Kantar Public na zlecenie Parlamentu Europejskiego, a drugi z nich przez IBRiS dla TVP Info.

Według sondażu IBRiS Zjednoczona Prawica może liczyć na 36 procent poparcia, a Koalicja Europejska na 28 procent. Nie uwzględniono w nim jednak wejścia do tej Koalicji SLD, które samodzielnie miałoby zyskać 6 procent poparcia.

Próg wyborczy przekraczają jeszcze Wiosna z poparciem 12 procent oraz PSL i Kukiz’15, na które chce głosować po 5 procent badanych. W sondażu nie uwzględniono jednak Koalicji Propolskiej, która w badaniach, w których się pojawia notuje ok. 6 procent poparcia.

17 KOMENTARZE

 1. e kmioty nawet nie udają ze w PL nie ma demokracji wydaje się rządowi okupacyjnemu ze beddzię rządził przez ogłupianie polaczków dla swoich panów przez milion lat .Jakby tylko się okazało ze Braun i Winnicki dostaną 6,7 % bez wsparcia propagandy tego pseudo rządu w PL to od razu interweniowanie i do pierdla jak prawdziwią solidarnosć .Bydlaki !!

  • dlatego mówię… TYLKO LOSOWANIE SEJMU zagwarantuje demokrację.

   ale SBki jak Korwin, Braun i Wiinnicki tego nie powiedzą, bo przeciez to oznacza też i ich koniec.

   • losowanie przeciez z definicji nie jest demokracja.
    powinienes napisaz ze zastapienia demorkacji losowaniem zagwaratnuje [……] – tu co uwazasz

 2. pis = partia interesów syjonistycznych
  po = partia odniemiecka
  frühling (z germański’ego) = wiosna

  pis + po + frühling = JEDNO ZŁO !!!!!

 3. teatr dla gojów przez bandytów trzymający władze na mózgami śpiących Polaków przy pomocy psuedo polskich mediów Jarek wziął prawicę Biedron i SLD lewice i udają ze jest demokracja !!! naród wam tego nie wybaczy zdrajcy

 4. Wiadomo na co jest nastawione takie działanie.. Co mniej świadomi Polacy zagłosują potem na jakichś oszołomów..

 5. Z tego co słyszałem niedawno w Media Narodowe jakaś lewacka sondażownia, ze środowiska GW uwzględniła Koalicję Propolską i ta ma chyba 6 czy 7 poparcia i to daje z 2 czy 3 mandaty w Euroburdelu.
  Wynik z pewnością jest zaniżony.

  • Ja wcale się nie dziwię. PiSowskie chamstwo jest największym wrogiem Korwina. Pisałem o tym wielokrotnie i teraz tylko się to potwierdza.

 6. tv to cyrk. wybory to igrzyska. jakie owce chciałyby oglądać te trzy mordy w tv??

  • dajcie Miriam. od razu będzie 200k głosów więcej.

   DAJCIE JEJ JEDYNKĘ DO PE.

 7. Już pisałem na twitterze zapytania w tej sprawie podczas seansu wieczorowego, ale tvpinfo konsekwentnie na antenie umieszcza komentarze panegiryczne wobec rządu i inne pierdoły o wstawaniu z kolan.

 8. Niby czego innego można się spodziewać po tych POPiSowych komunistach z Magdalenki.

 9. Pedał Biedroń nie stanowi dla pisu żadnego zagrożenia. Koalicja Propolska już tak.

 10. Komuna zeszła blisko 30 lat temu a cichociemni prawicowi narodowcy nadal tylko komuna a jak nie komuna to żydzi a sami w żydowskiego boga wierzą

  • Mimo upływu czasu, najwięcej komunistycznej mentalności zostało w POPiSie z Magdalenki.

Comments are closed.