Agent CIA ostrzegał Polskę już ponad 20 lat temu! Izrael i Niemcy zawarli porozumienie, żeby obwinić Polaków za Holocaust. Dr Brzeski wyjaśnia obecną sytuację [VIDEO]

Foto: Jan Bodakowski
Foto: Jan Bodakowski

Kiedy mówiono i pisano o tym jeszcze kilka lat temu, media głównego ścieku temat pomijały lub zdawkowo szydził i wyzywały od oszołomów. Dzisiaj widać, że to co sie dzieje pomiędzy Polską a amerykańskimi i izraelskimi Żydami to zaplanowane działania. Celem jest polski majątek. Na antenie Radia WNET politolog dr Rafał Brzeski podzielił się swoją wiedzą na temat tego co się aktualnie dzieje.

Odnosząc się do ostatnich wydarzeń, które miały miejsce podczas warszawskiego szczytu bliskowschodniego oraz zaraz po nim dr Brzeski zaznaczył, że nie możemy w tym mówić o przypadkowości.

„Czy to był przypadek czy tez nie? Rosyjscy wywiadowcy mawiają: jeżeli coś zdarzy się jeden raz to jest to przypadek. Jeżeli coś zdarzy się drugi raz to należy zapalić czerwone lampki. A jeżeli coś zdarzy się trzeci raz, to na pewno jest to zaplanowana, zorganizowana kampania.”

„Tutaj zdarzyło się 4 razy co najmniej, w związku z tym mamy do czynienia z kampanią antypolską. Dlaczego teraz? Można uważać, że jest to kampania związana z kampanią wyborczą w Izraelu. Ale to jest trochę za słabe, chociaż logiczne.”

„Dlatego, że jest to odniesienie do ludzi wywodzących się z Polski, którzy w prawdzie doświadczyli dobra, albo ich rodzice, albo ich dziadkowie doświadczyli dobra w Polsce, ale było to w czasach wojny i zostało mocno zapomniane, a po drugie jest taki wewnętrzny podskórny żal: nas w Polsce nie ma a Polacy tam zostali.”

„Drugi segment wyborczy to są ludzie, którzy przybyli do Izraela z Rosji. Dla tych ludzi Polska to jest nadal jak za czasowo sowietów skrajna prowincja Rosji. W związku z czym dlaczego ta skrajana prowincja Rosji nagle wybija się na suwerenność i nie chce słuchać Rosji?”

„Do tego jeszcze można dołożyć rzecz, o której mnie ostrzegał pan Kiełczyński. To był człowiek z partii Likud, swego czasu wpędzał w kompleks winy Niemców, działał terrorystycznie bo podkładał bomby pod biura Lufthansy, który się przykuł do fotela przewodniczącego Bundestagu. I on później był jednym z najlepszych szpiegów CIA w Izraelu, a później został rozpracowany i uciekł do Polski.”

„Ja się z nim widziałem wielokrotnie, wiele godzin żeśmy rozmawiali, i przed samym jego wyjazdem do Stanów Zjednoczonych poprosił mnie o spotkanie i ostrzegł mnie” Niemcy i nasi (Izrael) zawarli porozumienie by wpędzać was w poczucie winy. Ja się na tym znam i ostrzegam. Panie Rafale, niech pan powtórzy komu trzeba.”

„To było w roku 1993 albo może trochę później. W każdym razie w pierwszej połowie lat 90-tych. Wtedy już zaczęła się kampania wpędzania Polaków w poczucie winy. Nieco wcześniej zaczęła się kampania medialna o polskich obozach koncentracyjnych czyli dzieleniem się przez Niemców winą za zagładę Żydów. Apogeum tej sprawy to są ostatnie godziny.”

Cały wywiad z dr Brzeskim poniżej.

12 KOMENTARZE

 1. b a n a n a R e p u b l i c …..
  a na ile i u kogo półgłówki są zadłużone? pytanie retoryczne buahahhahahahahh

 2. Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 3. Przecież to wcale taką prawdą objawioną? Zachodnioniemieckie służby opracowały plan już w latach 50-tych, z tym że na początku nie można było przesadzać. Ale im mija więcej czasu od wojny, tym pamięć się zaciera. I można coraz bezczelniej „lecieć”. Amerykanie biorą w tej kampani udział. A zawdzięczamy to m.in. Reaganowi, który sprawił, że działania polityków amerykańskich są zbieżne z polityką Izraela, Żydów i żydów.

 4. To rząd USA chce nas ograbić z całej własności i zrobic z nas żydowskich niewolników. Amerykański rząd od 50 lat przedstawia Polaków jako głównych zbrodniarzy w czasie II WŚ . Niemcy lub Izrael nie potrafią narzucić Stanom Zjednoczonym programu nauczania w amerykańskich , publicznych szkołach lub kazać scenarzystom z Hollywood obsadzać załogi obozu w Oświęcimiu Polakami.
  Ustawa 447 i rozbicie przez PIS działań Polonii w tej sprawie jednoznacznie wskazują na rząd USA jako organizatora próby obrabowania nas i naszego państwa z całej własności. Wypowiedż agenta CIA jest dezinformacją mającą ukryć fakt dążenia amerykańskiego rządu do zniszczenia Polski

 5. Bez wątpienia w latach 50-tych i 60-tych Niemcy były amerykańską kolonią . Niemiecki wywiad mógł tylko wypełniać rozkazy amerykańskiego rządu

 6. „…Niemcy i nasi (Izrael) zawarli porozumienie by wpędzać was w poczucie winy. Ja się na tym znam i ostrzegam. Panie Rafale, niech pan powtórzy komu trzeba.” – ostrzega były szpieg CIA.

  Tragedia Polski polega na tym, że przekazano to ostrzeżenie do władz tylko z nazwy polskich. Oni oczywiście z tej informacji żadnego użytku dla dobra Polski nie zrobili. To wszystko sługusy obcych interesów, żydowskich przede wszystkim.

  • I to jest prawda…i tak jest do dzisiaj. Nie Polskich Elit…bo leżą w ziemi.

 7. Jak Żydzi witali Niemców – równie entuzjastycznie jak Sowietów.

  Później zaczęła się tragedia…

  Wkroczenie Niemców w czerwcu 1941 r. do Międzyrzeca Koreckiego pan Julian zapamiętał równie dobrze jak Sowietów w 1939 r.

  — W jakiejś mierze było ono podobne do ich wejścia do miasta. — Nowych okupantów witał ten sam kahał żydowski.

  Materiał pochodzi ze strony KRESY.PL

  – Byłem znowu na rynku — i widziałem, z jakim entuzjazmem Żydzi witali Niemców

  – wspomina Julian Jamróz.

  – Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli. — Oficerowie zaczęli bić po twarzach i kopać starszyznę żydowską, a żołnierze wywracać przygotowane stoły.

  — Zrobił się wielki lament – aj waj, szatan przyszedł

  – można było usłyszeć z tłumu uciekających Żydów.

  Polacy też byli przestraszeni. — Okazało się jednak, że nie było tak źle.

  Niemcy wprowadzili porządek i unormowali wszystkie sprawy. W sklepach ponownie pojawiły się towary. Ludzie odetchnęli, bo za Sowietów po najprostsze artykuły takie jak nafta, czy mydło trzeba było stać w kolejce. — Jak ktoś nie piekł sam chleba, to też miał kłopot z jego kupnem.

  — Niemcy zamknęli tylko szkołę i zamienili ją w koszary miejscowego garnizonu, składającego się z kompanii Wehrmachtu.

  Ukraińcy tolerowani przez Niemców od początku zaczęli się szarogęsić.

  Dokonali pogromu Żydów, w trakcie którego splądrowali ich domy. W 1942 r. w Międzyrzecu zostało utworzone getto żydowskie, szybko zresztą zlikwidowane przez (nadzorowaną przez Niemców) policję ukraińską.

  — W tym samym czasie tu i ówdzie słyszało się już o napadach na Polaków, które w 1943 r. zaczęły przybierać masowy charakter.

  Byłem wtedy ministrantem w parafii św. Antoniego, której proboszczował ks. Jan Pająk i uczestniczyłem w pogrzebach ofiar z okolicznych miejscowości, których było po kilka dziennie.

  — Naoglądałem się tylu strasznych rzeczy, które wciąż śnią mi się po nocach.

 8. Wygląda to na początek zaplanowanej antypolskiej kampanii.
  Ale co my możemy TERAZ zrobić? coś jednak możemy:
  Możemy i powinniśmy BOJKOTOWAĆ żydowskie firmy!

  Bojkot Izraela
  dedykuję Retiemu z Twittera
  – proszę o rozsyłanie tego wierszyka sms-ami!

  Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
  Tak się zaczyna – nie kupuj od
  Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
  („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
  Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
  Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

  Bojkotuj firmę MK Cafe.
  I Pedros, Fort, Teartis – złe!
  Cinema City unikaj kin,
  Nigdy nie kupuj żydowskich win!
  Syropów Fabbri i Super-Pharm
  Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

 9. Wydaje się, że israelska propaganda nienawiści przeciwko Polsce i Polakom, oczernianie naszego wizerunku na świecie, zaczęła się w późnych latach 60 i wczesnych 70.
  Związane z nią wydaje się być propagowanie w Ameryce przez całe lata 70 i we wczesnych 80, na masową skalę, tzw. Polish jokes, czyli żydowskich kawałów o Polakach. Przedstawiających Polaków jako uwalanych brudem, alkoholicznych przygłupów, Polki jako brudne i głupie prostytutki, a polskie dzieci jako g… które koty zakopują w piaskownicy. U nas, w PRL, pamiętam, propaganda komunistyczna kłamała, że autorami tych kawałów są Niemcy amerykańscy.

Comments are closed.