Grzegorz Braun ocenzurowany podczas transmisji na żywo! [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: YouTube/wRealu24
Grzegorz Braun. / foto: YouTube/wRealu24

Transmisja internetowej telewizji wRealu24 Marcina Roli została przerwana. Stało się to w trakcie rozmowy z Grzegorzem Braunem. Zdaniem redakcji jest to przykład skandalicznej cenzury, która na platformie YouTube w przypadku tego kanału występuje nie po raz pierwszy.

Podczas mojej rozmowy z Grzegorzem Braunem serwis Youtube zastosował bezpardonową, skandaliczną cenzurę, usuwając nagranie i blokując kanałowi wRealu24 możliwość nadawania na żywo. Proszę o rozpowszechnienie tej informacji – napisał na Twitterze Krzysztof Łuksza.

W nowym, rewolucyjnym świecie nie ma miejsca dla Prawdy. Dlatego wielkie koncerny zmonopolizowały rynek niezależnego obiegu informacji i teraz znów uderzyły! Celem ostatecznym jest całkowite zamknięcie ust wszystkim, którzy mają odwagę myśleć inaczej niż Wielki Brat – dodał.

Youtube zablokował właśnie wywiad z Grzegorzem Braunem podczas transmisji na żywo! Jak widać w Polsce akt. 447, stosunki Polska-Izrael i wybory w Gdańsku to tematy zakazane! Tak się właśnie kończy wolność słowa! Będę wdzięczny za pomoc wszystkim ludziom dobrej woli! RT – poinformowała telewizja. – Youtube prewencyjnie zablokował możliwość transmisji na żywo na kanale wRealu24. Może być to spowodowane celowym podgrzewaniem atmosfery w związku z obecnie trwającą nagonką na Polskę – dodano.

Cenzura znowu nas atakuje. To coś nieprawdopodobnego. Dzisiaj podczas wywiadu naszego dziennikarza Krzysztofa Lecha Łukszy z panem Grzegorzem Braunem po prostu transmisja została ucięta. Dostaliśmy jedno roszczenie. Na YouTube jest taka polityka, że są trzy roszczenia, to kanał praktycznie zostaje zlikwidowany – powiedział Marcin Rola, redaktor naczelny wRealu24.

Sytuacja się powtarza, ponieważ do takiej samej patologicznej sytuacji doszło dokładnie rok temu. Wtedy dostaliśmy jedne po drugim bardzo dziwne roszczenia. Postanowiliśmy dać wszystkie nasze filmy jako „prywatne” – dodał Rola.

To, co się stało, jest czymś nieprawdopodobnym. Tym bardziej, że oglądałem ten wywiad, wówczas pan Braun mówił o Stanleyu Kubricku, czyli reżyserze. To jest coś niebywałego. To jest łamanie konstytucji państwa polskiego 54 artykuł o wolności słowa – kontynuował.

Do skandalicznego cenzury odniósł się m.in. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego. Przypomniał, że „musimy pamiętać, że nie wolno nam w 100% uzależniać się od dużych platform internetowych”. – Wszyscy duzi gracze, tacy jak youtube, facebook czy twitter, mogą nas wyzerować jeśli zechcą – podkreślił.

Poniżej pod tweetami zamieszczamy video z przerwanej transmisji z Grzegorzem Braunem.

Źródła: twitter.com/youtube.com/nczas.com

Comments are closed.