Grzegorz Braun ocenzurowany podczas transmisji na żywo! [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: YouTube/wRealu24
Grzegorz Braun. / foto: YouTube/wRealu24

Transmisja internetowej telewizji wRealu24 Marcina Roli została przerwana. Stało się to w trakcie rozmowy z Grzegorzem Braunem. Zdaniem redakcji jest to przykład skandalicznej cenzury, która na platformie YouTube w przypadku tego kanału występuje nie po raz pierwszy.

Podczas mojej rozmowy z Grzegorzem Braunem serwis Youtube zastosował bezpardonową, skandaliczną cenzurę, usuwając nagranie i blokując kanałowi wRealu24 możliwość nadawania na żywo. Proszę o rozpowszechnienie tej informacji – napisał na Twitterze Krzysztof Łuksza.

W nowym, rewolucyjnym świecie nie ma miejsca dla Prawdy. Dlatego wielkie koncerny zmonopolizowały rynek niezależnego obiegu informacji i teraz znów uderzyły! Celem ostatecznym jest całkowite zamknięcie ust wszystkim, którzy mają odwagę myśleć inaczej niż Wielki Brat – dodał.

Youtube zablokował właśnie wywiad z Grzegorzem Braunem podczas transmisji na żywo! Jak widać w Polsce akt. 447, stosunki Polska-Izrael i wybory w Gdańsku to tematy zakazane! Tak się właśnie kończy wolność słowa! Będę wdzięczny za pomoc wszystkim ludziom dobrej woli! RT – poinformowała telewizja. – Youtube prewencyjnie zablokował możliwość transmisji na żywo na kanale wRealu24. Może być to spowodowane celowym podgrzewaniem atmosfery w związku z obecnie trwającą nagonką na Polskę – dodano.

Cenzura znowu nas atakuje. To coś nieprawdopodobnego. Dzisiaj podczas wywiadu naszego dziennikarza Krzysztofa Lecha Łukszy z panem Grzegorzem Braunem po prostu transmisja została ucięta. Dostaliśmy jedno roszczenie. Na YouTube jest taka polityka, że są trzy roszczenia, to kanał praktycznie zostaje zlikwidowany – powiedział Marcin Rola, redaktor naczelny wRealu24.

Sytuacja się powtarza, ponieważ do takiej samej patologicznej sytuacji doszło dokładnie rok temu. Wtedy dostaliśmy jedne po drugim bardzo dziwne roszczenia. Postanowiliśmy dać wszystkie nasze filmy jako „prywatne” – dodał Rola.

To, co się stało, jest czymś nieprawdopodobnym. Tym bardziej, że oglądałem ten wywiad, wówczas pan Braun mówił o Stanleyu Kubricku, czyli reżyserze. To jest coś niebywałego. To jest łamanie konstytucji państwa polskiego 54 artykuł o wolności słowa – kontynuował.

Do skandalicznego cenzury odniósł się m.in. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego. Przypomniał, że „musimy pamiętać, że nie wolno nam w 100% uzależniać się od dużych platform internetowych”. – Wszyscy duzi gracze, tacy jak youtube, facebook czy twitter, mogą nas wyzerować jeśli zechcą – podkreślił.

Poniżej pod tweetami zamieszczamy video z przerwanej transmisji z Grzegorzem Braunem.

Źródła: twitter.com/youtube.com/nczas.com

43 KOMENTARZE

 1. Czy nasz ambasador w Waszyngtonie już interweniował w tej sprawie, jak to uczyniła p. ambasador w Warszawie w sprawie TVN-u?

  • Otóż to. Tak powinno być.
   Ale obaj wiemy że tak nie jest. I tak – dopóki będą rządzić lokaje obcych „dworów” – sytuacja sie nie zmieni.

  • Od kiedy YT ma coś wspólnego z rządem amerykańskim?
   Bo TVN jak najbardziej ma – w końcu od 25 lat rząd toleruje kłamstwa w TVN.

  • po cos mateuszek rozmawiał z szefową you tuba i jak widac skutecznie wystarczy jeden telefon

 2. google jest firmą prywatną i mogą cenzurować, co im się podoba, nie wiem skąd to oburzenie, może zamiast jęczeć załóżcie własnego jutuba i tam sobie umieszczajcie wasze treści

  • To właśnie podkreślił p. Krzysztof Bosak (jest to w tym artykule), zatem przeczytałeś to, co chciałeś przeczytać, a nie to co jest treścią tego artykułu.

  • youtube jest placem publicznym w którym właściciel ma pożytki z udostępniania tego placu natomiast wolność wypowiedzi nie podlega ograniczeniu przez właściciela placu jest to umocowane w polskiej konstytucji w karcie praw podstawowych w prawach człowieka prawo to wielokrotnie było potwierdzane przez sąd najwyższy usa jest również treścią 1 poprawki do ich konstytucji sytuacja jest dokładnie taka sama gdy idę do kawiarni zamawiam co tam chcę a właściciel wyprasza mnie bo mu się nie podobają moje poglądy przedstawiane mojemu rozmówcy przy stoliku podsumowując nie ma znaczenia typ obszaru publicznego fizyczny wirtualny czy jeszcze jakiś inny skoro właściciel udostępnia go nie może ograniczać wolności wypowiedzi to że tak się dzieje wynika tylko z rezygnacji osoby ocenzurowanej w dochodzeniu praw przed sądem i oczywiście z aparatu prawnego jakim się posługuje np youtube w celu łamania prawa i rzucania sprawiedliwości w piach

  • bo są od niego uzależnieni, trochę udają oburzenie, ale przecież nie ugryzą ręki, która ich karmi

   • Są inne możliwości, ale znacznie mniej popularne niż YT. Chyba warto ostrzec publikę, że „orędownictwo wolności słowa” jest tylko picem, nieprawdaż?

 3. I co z tym można zrobić? NIC! bo „nasz” rząd, ministrowie i prezydent mają to w d….
  Pracuję z takim lemingiem co gdyby żołnierze z USA wkroczyli do Polski to by swoje córki do ich wojskowego burdelu wywiózł.. Taka mentalność ludzi, bo amerykańce dadzą.. nikt z nich już nie ma ani Honoru ani chęci żeby samemu coś zmienić…

  • Ale co ma zmienic? Prywatną firmę? Z jakiej paki rząd ma interweniować w prywatne firmy?

  • POWOLI TRYUMFUJE projekt Bilderberg tj. zrobić z ludzi otumanioną, nieświadomą masę, która grzecznie będzie płacić podatki , nie będzie zadawać kłopotliwych pytań a nawet jeśli będzie , TO NA IMIENINACH U CIOCI, bo w przestrzeni publicznej BEZ SZANS NA ZAISTNIENIE. Ale ponieważ homo sapiens to nie tylko człowiek , ALE TEŻ ZWIERZĘ , TO SKOŃCZY SIĘ TO KRWAWĄ totalną rozpierduchą.

 4. Youtube, którego właścicielem jest Google to prywatna firma, mogą sobie ocenzurować co im się tylko podoba, jesteście liberałami powinniście to wiedziec! Nie podoba wam się to? No to możecie nie korzystać z youtuba, albo założyć jakiś własny serwis!

  • Nie czosnkowy kolesiu. Obojętnie prywatna czy państwowa nie może na terenie (tutaj w polskim internecie) stosować zasad sprzecznych z polskim prawem. Państwa poważne, nie rządzone przez lokai jak ty koleś, przywołują te wszystkie pejsbuki, jutiuby czy tłitery do porządku. Chiny Rosja nawet kraje UE.

  • To tak jakbyś powiedział, że prywatna elektrownia, zresztą monopolista na danym obszarze, albo wodociągi, mogą odcinać kogo chcą od swoich usług i niech sobie taki odcięty delikwent świeci świeczkami i łapie deszczówkę (lub niech se zbuduje swoją własna elektrownię). Ehehhe, chłopie, ale ci wyprali móżdżek.

   • oczywiście, że ma prawo odciąć wodę czy energię w przypadku, gdy złamiesz warunki umowy na dostawę tychże, np. jeśli będziesz przekręcał licznik albo nie płacił w terminie rachunków, zakladając konto na jutubie zatwierdzasz regulamin, w którym to są wymienione tematy niemile widziane, więc jeśli go łamiesz, to cię odcinają, proste

    • Żeby Twoje analogie były prawidłowe, odcięcie energii powinno odbyć się na podstawie decyzji jakiegoś kolesia, który z odczytów zużycia wywnioskował w swojej łepetynie, że prawdopodobnie ciągniesz prąd na boku, więc karnie Cię odcina. A Ty sobie akurat wszystkie żarówki na LED-owe wymieniłeś.

 5. Wczoraj były blokowane i niewyswietlane komentarze pod filmami na you tube o tematyce żydoskiej

 6. Cenzura się bardzo zaostrza na Zachodzie, do tego masowa inwigilacja, propaganda w mediach – dziennikarze to funkcjonariusze reżimu, do tego zadłużenie Zachodu, ciągle brudne wojny, operacje fałszywej flagi… Totalitaryzm nadchodzi, zakończy się to formalnym zniesieniem demokracji w USA i krajach zachodnich oraz wojnami na wielką skalę. Elity rządzące Zachodem mają za dużo do stracenia i za dużo do ukrycia by oddać władzę opozycji, boją się też utraty przewodniej roli Zachodu w świecie. Róbta zapasy, to się nie rozejdzie po kościach.

 7. niesamowite.

  to oznacza, że rząd – czyli władza – ma specjalne grupy które monitorują na żywo wszystkie większe kanały. oni się boją. sukces blisko.

  to będzie epicka zmiana. cała władza w ręce wszystkich ludzi.

 8. Youtube jesteście żałośni. Wolność słowa gwarantuje
  KON
  STY
  TUC
  JA
  ciekawe czy kodziarze „bedom” protestować
  Hahaha

 9. Tak czy inaczej, mój szacunek do pana Brauna wzrósł. Mogę się z nim w pewnych sprawach nie zgadzać, ale ma gość jaja. A z tymi kwami nie wygramy. Jak polactwo nie chce szukać to nie znajdzie, i chrzanić YouTuba i polactwo. Gorzej, że ta patocenzura chce się wpieprzać wszędzie, nawet na niskobudżetowe, lokalne kanały komunikacji. Tu się zaczyna Orwell, a pierdzielenie, że Google jest prywatne etc. to tylko przyznanie, że kluczem jest dostęp do kapitału, który powstaje dzięki dostępowi do informacji, niezbędnemu w zdrowej demokracji etc., szkoda gadać…

 10. NIECH KTOŚ WYTŁUMACZY: po co nam jutub żeby wyemitować film ????? DLACZEGO ta telewizja internetowa w Realu24 nie może zamieszczać filmików, wywiadów NA SWOJEJ STRONIE WWW ??????? Dlaczego ? Wie ktoś ?

 11. co za problem stworzyć własną platformę streamingową?! zróbcie zrzutkę, po 100 zł od prawiczka i będziecie mogli nadawać swoje pieśni partiotyczne cała dobę, tak działa kapitalizm

 12. Konkluzja powinna być jasna dla wszystkich. Israel nieprzerwanie indoktrynuje Europę w porozumieniu z Niemcami ,by wymusić na Polsce zwrot ziem polskich . Bo wymyślony dług po zmarłych żydach chcą odebrać w postaci ulic parceli działek kamienic do których zgodnie z prawem światowym nie mają prawa .
  Dobrze wyłożył to Braun –

  To tak jak by w Rosji umarł żyd a Izrael jako państwo domagał się teraz od Putina zwrotu w całości majątku tego zmarłego żyda. Tylko dlatego że tej był narodowości.

  Co w tej sytuacji zrobił by Putin ?

  Nic by nie zrobił.

  Powiedział by … Allaha’Qbar

  Obejrzyjcie – warto ?(TT)https://youtu.be/6t3yoLieQQk

 13. GOOGLE ma You tube a tam same lewaki zarządzają i pracują z tego co wyczytałem wszystkie przeglądarki są w rękach lewaków potrzeba stworzyć przeglądarke przez prawicowców i platwormę typu you tube, innego wyjścia niema a będzie jeszcze gorzej.google już mi w podpowiedziach nie wyświetla stron prawicowych a kiedyś wyświetlał

 14. Co stoi na przeszkodzie założenia swojego serwera do transmisji na żywo i w ogole serwowania filmow tworzonych przez wrealu24 a moze i innych wolnościowych telewizji?

 15. KOŃCZY SIĘ INTERNET jaki znamy. Teraz dla kanałów dystrybucji będą KONCESJE rządowe. I NIESTETY: nawet jeśli ktoś stworzy portal info z treściami np. antyrządowymi to zostanie zablokowany na poziomie przesyłu/dystrybucji. Ludzie nie wytrzymają: PROJ. BILDERBERG ZAKOŃCZY SIĘ KRWAWO NA ULICY.

 16. Widać, że się boją pana Grzegorza. To dobrze, bo to znaczy, iż jego słowa docierają do ludzi i jego poparcie wcale nie jest takie marne, jak je niektórzy (z udawanym uśmiechem?) opisują.

Comments are closed.