HIT Internetu! Winnicki składa wniosek formalny, żeby…rząd wstał z kolan! [VIDEO]

Robert Winnicki. / foto: Prt Sc videosejm
Robert Winnicki. / foto: Prt Sc videosejm

Koalicja Propolska postanowiła w bolesny sposób wykpić prowadzoną przez rząd Prawa i Sprawiedliwości politykę zagraniczną. Wczoraj przedstawiciele partii KORWiN wysłali premierowi nakolanniki, dziś Robert Winnicki złożył nietypowy wniosek formalny.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przedstawiciele partii KORWiN/Wolność pokazali prezent dla premiera Mateusza Morawieckiego, którym były…nakolanniki.

Rządowi III RP udało się zepsuć stosunki z Rosją, Ukrainą, Niemcami, Francją, w wyniku czego wisi na łasce Stanów Zjednoczonych i musi robić w tym celu niesamowite ustępstwa – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Na koniec pokazano „dyplomatki Morawieckiego”, czyli nakolanniki. Jak powiedziano, przekazuje się je do Kancelarii Premiera w trosce o zdrowie Prezesa Rady Ministrów. Dzisiaj inny przedstawiciel Koalicji Propolskiej poseł Robert Winnicki złożył nietypowy wniosek formalny.

Panie Marszałku, Wysoka Izbo, wniosek formalny w imieniu koalicji narodowo-wolnościowej, zgłaszam wniosek formalny o to, żeby rząd premiera Mateusza Morawieckiego w relacjach z USA i Izraelem wstał z kolan – powiedział prezes Ruchu Narodowego.

20 KOMENTARZE

 1. Przy tej blokadzie informacyjnej na Koalicję Propolską takie happeningi potrafią przełamać te blokadę przełamać.
  Jak wiemy, TVN jest antypisowska w sposób graniczący z histerią. Przy tej postawie wobec nas Kurwizji możemy na tym skorzystać. Pokazano w TVN te nakolanniki. Normalnie zrobiono by to w sposób ośmieszający np. JKM czy Bosaka. Tym razem jednak ostrze wyraźnie było skierowane przeciwko PiS.
  Mam nadzieję, że wśród zwolenników koalicji Propolskiej żadnych złudzeń co do PiSu juz nie ma. Lać satyrą jak w bęben w cały POPiS.

  • można na tym skorzystać. fakt. biedroń przyjaciele PiSu tak samo jak koalicja propolska przyjacielem TVN.

 2. A ja tak z trochę innej beczki. Jakiś czas temu z braku merytorycznych argumentów przeciwnicy Kaczorów nabijali się z ich, rzekomego” wyjątkowego malusieńkiego wzrostu. Tymczasem na Filmwebie stoi, że mają po 168 cm. Podejrzewam, iż większość z tych krytykantów nie ma więcej.

 3. Dobre relacje z Niemcami, Rosja i Ukrainą, ale także innymi sąsiadami wliczając Białorus powinny być priorytetem, bo to jest dobre dla polskiej gospodarki, a tym samym prowadzi do naszego dobrobytu, a tym samym poprawia naszą sytuację i jako kraju i jako społeczeństwa. Francja jest mniej ważna, a USA niestety ale skłócają nas z Rosją dla swoich własnych interesów (sprzedaż frayerom broni, pretekst dla budowy baz i wpływów gospodarczych, bo oni nas „chronią”). Obawiam się, że za chwilę skłócą nas z Chinami. A co do Ukrainy, to też jest ciekawe, że po Majdanie, gdy Ukraina dostała się pod buta USA,to Amerykanie pozwolili im by obrali sobie za patrona Banderę. Nic nie dzieje się przez przypadek, komuś zależy by kraje naszego regionu były skłócone. Tak się zarządza tubylcami w dzikich krajach od tysięcy lat, tak się skłócało plemiona indiańskie, murzyńskie, tak się skłóca Arabów i kogo tylko można.

 4. Karakan ma jeszcze nie miał operacji, wiec trzeba poczekać.

  • (edit) Karakan jeszcze nie miał operacji, wiec trzeba poczekać.

 5. polityczny oportunizm.

  rząd powstał z kolan. dlatego są problemy. z ciotami problemów nie ma.

  rząd jest tylko wolny z reakcjami. nie rozumiem jak można było nie zamknąć tej mitchell następnego dnia rano. pisałem, pisałem, i nic. SPÓŹNIONE KARŁY REAKCJI. teraz się obrażają na Izrael za to, że robi politykę pod siebie. to tak jak ja bym się oburzył na sklepikarza, że ma wysoką marżę.

 6. Pan Winnicki powinien wniosek ponowić – z uwagi na konieczne poprawki:

  PIS nie prowadzi polityki na kolanach. Oni wstali z kolan, po to by z impetem paść na twarz.
  I teraz już tylko pełzają. :D :D :D

 7. Niestety , niezrozumienie sytuacji jest przygnębiające . Nawet tu w środowisku „wolności”
  Celem żyda i gorliwego syjonisty Kalksteina (i jego paczki) jest likwidacja Polski w każdym wymiarze , również biologicznym . To co lud odbiera jako nieudolność , infantylizm , czy klęczenie na kolanach to to stan zamierzony i oczekiwany przez Kaczyńskiego . To my w końcu mamy odbieraną Polskę , godność to my jesteśmy utylizowani . Kaczyński ma ogromny ubaw z tego ,że tak świetnie idzie likwidacja Polski .

 8. Niestety, ale takie sa konsekwencje prowadzenia polityki miedzynarodowej na kolanach. Nikt nas nie szanuje, nikt nie traktuje powaznie, z nikim nie robimy dobrych dla nas interesow. Mozna sie spodziewac, ze jak przyjdzie godzina proby, to nikt za nas nie bedzie chcial przelewac swojej krwi i potraktuje nas jak towar, za ktory mozna cos dostac od przeciwnika.

 9. Duda-Juda już raz stał z kolan i też najlepiej to nei wygladało, ja bym powiedziałze trzeba zmiany systemu, ktory ograniczy wplyw rzadzacych na zycie spoleczne ekonomiczne i jakiekolwiek, wtedy erzad nie mialby mocy takiej zeby oddawac komus innemu nasze pieniadze czy nieruchomosci!!

 10. Nakolanniki narodowo klerykalne,ofiarują siebie POPiSowi po rekonstrukcji kolan, oby nigdy się nie zrekonstruowały.Amen
  Nie ma większego zidiocenia,zniewolenia,draństwa, jak to w imię religii i narodowych histerii:
  „Bóg i Ojczyzna to niepokonana para, ten duet ma na koncie więcej krwi i ludzkich nieszczęść niż cokolwiek innego. ” Luis Buñuel

 11. Jaki HIT? Prędzej KIT! Przecież ten wniosek przepadnie choćby Winnicki nawet jakiś nowy marsz zorganizował. Zresztą maszerowanie to wszystko co narodowcy potrafią, poza tym są całkowicie nieszkodliwi, więc pozwólmy im maszerować jeśli to pozwala im się wyszumieć.

Comments are closed.