Krystyna Pawłowicz ma obsesję. Znów publikuje zdjęcie Brigitte Macron i czyni aluzje do jej urody. Pawłowicz, opanuj się! Jesteś posłanką w polskim Sejmie [FOTO]

Krystyna Pawłowicz znów publikuje zdjęcie Brigitte Macron i swoje opatrując je komentarzez aluzjami dotyczącymi urody prezydentowej Francji. Źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz znów publikuje zdjęcie Brigitte Macron i swoje opatrując je komentarzez aluzjami dotyczącymi urody prezydentowej Francji. Źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny błyszczy dowcipem w mediach społecznościowych i publikuje zdjęcia żony prezydenta Francji opatrując je swymi komentarzami. Posłanka PiS ma wyraźnie obsesję na jej tle.

To już jest prawdziwy serial. Pawłowicz dzień w dzień publikuje zdjęcia prezydentowej Macron i opatruje je swymi komentarzami.

Ostatnio po krytyce jaka spotkała ją za zamieszczenie fałszywki z fotografią jakoby Brigitte Macron w kostiumie bikini na plaży na Seszelach, udostępnia kolejne zdjęcie i komentuje: ” A teraz może być…? W odpowiedzi na przesadne ataki „pomponików” i wszystkich zgorszonych lizusów i obrońców prawdy, nauczycieli kultury i grzeczności, złośnikom, którzy nie znoszą żartów i złośliwości u innych…”

Dzień wcześniej opublikowała taką fałszywkę.

Jeszcze wcześniej zdjęcie całującej się prezydenckiej pary ze swoim komentarzem „A podobno eksponatów w muzeum nie wolno dotykać…”

https://twitter.com/Saragarcia____/status/1097106913060368384

Kobieto Pawłowicz. Opanuj się. Naprawdę nie wypada. Jesteś posłanką w polskim Sejmie. Oddaj mandat i wtedy pisz co chcesz i rób co chcesz. Idź do fryzjera i tam sobie ulewaj swe żółcie, dawaj upust swym obsesjom i swej maglowej naturze. Ale nie rób tego gdy jesteś posłanką do Sejmu. Zachowuj się. Ludzie patrzą.

23 KOMENTARZE

 1. NCz opanuj się, bo poziomem dziennikarstwa już gryziesz ziemię. A biorąc pod uwagę ujawnianie adresów e-mail to już się w ziemię wgryźliście.

 2. Po pierwsze, Krycha musi wziąć na wstrzymanie, a nie wpier.dalać nieprzytomnie gdy tylko nie śpi. Po drugie, musi zacząć używać dezodorantu – sam wachlarz nie wystarczy. Po trzecie, musi iść do fryzjera, a nie – wzorem prapolskich prababek – płukać swoje pszenno-buraczane kędziory w deszczówce raz na miesiąc. A potem… Potem pogadamy.

 3. Ale że co Wam się nie podoba? Sami zaczęliście takie tematy to macie hity do publikowania

 4. Rosjanie mówią w takich razach: крыша поехала, czyli starej cip.ie już odpier.doliło na maksa.

  • Dlaczego nie wyfotoszopują tej Macron? Ja wszystko rozumiem, wiek. ale dla pijaru to nie pasuje.

 5. Czy to wina Pawłowicz, że zdeklarowany pedryl i zwell wziął sobie uwiędłą babuszkę, która pełni rolę zasłony jak pieprzy go ten murzyn ?
  Prawda w oczy kole, prawda ?

  • Wyśmiewanie się z czyjegoś wieku i wynikającego z tego wyglądu to objaw prostactwa. Jak czyni to 66-letnia kobita dodając, że ona sama to niby wygląda „jak liceum”, to można się jedynie uśmiechnąć z politowaniem.

   P.S. Może ze ś.p. Kaczyńskich też pani poseł się pośmieje, bo Maria była dużo starsza od Lecha – nie tyle, co u Macronów, ale na tyle dużo, że Lech starał się to wstydliwie ukrywać, żeby nie być obiektem podobnie prostackich szyderstw.

  • Żona Macrona jest o rok młodsza od Pawłowicz. Tu nie o wiek idzie, a o kondycję kobiecego ciała.

 6. Odkrywa pani Pawłowicz jakieś swoje kobiece frustracje. Nie przystoi, oj nie przystoi…

 7. Wole sluchac Panii Pawlowicz niz tych wszystkich eunuchow, ktorzy na nia nadaja.

 8. Osoby publiczne, a taka jest zona prezydenta Macrona, musza sie z tym liczyc, ze nie chroni ich zasada prywatnosci.

 9. Generalnie to Pani Krystyna ma racje. Macron to dziwny czlowiek. Natomiast wiem dlaczego nczas krytykuje bo tez lansuje takie zwiazki. JKM oraz jego obecna zona to tez jest lansowanie zwiazkow typu stary egoista i mlode cialo. Dlatego nczas nie krytukuje poniewaz musieli by napisac czym byle zony JKM sa zadowolone. Czy placi alimenty i dlaczego jego dzieci laduja w narkotykach.

  • Natomiast ty stary komuchu lansujesz POPiSowską agenture z Magdalenki zatwierdzoną przez samego Kiszczaka.

 10. Brawo ,Pani Poseł !
  Skoro ten zboczeniec Mikron wpiernicza się w polskie sprawy, to potraktować go tak samo…

 11. Żenada – „profesor’ka” podniecająca się różnicą wieku i ciała. Poziom umysłu na poziomie późnej podstawówki… czuję ogromny niesmak.

 12. Inna sprawa, ze zona prezydenta Francji powinna zachowywac sie godnie, a nie robic ze swojego zasuszonego ciala publiczne widowisko i posmiewisko.

Comments are closed.