Szok! Nowe kłamstwa na temat Polski. Wstrętny FAKE NEWS obiegł portale w Izraelu

Kłamstwa na izraelskich portalach. Foto: jta.org
Kłamstwa na izraelskich portalach. Foto: jta.org

Żydowskie media w Izraelu poinformowały dziś o rzekomym zdewastowaniu żydowskiego cmentarza w Polsce w odpowiedzi na obecne napięcie na linii Warszawa-Jerozolima. Tymczasem jest to nie tylko fake news, ale i ordynarna manipulacja.

Nie od dziś wiadomo, że w Izraelu często gardzi się Polską i Polakami, choć do rządzących w naszym kraju ten fakt zdaje się nie dociera. Z zapałem tępi się wszelkie przejawy tzw. antysemityzmu, stosując srogie kary dla Polaków za to, że mówili o Żydach prawdę, która stawiała ich w złym świetle.

Ponownie izraelskie media przekroczyły wszelkie granice przyzwoitości. Dziennikarz Marcin Makowski poinformował na Twitterze o rozpoczętej dziś kampanii manipulacji w izraelskich mediach na temat Polski.

Wszystkie największe izraelskie media piszą dzisiaj (za @JTAnews) o „zdewastowaniu cmentarza żydowskiego w Świdnicy” w ramach „odpowiedzi na kryzys polsko-izraelski”. Zdjęcia pochodzą sprzed czterech lat z Olkusza (wandalizm na tle satanistycznym). Tak działa propaganda – napisał na Twitterze.

Mamy więc nie tylko tutaj do czynienia z informowaniem o nieistniejącym zdarzeniu. Działania satanistów-wandali przypisano Polakom w kontekście politycznym.

Mając takich sojuszników nie musimy obawiać się wrogów…

Źródło: twitter.com

29 KOMENTARZE

  1. Napisałem, że dopiero teraz się zacznie opluwanie Polski i się stało. Trzeba czosnkom pokazać gdzie raki zimują.

  2. gierki? zmęczenie materiału?
    lekarstwo: 80% co robimy my, 20% co powiedzieli oni
    albo zorganizujemy się od dołu i wyłonimy elity to będziemy mieli ino propozycje bezpieki do wyboru
    gdyby zaczęli robić coś sensownego to już po pół roku byłoby widać efekty
    a tu dziesięciolecia mijają wiadomo zadania na lata

Comments are closed.