TVP demaskuje prawdę o zabitym przez Polaków ojcu Icchaka Szamira. „Szlomo Jeziernicki był żydowskim kolaborantem nazistów” [WIDEO]

Israel Katz, minister spraw zagranicznych Izraela, który powtórzył słowa Icchaka Szamira, iż
Kłamca i rasista Israel Katz, minister spraw zagranicznych Izraela, który powtórzył słowa Icchaka Szamira, iż "polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki". EPA/SEBASTIAN SCHEINER / POOL Dostawca: PAP/EPA.

TVP opublikowała materiał z którego wynika, że ojciec Icchaka Szamira był członkiem Judenratu, samorządu żydowskiego kolaborującego z Niemcami. Szamir oskarżał Polaków o zabicie go i z tego powodu mówił, że „antysemityzm wyssali z mlekiem matki”.

Słowa Szamira z 1989 roku” Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki” po 30 latach powtórzył minister spraw zagranicznych Izraela, Israel Katz. Stało się to powodem wielkiego napięcia politycznego pomiędzy Polską i Izraelem i odwołaniem szczytu Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie, po tym jak premier Morawiecki zdecydował, że polska delegacja na niego nie pojedzie.

Katz bronił swych słów i opinii byłego premiera Szamira mówiąc, że jego ojciec został zamordowany przez Polaków.

Teraz TVP ujawnia, iż ojciec Szamira, Szlomo Jeziernicki, był członkiem Judenratu – samorządu żydowskiego, który kolaborował z Niemcami. Sam Szamir, urodzony w Różanie na terytorium obecnej Białorusi, wyemigrował z Polski do Palestyny w 1935 roku gdzie przyjął nowe nazwisko. Jego rodzina została w okupowanej Polsce.

50 KOMENTARZE

  1. PiS popełnia błąd, który będzie prędzej czy później kosztował nas być może nawet suwerenność. Jeśli szybko nie powstanie silna stacja TV dla zagranicy po angielski w której będą prezentowane programy o Żydach oparte na prawdzie, to żydki nas zniszczą. Polska musi produkować niezliczone ilości filmów i programów w których będzie cała prawda onzudowskich działaniach i współpracy z ruskimi i niemcami.

  2. Prawde znaja wszyscy tylko dziwnym trafem wszyscy milcza!!!!.Jednak ine nalezy straszyc Polskiego Narodu Zydami,tych ktorzy piepsza od rzeczy jest niewielui, przedewszystkim to politycy!!!!!!.

  3. Amerykanie nie wiedzą kto zabił Kennedy’ego, Polacy kto zabił Leppera a ja mam się przejmować żydkiem który pieprzy od rzeczy. :-)

  4. W Hrubieszowie mieszkał Żyd o nazwisku Katz. Przeżył on holocaust i po wojnie jako nieliczny z ocalałych powrócił do miasta. W latach 50-tych XX wieku w imieniu Gminy Żydowskiej podjął decyzję o rozbiórce spalonej przez Niemców synagogi, cegły sprzedał chętnym, plac po niej miejscowemu przedsiębiorstwu budowlanemu i… z pieniędzmi uciekł, ponoć do Izraela. Żydzi post factum rajwach zrobili: „Aj, waj! Toż on nie miał żadnych umocowań prawnych, żeby bożnicę sprzedać!” Ale sprzedał i ulotnił się jak kamfora.
    Ponoć izraelski minister do hrubieszowskiego Katza podobny jak dwie krople wody. Może to rodzina jakaś?

Comments are closed.