Wśród posłów PiS narasta niezadowolenie z rządowej polityki na kolanach? „Może im zaproponować przejście do Ruchu Narodowego?”

Premier Mateusz Morawiecki i Gwiazda Dawida/fot. P. Tracz/KPRM/Flickr/Pixabay (kolaż)
Premier Mateusz Morawiecki i Gwiazda Dawida/fot. P. Tracz/KPRM/Flickr/Pixabay (kolaż)

Czyżby w PiS narastało niezadowolenie rządowej z polityki na kolanach wobec USA i Izraela? Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego, który wchodzi w skład Koalicji ProPolskiej, sugeruje, że takie postawy w partii rządzącej są mu dobrze znane. Poseł Robert Winnicki także dał jasno do zrozumienia, że politycy PiS są niezadowoleni i po cichu kibicują Koalicji ProPolskiej.

Polityka zagraniczna rządu polskiego w oczywisty sposób wzbudza niezadowolenie wśród Polaków. Co chwila dostajemy po gębie z lewej lub z prawej, a jedyne co potrafimy to wyartykułowanie świętego oburzenia, które i tak nie przebija się do światowych mediów.

Ostatnia sytuacja w trakcie i tuż po słynnym szczycie bliskowschodnim w Warszawie jest tego dobitnym dowodem. W tym przypadku miarka już w tak ordynarny sposób się przebrała za sprawą słów izraelskiego ministra spraw zagranicznych, że nawet rząd postanowił zareagować. Ale to wyjątek.

Z pewnością w rządzącej koalicji jest wielu posłów, którym się to nie podoba, bo ile można znosić takie traktowanie.

Na Twitterze padło pytanie do Krzysztofa Bosaka z Ruchu Narodowego w sprawie tych niezadowolonych posłów PiS.

– Może tym działaczom pisowskim którzy nie chcą być wobec Izraela na kolanach i wypłacać odszkodowań Żydom zaproponować przejście do Ruchu Narodowego? – zapytała Izabela Redlarska.

Jesteśmy z nimi w kontakcie. Natomiast celem Ruchu Narodowego jest tworzenie nowych kadr dla polskiej polityki, a nie recykling kadr prounijnej, proimigranckiej, proizraelskiej, defensywnej w sprawach wartości centroprawicy – odpowiedział Krzysztof Bosak.

Poseł Robert Winnicki także napisał wymownie:

„Jeśli na korytarzach sejmowych podchodzą co bardziej patriotycznie zorientowani posłowie PiS i w konspiracji mówią, że kibicują naszej narodowo-wolnościowej koalicji – wiedz, że coś się dzieje :-)”

29 KOMENTARZE

 1. Nawet gdyby część posłów odeszła to PO-PiS ujawni karty i stworzą normalną koalicję. Wściekle na siebie ujadają, ale w kluczowych kwestiach współpracują. Nawet niewielka część PiS w koalicji z PO daje większość w sejmie.

  • Morawiecki był doradcą Tuska, w PiS są ludzie z UW. Stara gwardia PiS i PO była w Magdalence. W pozorowany konflikt PO i PIS wierzą tylko zwierzęta nierozumiejace jaka jest rola pozorowanych konfliktów w demokracji fasadowej.

  • Kiedy czytam takie wypowiedzi to krew mnie zalewa. Co to są ci posłowie PiS Czy posłowie PO? Czy mandat spadł im z nieba? Czy też zostało zadekretowane przez jakąś siłę wyższą, że to oni są posłami? Nie, nieważne jak bardzo oszukańcza i trudna do pokonania jest ordynacja wyborcza w ostatecznym rachunku oni są posłami bo na to zezwolili wyborcy. Ci którzy by nie „zmarnować głosu” oddają głos by w najgorszy sposób zaszkodzić samemu sobie. No i masz czego chciałeś, Grzegorzu Dyndało!

 2. Polska powinna mieć swoją organizację antydefamacyjną i edukacyjną i „response squad” do rozprawiania się z takimi antypolskimi defekacjami. Inaczej to państwo z dykty i bezbronne.
  Święte oburzenie w stylu „No co pan?!” to za mało.

 3. Ruch Narodowy nie potrzebuje chorągiewek, które ustawiają się jak zawieje wiatr. Poczuli gniew Polaków to nagle stali się patriotami. Jeśli zdradzą PiS to czemu nie mieliby potem zdradzić Ruchu Narodowego ? Z oportunistami daleko się nie zajedzie, bo po drodze zawsze któryś z nich prędzej czy później przejdzie na przeciwną stronę, to tylko kwestia pieniędzy.

 4. PiS i PO = jedno zło! Razem biorą ponad 70% mandatów więc po co te mrzonki o podbieraniu posłów! Nie pamiętacie takiego np. Gowina co z PO poszedł prosto do PiSu? Obie partie służalczość mają w swoim DNA! Tam kaczafi tak dobiera kadry na listy wyborcze, żeby nie było żadnych wolt. Nawet odwołana i zdaje się autentycznie propolska Pani Szydło dalej pozostaje w tej partii i żyruje tą politykę na klęczkach! Tu potrzeba, niestety, żeby ten Izrael dalej orał nimi jak ścierką do podłogi, to wtenczas może nastąpi oddolne przebudzenie się większości narodu i pogonienie całej tej okrągłostołowej bandy!

 5. Partie głównego nurtu są za utrzymaniem status quo – wysokich podatków i etatyzmu.

  Wysokie podatki = możliwości przekupywania wyborców + wysokie dochody partii politycznych.
  System popierają wielkie koncerny, którym taka władza gwarantuje wysokie bariery wejścia dla konkurencji.
  Wielkie koncerny dają reklamy w mediach, które cementują poglądy zgodne z wolą establishmentu ( najczęściej lewicowe ), media mają pieniądze i wzmacniają pranie umysłów.
  Bardzo ciężko złamać taki układ, w zasadzie prawie niemożliwe..
  Nawet jakbyśmy wygrali jakieś to do akcji wkroczy światowa finansjera i zniszczy nas gospodarczo..
  Tak działa ten system w większości krajów świata.

 6. Morawiecki to Szabesgoj jakich wielu w tym kraju. Nie realizuje polityki Polskiej Racji Stanu tylko konsekwentnie niszczy Polskę. Dzieci swoje kształci w żydowskiej szkole Laudera w Warszawie jako przyszły narybek na Szabesgojów w celu kontynuacji likwidacji Polski.

 7. Niestety prawo do głosowania ma każdy głupol nie mający pojęcia o niczym, ani o polityce, ani o gospodarce, idzie, bo to jego prawo !!! głosuje na tego, kto mu więcej obieca i kogo bardziej polubił. Ksiądz mu podpowie, sąsiad – tak samo mądry – zasugeruje, albo posłucha zakłamanej TVP/TVN i dlatego mamy PO/PiS, u żłoba

  • To o czym piszesz to są konsekwencje „okrągłego stołu”…dopiero w dalszej części jest ogłupienie narodu tzw. Polactwo.

 8. Wprowadzacie w błąd swoich czytelników:
  1) PIS nie prowadzi polityki na kolanach.
  2) Oni wstali z kolan, po to… by z impetem paść na twarz.
  3) Teraz już tylko pełzają…

 9. nie pisalim, żeby nie zapeszać, ale @[email protected] ma chyba rację; PiS i PO będą musieli chyba razem się połączyć jak zobaczą, że nie będzie innego wyjścia; a może się tak zdarzyć; wtedy Polacy zobaczą cud nad Wisłą 2; a kto wie, czy to już nie zostało dawno ustalone;

 10. Nie wolno nam głosować ani na PIS,ani na PO ,a to dlatego,że oba te rządy czynią to samo!.Sprzedają Polskę i są bez przerwy na kolanach przed takimi pastuchami jak USA,Żydolandia,Niemcy i inni!!.Rząd powinien być twardy i powinien umieć bronić Polski i Polaków!!!.Powinien odpowiadać za każdą utraconą złotówkę.

 11. Nie wolno nam głosować ani na PIS,ani na PO ,a to dlatego,że oba te rządy czynią to samo!.Sprzedają Polskę i są bez przerwy na kolanach przed takimi pastuchami jak USA,Żydolandia,Niemcy i inni!!.Rząd powinien być twardy i powinien umieć bronić Polski i Polaków!!!.Powinien odpowiadać za każdą utraconą złotówkę.

 12. Więcej „JĘCZĄCYCH SAMANT” w rządzie,

  polityki to nie poprawi ale przynajmniej drodzy sojusznicy polin++ będą bardziej zadowoleni z uprawianej przez banderowsko-żydowski reżim PiS.DA+ polityki „WIECZNEJ ŁASKI”… na kolanach i z mlaskiem….

 13. Brawo Narodowcy , mam nadzieję ,że pójdą do Was politcy porządni , uczciwi i patrioci . Tego Wam życzę – macie mój głos w najbliższych wyborach.

 14. Koneczne przejdźcie do ruchów narodowych.
  Tam zakładają nakolanniki na oczy, uszy i obie półkule mózgowe
  efekt piorunujący- widać,słychać i czuć.

 15. Pan Braun z towarzyszącymi partyjkami mocno do mnie przemawia. Jest opanowany przygotowany merytorycznie,Współczuje im bardzo, że są sekowani, bez dostępu nawet do publicznej telewizji. Czy PIS ma monopol na telewizję publiczną? Zaznaczam, że dotychczas byłam zwolenniczką PISu. Moja tolerancja dla tego rządu się kończy

Comments are closed.