Ziemkiewicz ostro jedzie po Netanyahu. „Jak Hitler rozmaite kawałki wygadywał, też mówiono żeby się tym nie przejmować”

Benjamin Netanyahu oraz Rafał Ziemkiewicz. / foto: Prt Sc YouTube
Benjamin Netanyahu oraz Rafał Ziemkiewicz. / foto: Prt Sc YouTube

Nie milkną echa ostatniej Konferencji Bliskowschodniej, na której rząd warszawski był lokajem Stanów Zjednoczonych, które domagają się od Polski spłaty roszczeń żydowskich, oraz Izraela, którego premier obarczał Polaków winą za Holocaust i wzywał w Warszawie do wojny z Iranem. Konferencję tę ostro skomentował Rafał Ziemkiewicz.

W czasie szczytu, który został zorganizowany przez USA i Izrael w Warszawie, rząd i Polacy zostali wytarzani w smole i pierzu. W czasie trwającej zaledwie kilka dni imprezy nastąpiła cała seria „niefortunnych zdarzeń”.

Tuż po przyjeździe do Warszawy Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo zaapelował do „polskich przyjaciół” o spłatę roszczeń żydowskich. Wpływowa amerykańska dziennikarka stacji NBC powiedziała natomiast, że powstanie getcie warszawskim wybuchło przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżymowi.

Na koniec doszły do tego słowa premiera Netanyahu, który według „Jerusalem Post” miał powiedzieć, że „naród Polski współpracował z nazistami w czasie Holocaustu”, co później Kancelaria Premiera Izraela tłumaczyła pisząc, że mówił on o Polakach, a nie narodzie Polskim.

Do tych słów odniósł się na antenie wSensieTV publicysta Rafał Ziemkiewicz. – Sądzę, że to jest katastrofa, której w Polsce się kompletnie nikt nie spodziewał. Pompeo wszystkich zaskoczył, zaraz pojawiły się takie tłumaczenia, że on tak musi mówić, bo tam ma wpływowe lobby żydowskie – zaczął Ziemkiewicz.

Dziennikarka to głupia baba, pewnie się pomyliła, Netanyahu błąd w tłumaczeniu, a jak nie błąd w tłumaczeniu, tylko on ma wybory u siebie w Izraelu, to on tak musi mówić, bo nie może przegrać tych wyborów – kontynuował.

Proszę mi wierzyć, jak Hitler rozmaite kawałki wygadywał, w latach 30. mówiono na Zachodzie i sami Żydzi amerykańscy to mówili, żeby się tym nie przejmować, ponieważ on tak musi mówić, bo musi się przypodobać masom populistycznie, ale na pewno tak nie myśli – przypominał publicysta.

38 KOMENTARZE

 1. !!!!! DO PIEKŁA Z WSZYSTKIMI parchami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ !!!!!
  A M E N ! ! ! ! !

  • Brawo nareszcie prawdziwy głos
   Wyznawcy religii polskich praojcow DZIADY
   A w twojej Rasie 50% rasy mongoloidów po najeździe ChinghizKhana aż po Odrę!!!

 2. Adekwatnie do plemiona z synagogi Szatana i żmijowego gniazda jak ich nazwał Galilejczyk.

 3. Ziemkiewicz to półgłówek. On albo udaje, albo cały czas nie rozumie o co tu chodzi.

   • W sumie najlepiej to wyjaśnia Braun w tej rozmowie co ją YT ocenzurowało. Ziemkiewicz to głupek, który pewnych oczywistych zjawisk nie widzi, albo manipulant, który udaje, że ich nie widzi.

  • Wie wie i to doskonałe kim jest ale pro po sam nasz rząd zaczęło naród żydowski i Żydów nie tylko w Polsce ale w Ameryce też pobłażać zwrot nieprawdziwych odszkodowań bo jakiś icek artego był stryj stryja bratanka i czym tam jeszcze właścicielem tej kamienicy a rząd pod łapskiem Kaczyńskiego i aprobatą Ziemkiewicza przytakiwał cwaniactwo Honorata się broni

 4. Prowokacje żydostwa amerykańskiego i izraelskiego mają spowodować wzrost antysemityzmu w Polsce – i dopiero wtedy zaczną się ujadać i domagać wyimaginowanego wyszlamowania finansowego od Polski – Holocaust Industry czuwa

  • Ale to raczej nie nastąpi z uwagi, że tych śmiesznych żydów mamy w przysłowiowej dvpie. A co do roszczeń to nie można im wysłać kilkanaście tysięcy ton gruzu z budowy. Okleić napisem Warszawa 1945/68

  • Jak Kubą ukraść innemu /żydowi/ krowę to Dobrze jak Kubą oddać krowę to beee…

 5. SAME RACJE TYLKO……..g…o z tego. POTRAFICIE tylko relacjonować KLĘSKĘ. RAZ to samo. ZRÓBCIE COŚ. Mówię o dziennikarzach. Załóżcie profesjonalny portal angielskojęzyczny, jakiś e-kanał tv (TY;LKO Z DALA OD TEGO g…. jutuba), przekonajcie jakieś światowe gwiazdy itd itp DZIAŁAĆ; jakiś program w tv pokazujący prawdziwą rolę żydostwa (nie bać się oskarżeń o antysemityzm), jakaś fundacja (jak rząd się boi prawdy), konferencje, książki. CI SZMACIARZE muszą poczuć oddech na swoich „holokaustowych” plecach. Bo cały świat żyje w zakłamaniu.

  • Co to znaczy załóżcie.Płacimy podatki na rząd.To rzad powinien robić wszystko,aby się od Polski odpi….i.Rozumie osoba?Na razie rząd robi,owszem ale pod siebie.Wystarczy pokazać panu Trumpowi,Pompeo czy innemu cwelowi umowę z 1960 roku,zawartą między USA i PRL.

   • Jest zw. Fundacja Narodowa, która marnuję bardzo duże środki. Bo za budżet roczny, który mają, to można naprawdę porządny film nakręcić i zrobić dużą kampanię reklamową.

  • «Zróbcie coś, niech ktoś coś zrobi!» — a ty, szmaciarzu, co? Niedzielne zakupy «chipsy & cola» + fotel i TV?

 6. Przyganiał kocioł garnkowi …
  „Zupełnie jak w przypadku nacjonalisty Mariana Kowalskiego, który miał dać „wykład” (boki zrywać!!!) w polskiej restauracji w londyńskiej dzielnicy Ealing , informacja dotarła do policji, ta nakazała lokal zamknąć i spotkanie się nie odbyło.Wielka Brytania nie wpuściłaby Ziemkiewicza„To człowiek, który celowo antagonizuje społeczności mniejszościowe za pomocą bigoteryjnych komentarzy. Negowanie Holokaustu i żydofobia, islamofobia nie są mile widziane w Wielkiej Brytanii…”
  …nazwisko zaczęło krążyć w Wielkiej Brytanii w nieco innym niż w Polsce świetle. Do Huq szybko dołączył inny parlamentarzysta, Tanmanjeet Singh Dhesi, sikh, deputowany ze Slough. On też napisał do Home Office i przedstawił Ziemkiewicza jako skrajnie prawicowego pisarza, a jego poglądy określił jako wpisujące się w definicję niebezpiecznego ekstremizmu.”
  „W świat poszły nie tylko artykuły Ziemkiewicza, ale też jego tweety i programy telewizyjne, w których publicysta otwarcie wyraża nienawistne poglądy”
  „Piewcy nienawiści, tacy jak Ziemkiewicz, nie są wpuszczani do kraju. Problemy mieli już zarówno muzułmańscy kaznodzieje nienawiści, jak i ci katoliccy – np. Międlar. Ekstremistom mówimy tutaj stanowcze nie”

  • A teraz hasają wasi specjaliści – Szmalcownicy -Rynaki Medlary Ziemkiewicze Tarczynski- bez Narodowości z Marsa

 7. Co do ziemkiewicza vel Żydowskiej PARCHATEJ Mordy z rządowej TVPInfo:
  1. Za dużo patrzy na siebie w lustro- sama nieogolona Parchata Morda!
  2.Polskie przysłowie mówi nie dotykaj GOWNA będzie mniej smrodu

 8. Ten Koń trojański (powyżej) to albo jakiś przygłupi trol, albo jakieś ścierwo beznapletkowe.

 9. W związku z rozbuchanymi żydowskimi przywilejami warto przypomnieć autora rusyfikatorskich podręczników pod koniec XIX wieku Dmitryja Iłowajskiego. Ten zajadły wróg Polski, napisał z wyraźną satysfakcją: „Polacy nie mają instynktu państwowego. Najlepszym dowodem na to było sprowadzenie Krzyżaków do Polski i danie nadmiernych przywilejów dla Żydów” Problem w tym, że obecnie też organizacje i wszystko co jest związane z Żydami jest w Polsce obdarzane przywilejami w stosunku do pozostałości. To jest tworzenie takiego swoistego uprzywilejowanego getta.

 10. Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 11. Ależ mamy „inteligencję” !!. Tylko podziwiać i styl wypowiedzi, i klasę rozumowania !!!!!

 12. Wszystko sie zgadza. My ” alles verstehen”. Problem tylko taki, ze oburzone jest 5%Narodu a reszta to olewa. Panie Mikke- fajny z pana gosc ale musi pan zrozumiec, ze ta cala Europa oczywiscie z Polska niedlugo zdechnie.Przybysze ( tak to sie chlopie wlasciwie po polsku nazywa) po prostu koca sie w postepie matematycznym / geometrycznym? a Europejczyk ma zone + 1 dziecko lub/ albo psa/kota…..

 13. Ziemkiewicz, błaźnie skończony. Wspierałeś z gorliwością lokaja dojście pisowskiej bandy do władzy.

Comments are closed.