Cejrowski masakruje kretyńskie przepisy dotyczące broni w Polsce. „Bejzbola nie wolno nosić, ale jak masz siekierę to już jest ok” [WIDEO]

Wojciech Cejrowski/fot. YouTube/Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski/fot. YouTube/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski został zapytany, kiedy w Polsce będzie można nosić legalnie broń. Odpowiedział, że musi się m.in. zawalić Unia Europejska. Oprócz tego udzielił kilku porad, jak obejść polskie durne przepisy w tej kwestii oraz na co zamienić gaz pieprzowy.

Co zrobić, żeby w Polsce, pseudowolnym kraju, bym mógł posiadać broń i mieć prawo do obrony? We wszystkich sklepach obronnych sprzedają gaz pieprzowy i pałki – zapytał Wojciecha Cejrowskiego jeden z internautów. Dodał, że „czuje się jakby szedł na wojnę z otwieraczem do konserw”.

Pałki to nie wiem po co pan kupuje. Można do lasu iść albo mieć siekierę taką rozbieraną, że główkę pan chwilowo zdejmie i ma pan pałkę. A jak policja przychodzi i mówi „nie wolno wozić pał w samochodzie” to nakładamy na tę samą bejzbolową pałę tę końcówkę z siekiery i już wtedy wolno. To jest ciekawe – zauważył wyraźnie rozbawiony.

Kijów bejzbolowych nie wolno wozić facetowi, który ciężarówkę prowadzi, bo nie wiadomo – tak uchwalili głupotę taką. Ale jeżeli będzie pasowało cokolwiek to tej pały bejzbolowej i on powie „to jest taki gumowy młotek na to nałożony, tylko chwilowo mi spadł, do opukiwania opon”, to już wtedy wolno. Trzonek wolno wozić, nie wolno pały bejzbolowej – podkreślił Wojciech Cejrowski.

Znany podróżnik wyjaśnił też, czym jest gaz pieprzowy i zdradził wskazówkę, czym można go zastąpić. – To jest po prostu gaz pod ciśnieniem. Kompletnie bez sensu. Solniczkę bym wolał. Solniczka nawet, powiem państwu, w oczy lepiej działa od gazu pieprzowego. Weź sobie człowieku garść soli i sól, że niby „aaa, solę tu ulicę, żeby rozmroziło mi się”, gdy chodzisz po złej dzielnicy. I taką solą jak rypniesz w pysk facetowi, to go będzie bardziej szczypać, niż gaz pieprzowy – ujawnił Cejrowski.

Na koniec dodał, że jeśli chciałby mieć wolny dostęp do broni, to „musi się zawalić Unia Europejska, przetoczyć wojna przez Europę, żebyśmy mogli u nas zmienić system po raz kolejny na rzeczywiście wolny”.

W USA kiedy spisali tę kartę praw swoją i deklarację niepodległości ogłosili, to zaraz potem była wojna z Brytyjczykami. Nie dało się zbudować wolnego społeczeństwa i kraju bez oporu tej drugiej strony, która tym społeczeństwem wcześniej rządziła – wyjaśnił Wojciech Cejrowski.

Źródło: youtube.com/nczas.com

27 KOMENTARZE

 1. książki atrapy, sztańskie rogi, figurka jakiegoś bożka i zdjęcia obcych facetów na ścianie, a na pierwszym planie pajac ;-)

  • to nawet nie atrapy książek, tylko taki wesołkowaty parawanik. jeden z owych obcych facetów, w ostatnim czasie jawnie wrogo działa przeciw Polsce. pajacowi to nie przeszkadza, bo zrzekł się rodzimego obywatelstwa.

  • słuchając Cejrowskiego przypomniał mi się pewien dowcip: Jeden gość powiada do drugiego: moja żona bez przerwy mówi, mówi i mówi… A co mówi?- tamten pyta. A tego, to akurat nie mówi – odpowiada pierwszy

 2. Straciłem resztki szacunku do tego człeka. Wojna w Europie mu się marzy. Takim to też won.

 3. Oj pan Wojtek chyba nie zna ustawy o broni i amunicji. Bo akurat na kij bejsbolowy to w Polsce niema paragrafu. Co innego na „Pałki wykonane z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, IMITUJĄCE kij bejsbolowy”
  Podkreślenie moje.

 4. Wojtuś nie mówi, że pozwolenie na bron w USA mozna miec tylko na wyznaczonym stanie. Jesli kogos złapią z bronią w stanie na który nie ma pozwolenia to może taka osoba pójść siedzieć. mozna przeczytac opisy jak policaj amerykanski przetrzepuje samochody amerykanów w poszukiwaniu broni na którą mogą mieć pozwolenie.

 5. Cejrowski pogubiłes sie chlopie. Gadasz z jakąś dziwną wyższoscia. Polacy sami podrozują i wiedzą jaki jest swiat. Więc wrzuć na luz i nie gadaj jakbys tylko ty zobaczyl kawalek swiata.Broń ci się marzy?Strzelaniny w szkolach też???

  • W Twojej szkole nie było strzelanin i niestety taki głupek jak ty żyje przez to.

 6. To teraz niech sobie wyobrazi że są dwie demonstracje, KODu i lemingów z PiSu i że każdy z nich ma broń! To by była przecież krwawa jatka. Widać każdy kto trochę posiedzi USA to zaczyna mieć fiksację na temat noszenia broni! Coś tam rozpylają w powietrzu czy jak? A jakby tak na próbę każdy mógł chodzić z nożem myśliwskim po ulicy to wg Pana Wojtka bezpieczeństwo by wzrosło czy nie? Bo już niedawno w Gdańsku jeden „zwolennnik białej broni” sobie poszalał i teraz mają wakat na urzędzie miejskim. Ot to chodzi Panie Wojtku? Żeby się powyżynać nawzajem?

  • Wakat to ty masz pod czaszką. Przypomnij mi manifestację w Stanach, gdzie zwaśnione strony zaczęły do siebie strzelać. Nie mierz innych własną miarą. Nie każdy postąpiłby tak jak ty, mając dostęp do broni. Ja nie czuję potrzeby strzelania do ludzi na ulicy. Od tego są strzelnice. Jeśli myślisz inaczej, zacznij się leczyć.

  • Z nożem myśliwskim w Polsce każdy sobie może chodzic po ulicy,prawo nie zabrania. KODziarze i lemingi też. Jakoś się do tej pory nie „powyżynali”. Niektórych chyba trzeba oświecic że w Gdańsku zabił człowiek, nie nóż.

   • No właśnie @kotlet, to wyobraź sobie że ten Stefan W. zamiast z nożem wpada na scenę z AK-47. @jet/ to wpisz w YT strzelanina w USA i zobaczysz ile ci tego wyskoczy. Potem wpisz strzelanina w Polsce i porównaj wyniki mądralo!

    • Wpisz sobie film z zabójstwa Adamowicza i zobaczysz jak ten schizol biegał sobie z nożem po scenie. Gdyby tylko chciał zabiłby o wiele więcej osób, bez użycia broni palnej. Zobacz reakcję nieuzbrojonych ludzi wokół ofiary. Życie zawdzięczają tylko Opatrzności Bożej.
     Wpisz sobie ” strzelanina w Magdalence”.
     Jeśli zakaz posiadania broni palnej ratuje ludziom życie, dlaczego nie zakazać wszystkiego co może ich go pozbawić? Czy śmierć od noża jest lepsza niż ta od kuli?

    • A Ty wpisz sobie w YT „strzelanina w Szwajcarii” i zobacz ile Ci wyskoczy wyników. Podpowiem że w Szwajcarii jest więcej broni na mieszkańca niż w USA.
     To chyba obala twierdzenie że to broń zabija.

  • „To teraz niech sobie wyobrazi że są dwie demonstracje, KODu i lemingów z PiSu i że każdy z nich ma broń! To by była przecież krwawa jatka.”

   Racja. To chyba najlepszy argument za legalizacją broni. Nie trzeba budować barykad i brudzić sobie rąk, wystarczy zalegalizować broń i poczekać aż lewactwo samo się pozabija i Polska stanie się wolna.

 7. Otóż Panie Cejrowski, z „bejsbolem” można łazić – nie jest bronią.

 8. Lewacka nazi-bolszewia najpierw rozbraja ludność zanim zacznie masowo mordować w socjalistycznych obozach koncentracyjnych.

 9. Znów prawiczki tęsknią za wojną? Panie Cejrowski życzy sobie pan powtórki z 1939?

 10. Problem z powszechnym dostepem do broni jest taki, ze jak wszyscy ja moga miec, to ty MUSISZ ja miec – i to wszedzie, na biwaku, w sklepie, w pracy. A wiekszosc ludzi nie chce miec kontaktu z bronia – bo jak sie to konczy widac doskonale po USA, gdzie nie ma dnia bez strzelaniny i kwartalu bez masakry. Dziesiatki tysiecy osob gina tam w najbardziej bezsensowny i glupi sposob.

Comments are closed.