Dorwać gnojów i ukarać. Wandale, którzy zniszczyli pomnik w Gdańsku naśladują lewackich świrów z Ameryki, talibów i ISIS [FOTO]

Zniszczona przez feministki statua na Florydzie i słynne zdjęcie całującego się marynarza i pielęgniarki. Zródło: Policja Saratoga, Wikipedia
Zniszczona przez feministki statua na Florydzie i słynne zdjęcie całującego się marynarza i pielęgniarki. Zródło: Policja Saratoga, Wikipedia

Zniszczenie pomnika księdza Jankowskiego to żaden nowy i oryginalny wyczyn. To zwykłe naśladowanie lewackich świrów z Ameryki, którzy obalają pomniki. Ci zaś zapewne wzorują się na ISIS i Talibach, którzy niszczyli zabytki, pamiątki historyczne, pomniki.

Feministyczne wariatki zniszczyły statuę i w ten sposób uczciły pamięć marynarza, weterana wojny światowej Georga Mendonsy, który zmarł 19 lutego w wieku 95 lat.

On i pielęgniarka Greta Friedman byli bohaterami słynnego zdjęcia, które wykonał Alfred Eisenstaedt na Times Square w Nowym Jorku. Fotografia marynarza i pielęgniarki całujących się z radości po zakończeniu II Wojny Światowej należy do ikon XX wieku. To jedno z najpiękniejszych zdjęć symboli.

Ale nie dla wariatek feministek. Dzień po śmierci marynarza wymazały one stojącą w Sarasocie na Florydzie statuę będącą hołdem dla tego pięknego, ikonicznego obrazu dwojga całujących się młodych ludzi. Babska sprayem zrobiły napis #MeeToo nawiązujący do ruchu kobiet sprzeciwiających się molestowaniu seksualnemu.

Aktywsitka od wariatek feministek niejaka Reese Everson usprawiedliwia zniszczenie statuy i mówi, że do pocałunku doszło bez zgody kobiety, czego nie można tolerować. Greta Friedman wspominając zdarzenie na Times Square rzeczywiście mówiła, że została zaskoczona pocałunkiem, ale wszyscy byli tak szczęśliwy, że z radością odwzajemniła gest marynarza. Ona i on pozostali przyjaciółmi do końca życia.

Autor: Alfred Eisenstaedt

Ale wariatkom feministkom i takim jak owa Reese Everson wszystko co ludzkie przeszkadza. Wszystko zniszczą. To na nodze pielęgniarki wariatki wymazały swoje hasło.

Od wielu miesięcy w Stanach Zjednoczonych trwa akcja niszczenia pomników Konfederatów. Bandy lewaków jeżdżą od miasta do miast i jeden po drugim obalają monumenty bohaterów Południa. To niszczenie historii odbywa się w ramach walki z rasizmem i tłumaczone jest zawsze w ten sam sposób: tacy ludzie nie mogą byc bohaterami i historia musi być poprawiona.

Dokładnie tak samo jak robią islamiści od Talibów, czy ISIS, którzy niszczyli wszystkie historyczne artefakty, które nie odnoszą się do ich religii. W Afganistanie wysadzono wielkie posągi Buddy. W Iraku i Syrii zniszczono zabytki starożytności.

Teraz ta chora moda przybywa do Polski. Lewaccy fanatycy uzurpują sobie prawo do decydowania o tym, kto może być bohaterem a kto nie. Kto zasługuje na upamiętnienie, a kto nie. Co może stać w przestrzeni publicznej a co nie i dlatego zniszczyli pomnik prałata Jankowskiego.

Nie wiemy czy Jankowski był pedofilem, czy nie. Bronić się nie może. Jeśli jednak wstrętnie grzeszył, krzywdził dzieci to jego pomnik można usunąć. Ale to musi się odbyć w ramach jakiejś cywilizowanej procedury. Nie może o tym decydować dwóch gnojów i świrów.

Zjawisko staje się tym bardziej niebezpieczne, że niektórzy zaczynają je relatywizować. Środa już wystąpiła w obronie wandali i świrów nazywając ich akcję aktem „obywatelskiego nieposłuszeństwa”. Podobnie Sadurski. Niech się modlą, by teraz w ramach „obywatelskiego nieposłuszeństwa” ktoś im nie zniszczył czegoś. Zakłamanie tych ludzi mających gęby zawsze pełne haseł o tolerancji, praworządności, poszanowaniu innych nie zna żadnych granic.

Państwo powinno szybko zidentyfikować sprawców i surowo ich ukarać. W ich obronie oczywiście wrzeszczeć będą tacy jak Środa i Sadurski. Jeśli jednak to nie zostanie zrobione, to ta zaraza rozszerzy się. I będzie nie do opanowania, tak jak w Ameryce.

13 KOMENTARZE

 1. > Nie wiemy czy Jankowski był pedofilem, czy nie. Bronić się nie może. Jeśli jednak wstrętnie grzeszył,
  > krzywdził dzieci to jego pomnik można usunąć. Ale to musi się odbyć w ramach jakiejś cywilizowanej
  > procedury. Nie może o tym decydować dwóch gnojów i świrów.

  Kościół ustami swojego pasterza już dawno zapowiedział, że żadnej procedury nie będzie. Więc o czy jest ten tekst?

  • A jaka by to miala byc procedura, gdzie glowny oskarzony nie moze sie bronic. Kiedy Blida strzelila sobie w lep tez wszystkie sledztwa przeciwko niej zostaly umorzone. Latwo sie opluwa niezyjacego kaplana, podpierajac sie konfabulacjami jakiejs starej lampucery – koszerna, pozbawiona honoru GW i lewactwo w Polsce robia to bez mrugniecia okiem.

   • Póki żyją domniemane ofiary, owszem, sprawa nie jest zamknięta i wymaga zbadania. Spokój duszy zmarłego jest w tej sytuacji mniej istotny. „Prawda nas wyzwoli”, a nie chowanie głowy w piasek.

   • Jan, czy jak tam się w rzeczywistości nazywasz. Jeśli wyglądasz tak jak się wypowiadasz (nie użyję obrazowych porównań ze względu na dobre obyczaje), to nie chciałbym ciebie spotkać w ciemnej uliczce.

 2. Jeśli ks Jankowski był pedofilem, to słusznie obalono pomnik. A co jeżeli jednak są to pomówienia? Sprawę należy zbadać i wyjaśnić do końca! To są potworne zarzuty.

  • Jankowski nie byl skazany przez zden sad za pedofilie, a zarzuty przeciwko niemu sa dente jak denta jest cala zydowska Gazeta Wyborcza, ktora je sfabrykowala do atakow na Kosciol (vide paszkwile niejakiej Aksamit i spolki).

   Wy, podwojnych standardow lewacy pozwalacie sobie na wiele (ataki na wiare, sodomia, aborcja, etc.), ale w koncu przez to wyhodujecie takiego potwora, ze nie bedzie takiej nory, do ktorej bedziecie mogli sie wcisnac, zeby przed nim uciec.

  • „Jeśli ks Jankowski był pedofilem, to słusznie obalono pomnik.” Niezupełnie, jeśli był pedofilem, to należałoby jego pomnik usunąć. W sposób zgodny z prawem. W tym konkretnym przypadku gdy ciągle żyje mnóstwo tych, którzy postawienie tego pomnika zaledwie parę lat temu popierali i znali prałata dobrze gdyby stwierdzono, że pedofilem był, powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za to hańbiące poparcie.
   Natomiast z innej beczki obywatelskie nieposłuszeństwo jest wielokrotnie oparte na słusznych podstawach. Za nie jednak należy ponosić odpowiedzialność. Domaganie się niekarania obywatelskiego nieposłuszeństwa jest tolerowaniem bezprawia. Poza tym okazywanie obywatelskiego nieposłuszeństwa gdy się wie, że żadnej odpowiedzialności się nie poniesie jest zwykłym gówniarstwem.

 3. Zaczasow Pilsudskiego inaczej sie traktowalo te lewackie k***y. Ale jak widac czasy sie zmieniaja.

 4. Lewackie akcje są jak leczenie raka cieciorką. Potem to sobie wyhodują takiego bydlaka z przerzutami, że żadna chemioterapia, leki, radioterapia i operacja już nie pomogą

 5. Kiedy wreszcie normalni Obywatele objawią swe „obywatelskie nieposłuszeństwo” wobec tego całego cyrku, jaki się rozgrywa na ich oczach? Chociażby tego przeonaczania się mężczyzn w kobiety a kobiet w mężczyzn, zwanym LGBT? Albo tego futrowania pederastów nadzwyczajnymi przywilejami? No, kiedy? I co wtedy powiedzą ci hipokryci? Przecież każdy obywatel ma prawo do okazywania „społecznego nieposłuszeństwa”.

 6. BRAWO! Sam nie mogłem zrobić lepszej pracy! Obrzydliwe katolickie śmieci.

 7. Nie wiedziałem czy jankowski był zboczony, ale skoro środa go atakuje to wiem że był niewinny. Środa i jej srodowisko nigdy by nie zaatakowali pedofila

Comments are closed.