Gwiazdowski zmasakrowany w Londynie! Seb Ross: „On ma obrzydliwe poglądy” (VIDEO)

Robert Gwiazdowski krytykuje Janusza Korwin-Mikkego podczas spotkania. Fot. youtube
Robert Gwiazdowski krytykuje Janusza Korwin-Mikkego podczas spotkania. Fot. youtube

Nie milkną echa krytyki jakiej Robert Gwiazdowski poddał ostatnio na jednym ze spotkań przedwyborczych Janusza Korwin-Mikkego. „Gwiazdowski ma obrzydliwe poglądy” przekonuje Seb Ross z Londynu.

Ross przekonuje, że istotą myślenia Gwiazdowskiego jest przekonanie, że pedofilia państwowa jest lepsza od prywatnej. Tymczasem jest odwrotnie, bo pedofilii państwowej nie da się zwalczyć przy pomocy państwa a prywatną tak:

Trzeba przyznać, że rzeczywiście otwarta zgoda Roberta Gwiazdowskiego na deprawację seksualną w szkołach jest szokująca.

36 KOMENTARZE

 1. W sensie na normalną edukacje seksualną gdzie nastolatkowie zgodnie z stanem dzisiejszej nauki i badań dowiedzą się o orientacji seksualnej, metodach antykoncepcji, chorobach wenerycznych i o tym że seks jest też przyjemnością i nie musi sie wiązać czysto z rozmnażaniem?

  • Oni nie dowiedzą się o swojej orientacji, dobrze ją znają. Reszta nadaje się do leczenia zgodnie z psychiatrią i WHO przed niesławnym nienaukowym głosowaniem.

 2. Nie otwarta zgoda, kłamco, tylko stwierdzenie, że jako ojciec dwóch córek, prof. Gwiazdowski woli żeby miały one edukację seksualną w szkole niż na kolanach pedofila. To nie jest żadna zgoda tylko wybór mniejszego zła.

  • Dokładnie tak, widać komu zależy by zdyskwalifikować RG. Nie powielajcie kłamstw.
   Jak sam przyznał – jako polityk jest neutralny światopoglądowo, prawicowy gospodarczo.

  • Każdy wie jaki był sens wypowiedzi Korwina, do której Gwiazdowski się odnosił. Gwiazdowski specjalnie to wyrwał z kontekstu co dowodzi, że jest człowiekiem nieuczciwym, a na takich ja nie głosuje. Jak tego odsłuchałem to odniosłem wrażenie, że Gwiazdowski to nadęty bufon, któremu nie w smak to, że nie odebrał poparcia Korwinowi.

 3. Pan Gwiazdowski jest OK.
  To Seb Ross ma nie po kolei we łbie.
  Cóż ! W Londynie też nie wszyscy mądrzy.

 4. Zastanawiam się, kiedy na tym portalu, a może i w wersji papierowej, pojawi się czerwona tabliczka z napisem „sprostowanie” i przeprosiny za ten debilny i szkalujący „artykuł”?

 5. Szanujcie czytelników. Brak rzetelności i manipulacje to chyba ostatnie rzeczy , których szukam na prawicowym portalu.

 6. Edukacja seksualna małych dzieci jest złem. Pan Janusz słusznie zauważył, że lepiej jest posyłać do pedofila! #muremzakorwinem

 7. Teraz już wiecie dlaczego nie macie nawet 5% poparcia??? Dla was normalna edukacja seksualna to deprawacja i państwowa pedofilia (w wieku min. 17-18 lat miałem takie lekcje). Oczywiście ideałem jest jak rodzice przygotowują dziecko do życia, ale często wymagają tego też od szkoły. I gdzie to zmasakrowanie? Gwiazdowski ma rację i wycie idioty, który coś celowo nadinterpretuje i manipuluje tego nie zmieni.

 8. Dzieci nie mam. Ale przyznaję rację oponentom RG – nie da się zapobiec zinstytucjonalizowanej „edukacji sexualnej” i jej konsekwencji a zwalczać zjawiska niezinstytucjonalizowane się da – w sposób zarazem zinstytucjonalizowany, jak i prywatny (kiedy instytucje stoją na straży). Kolejny kamyczek przeciwko RG w ogródku… Coś mi się wydaje, że nic mnie z Panem prof. RG nie łączy, poza zapatrywaniem na ekonomię…

  • Pan chyba nie zrozumiał co prof. Gwiazdowski miał na myśli…

 9. Jak PiS chciało edukację wprowadzić to nie.
  A czemu?
  A temu bo nie będzie opowiadania o penetracji odbytu,oka,nosa i innych dziwnych miejsc a to w lewackich łbach się nie mieści.
  Nie jestem za żadna instytucja która miała by takie rzeczy tłumaczyć. Świat świetnie sobie radził bez lewicowych zboczków…i jakoś ludzie potrafili łączyć się w pary i co w zlewaczałym łbie jest nie do poukładania…rozmnażać.

  • To prawda, ja miałem normalną edukację. Jeszcze niedawno spierałem się na fb z pedofilską lewaczką próbującą mi wmówić, że małe dzieci się masturbują i dla nich też powinna być, tak tak, edukacja seksualna. Skandal. Lewicowy głąbek gołąbek nie mając już argumentów chciał już narobić kupkę i odtrąbić zwycięstwo sugerując, że jestem kościelnie zacofanym. Ale i tu się myliła, ponieważ z kościołem nic prócz chrztu mnie nie łączy. Temat się urwał, lewactwo uciekło tak szybko jak przypęłzało.

 10. Gdzie to zmasakrowanie Gwiazdowskiego? Bo nie mogę znaleźć w tym gòwno-artykule.

 11. KTOS PODMIENIL GWIAZDOWKIEGO, TO JEGO ZŁY KLON JESZCZE NIEUDANY. Na serio to kltos go chyba mocno za torbe trzyma ze takie glupoty opowiada, niewystapienie w koalicji z korwinem juz dawalo do myslenia ze cos z nim nie tak, kiedys mu ufalismy.

  • Myślenie nie boli. Gwiazdowski chce zaczynać od nowa na swój rachunek i wyrobione nazwisko a Korwina ile nie było lat w parlamencie? Znowu palnąłby coś głupiego o dzieciach niepełnosprawnych przed wyborami i całą pracę oddolną szlag by trafił.

   • Gwiazdowski gadał już o Hitlerze i o seksualnych obietnicach wobec córki (że z młodszymi nie będzie robił tego i tamtego), więc coś mu się to nie udaje ;) Poza tym jak słuchałem go w radio to powiedział, że nie zlikwiduje 500+ i będzie opcją pomiędzy… PO i PiS-em.

 12. Czy wy macie jakieś obsesje seksualne? Mam już dość tematu pedofilii. Moi rodzice byli powściągliwi w tych tematach, ale na półce w domu był aktualny na ów czas van de Velde, gdzie wszystko sobie ze zgrozą obejrzałem, w szkole nie było żadnych takich lekcji, pedałów się wyśmiewało, ale tolerowało, w szkole ich chyba nie było, albo się dobrze maskowali, konia się waliło, siermiężny niemiecki albo duński pornol był wielką atrakcją, ech… czas umierać. Zazdroszczę „problemów” waszym córeczkom…, a szkoły powinny się od siebie różnić, tak jak filozoficzne, religijne, czy ekonomiczne. Aha, i każdy wiedział, że prokurator rękę trzyma, ale to było za komuny.

 13. Korwiny jak bolszewicy. Insynuowali, obrażali, teraz wreszcie Gwiazdowski odpowiedział na tę podłość, a Ci jakby zapomnieli, że sami zaczęli.

 14. Obejrzałem sobie kilka klipów z Gwiazdowskim.
  Wynika z nich, że Gwiazdowski nie bardzo wie, gdzie zamierza kandydować. Koncentruje się na planach reformy systemu podatkowego w Polsce … zamierzając zostać europosłem. Głupi czy z milicji jak to się kiedyś mówiło!

  Unika jak ognia zagadnień światopoglądowych. Dlaczego? Chce (takie postawiono mu zadanie – WSI?) odebrać Wolności wyborców o poglądach konserwatywno – liberalnych. Ale przyciskany, puszczają mu nerwy i to bardzo. Najbardziej wyprowadzają go z równowagi pytania o sojusz z JKM i o jego opinie na temat „gorących” zagadnień światopoglądowych jak aborcja, eutanazja, „małżeństwa zboczeńców i możliwość adopcji dzieci przez takie pary.
  Gwiazdowski bardzo się boi ujawnienia, że w sferze światopoglądu pan profesor jest zwyczajnym lewackim posTępakiem. Wiemy wobec tego z kim i jak europosłowie „Polski Fair Play” będą głosować w PE.
  Moim zdaniem ta cała „Polska Fair Play” to nowe rozdanie starych zużytych kart WSI, trochę z Nowoczesnej, trochę z Ruchu Palikota. Z „nowych” pomysłów jest plagiat programu gospodarczego (przypominam: autor śp. Prof. Z. Gilowska) UPR i następców UPR aż do dzisiaj. Dodano tam tylko mnóstwo wyliczeń, którym nie da się zaprzeczyć ani ich potwierdzić. Ten plagiat w kwestii podatków aż bije po oczach. Przypominam konserwatywno – liberalny, wolnościowy program UPR jest z całą pewnością chronologicznie pierwszy, a więc co jest kopią czy plagiatem jest jasne jak słońce.
  Należało się tego spodziewać. Razwiedcziki już to testowali z umiarkowanym skutkiem. Mają nadzieję, że tutaj też zadziała uniemożliwiając wejście tak do PE, jak i następnie do Sejmu prawdziwym wolnościowcom jak i narodowcom.
  PS. Jak ktoś będzie miał okazję bycia na spotkaniu z Gwiazdowskim proszę mu postawić pytania o światopogląd. I nie dać się zbyć byle czym! Jego reakcja wiele mówi.

  • RG w jednym z wywiadów stwierdził , że prywatnie jest przeciwnikiem aborcji. W sferze publicznej uważa , że obecnie obowiązujące prawo, to trudno wypracowany kompromis i lepiej go nie tykać. Gdzie tu widzisz lewackość?

   • Nieświadomie ująłeś meritum sprawy.

    Prywatnie to ja jestem przeciwnikiem aborcji, ale rozumicie, wicie aborcja musi być! mawia całe lewactwo i pan Gwiazdowski razem z nim.
    Nie znam faktycznego zwolenniczki/ka aborcji, który by nie udawał, że prywatnie to on nawet uważa, że aborcja to zło, ale … i tu następuje wyliczanka dlaczego jednak aborcja musi być. Tak czynią nawet najbardziej zajadłe feministki!!!

    To jest klasyczny lewacki bełkot i ty się dajesz na niego nabrać. Albo jesteś tchórzem i boisz się przyznać, że jesteś zwolennikiem aborcji. Przyznaj, że zwyczajnie jesteś jej zwolennikiem bez tej całej lewackiej obłudy. I poproś swojego idola, by tez porzucił obłudę.

  • Marek Ixiński od razu widac, ze jestes zwyklym obłąkanym sekciarzem z PiSu

 15. Co tu tyle Gwiazdofilów wylęgło w komentarzach? To jakaś zorganizowana akcja?

 16. Gwiazdowski to podstawiony czlowiek, zeby robic w polityce polskiej, to co kiedys Palikot, a pozniej nieudolny Petru. Dobrze, ze ten podrzutek tajnych sluzb, odslania sie juz dzis, na pol roku przed wyborami.
  To kolejny agent, na polskiej scenie politycznej, po Biedroniu finansowanym z Niemiec i jego partii „Wiosna”.

 17. Gwiazdowski jest nie ma szans, a gwiazdowskiści niech zjedzo snickersa i przestano gwiazdorzyc

 18. Gwiazdowski nie ma szans, a gwiazdowskiści niech zjedzo snickersa i przestano gwiazdorzyc

 19. Następny zafajdany specjalista który chce odwrócić uwagę wyborców od pieniędzy. Najlepiej rozpalić umysły wyborców pedofilią, smoleńskiem, eutanazją, aborcją i innymi sprawami aby tylko nie mówić o pieniądzach . Jeżeli Polacy dadzą się nacięgać na takie tematy to będą dalej biedakami Europy. Głosuję na Gwiazdowskiego i czekam na zniesienie podatku dochodowego i CIT.

 20. Ależ żałosna nagonka na profesora… Nie macie się do czego przyczepić w jego programie to wyciagacie z kontekstu wypowiedzi i opieracie na nich cały artykuł. Gardzę wami.

 21. a kogo interesuje jakiekolwiek zdanie jakiegos tam nieistotnego seba rossa, ktory wygaduje bzdury, ktore sie w glowie nie mieszcza?

Comments are closed.