Martyniuk wyprzedaje majątek! Zobacz co można kupić od gwiazdora „disco polo”

Zenek Martyniuk z synem Danielem i jego żoną. / foto: YouTube
Zenek Martyniuk z synem Danielem i jego żoną. / foto: YouTube

Syn Zenka Martyniuka przez ostatnie miesiące sprawił rodzinie sporo kłopotów. Najpierw nie wpuścił do domu ciężarnej żony. Ewelina uciekła do rodzinnych Rusocic, a Daniel M. obrażał ją w internecie.

Być może dlatego na początku lutego Martyniukowie zdecydowali się wystawić na sprzedaż należącą do nich restaurację „Jack Sparrow” w Białymstoku. Jednak jak dowiedział się Fakt24, do tej pory nie udało się sprzedać lokalu.

O problemach z prowadzeniem lokalu przez Daniela M. Fakt24 restauracja „Jack Sparrow” należąca do rodziny Martyniuków, została zamknięta.

– Głównie przez ekscesy Daniela – donosi fakt24.pl, który przepytał pracownika tego lokalu, który chce zachować anonimowość. – Zenek nie chciał już dokładać do tej knajpy. Daniel ciągle wyciągał pieniądze. Jako właściciel miał dostęp do firmowej karty kredytowej i wszędzie nią płacił. Nie było pieniędzy na faktury, wypłaty i trzeba było zamknąć biznes – dodaje.

źródło: fakt24.pl

4 KOMENTARZE

  1. Słabo powiedziane. Normalnie nie ma na to słów. Masakra jakaś. Dorosły człowiek a jak rozpieszczony …. Nie wierzę normalnie… Ja zaczynam wszystkie artykuły o nich omijać wielkim łukiem bo to tylko wkurza jak można się tak zachowywać. Nawet Zenka piosenek się słuchać nie chce bo odrazu wpada na myśl to co wyprawia ten pożal się Boże… Nie mam słów by go określić.

  2. Nie słucham tego bełkotu Martyniuka, a talent stawiam obok Pietrzaka .PISowskie gwiazdy.Bożyszcza Jarka za moje podatki

Comments are closed.