Morawiecki nasyła policję na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości! Chodzi o kampanię informacyjną #RoszczeniaŻydowskie

„Przed chwilą mieliśmy w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości niezapowiedzianą wizytę funkcjonariuszy @PolskaPolicja Przedstawiciele prawa zainteresowali się kampanią informacyjną na temat #ustawa447 #RoszczeniaŻydowskie” – napisał na Twitterze Michał Jelonek.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości jest autorem plakatów, które rozlepiane są w całej Polsce. Nie są podpisane, jednak do akcji przyznał się prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, który jest jednocześnie wiceszefem Organizacji Narodowo-Radykalnej.

Sprawa ma związek z podpisaną w maju ub. roku przez prezydenta Trumpa Ustawą 447/JUST. Nakazuje ona amerykańskiemu rządowi obowiązek wspierania dla organizacji, które starają się o odszkodowania za mienie ofiar Holocaustu.

„Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować” – pisał Bąkiewicz.

Teraz w sprawę zostały zaangażowane organy ścigania. Zapewne organizatorom akcji zostaną postawione zarzuty antysemityzmu.

54 KOMENTARZE

  1. Hej, Jabłonowski. Problem w tym, że karki gnie POPiS. A oni decydują – jak dotąd. Nasze karki się nie liczą.

  2. Dlaczego w mediach nie ma dyskusji , która skupiłaby się na przyczynach tzw. antysemityzmu. Skoro Żydzi czują się napiętnowani, trzeba by znaleźć przyczyny takiego stanu rzeczy – sięgnąć do literatury, do dawnych dzienników. Żydzi twierdzą, że nie są lubianą nacją. Zapytajmy , dlaczego? Dlaczego nie lubią ich wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Przynajmniej tak twierdzą sami Żydzi. Temat poruszany był często nawet przez znanych pisarzy. Wspomnijmy chociaż tematykę ” Ziemi obiecanej”. Autor pisząc powieść opierał się na własnych obserwacjach.

  3. Patriotyczna koalicja powinna powalczyć też o miejsca w naszym Sejmie i to niezależnie od wyniku wyborów do Euro Parlamentu. Patrioci nie przejmujcie się sondażami, te są takie jak politycy POPIS-u, zakłamane, poparcie dla pro-Polskiej koalicji jest celowo zaniżana. Myślę, że spokojnie koalicja patriotyczna jest wstanie dostać się do Sejmu i wysłać postkomunę, POPIS-owy układ na śmietnik historii, tam gdzie jego miejsce. Wizyta policji nasłanej przez Morawieckiego świadczy o niczym innym niż o strachu, obawie układu przed wami i niestety świadczy też o tym w jak chorym kraju żyjemy, w którym politycy używaj służb do walki politycznej jak za komuny.
    Nie składajcie broni i walczcie dalej! CWP!

  4. By wPolce zapadł spokój to musimy wyrzucić Zydow Kapusiów ,Lewaków ,Szpiegów …

  5. ‚Zapewne organizatorom akcji zostana postawione zarzuty antysemityzmu”. Jaki antysemityzm? Na plakacie nie ma zadnego komentarza, a co za tym idzie zadnych zarzutow byc nie moze. Wydrukowanie informacji zawierajacej gole fakty nie jest antysemityzmem. To Ty autorze uzywajac slowa „Zapewne” wlasnie antysemityzm sugerujesz. Tez jestes obrzezany?

Comments are closed.