Nocny skandal w Gdańsku! Pomnik prałata Jankowskiego zniszczony. Policja zatrzymała sprawców (VIDEO)

Ks Henryk Jankowski podczas strajku sierpniowego fot Wikipedia autor Antoni Buczek
Ks Henryk Jankowski podczas strajku sierpniowego. fot Wikipedia autor Antoni Buczek

Pomnik prałata Jankowskiego w Gdańsku został zniszczony. 3 mężczyzn przewróciło go za pomocą pasa transportowego. Sprawcy zostali zatrzymani przez policję.

Do zdarzenia doszło około 3 w nocy w Gdańsku. Grupa mężczyzn zarzuciła pas transportowy na głowę posągu prałata Jankowskiego a następnie obaliła go na ziemię.

Posąg spoczął na oponach. Mężczyźni włożyli w dłoń posągu dziecięce majtki i nakryli go komżą. Całość została uwieczniona na filmie.

Sprawcy przyjechali do Gdańska z Warszawy. Nie uciekali z miejsca zdarzenia i zostali zatrzymani przez policję. Wylegitymowane zostały także osoby, które udokumentowały akcję na filmie. Będą przesłuchane w charakterze świadków.

W 2018 roku publikacja „Dużego Formatu” na temat wykorzystywania dzieci przez księdza Henryka Jankowskiego wzbudziła na nowo dyskusję na temat pedofilii w Kościele. Pod pomnikiem organizowane były protesty. Wzywano też do jego usunięcia.

Ksiądz Henryk Jankowski był też Kontaktem Operacyjnym Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Delegat” i donosił między innymi na Annę Walentynowicz.

Źródło: rmf.fm

91 KOMENTARZE

 1. Szok! Sprawcy powinni być surowo ukarani! Nie wolno tego puścić płazem!

  • Sprawcy zniszczenia pomnika tej plugawej świni powinni dostać za to nagrode!

   • MŚCISZ SIE NAWET NA NIEBOSZCZYKU ŻE PRZYPOMINAŁ O ZBRODNIACH ŻYDOKOMUNY NA POLAKACH?

    E tam, świnia to TY.

    Mścisz się nawet na nieboszczyku za to, ze w swoich szopkach bożonarodzeniowych przypominał zbrodnie komuchów i ubeków żydowskich na Narodzie Polskim, prawda?

    Oj psychol ty, oj kanalia ty.

  • Skandal ??? Dla kogo ? Tylko dla pedofilów i ich wyznawców. Koniecznie musicie się kompromitować,droga redakcjo ? To jakaś choroba.
   Najlepsza wiadomość od dłuższego czasu w Polsce. Dosyć panowania pedofilnego Pislamu !
   Brawo ,przywróciliście wiarę w człowieka, w Polskę.
   „Na nagraniu, które opublikował na Twitterze niedługo po przewróceniu pomnika Tomasz Sekielski, widać jak trzech mężczyzn zakłada pętlę na pomnik prałata, podważa cokół i następnie przechyla pomnik na stertę gumowych opon. Po przewróceniu pomnika skompromitowanego prałata mężczyźni ułożyli na pomniku strój ministranta i dziecięcą bieliznę.”

   • MŚCISZ SIE NAWET NA NIEBOSZCZYKU ŻE PRZYPOMINAŁ O ZBRODNIACH KOMUNY, W TYM ŻYDOKOMUNY NA POLAKACH?

    Dawaj dowody, ze śp. ks. Jankowski był pedofilem.

    Jesteś ubekiem czy esskimossem, i mścisz się nawet na nieboszczyku śp. ks. Jankowskim za to, że w każde Boże Narodzenie, w szopce w swoim kościele, ks. Jankowski przypominał zbrodnie komunistów na narodzie polskim, w tym zbrodnie żydokomuny?

    • To znaczy, jak przypominał zbrodnie komunistów na narodzie polskim, w tym zbrodnie żydokomuny, to moze dzieci gwalcic? A dowody? wystarczy posluchac poszkodowanych.

     • Ty, „mądry”, czemu pytasz, czy „To znaczy, jak przypominał zbrodnie komunistów na narodzie polskim, w tym zbrodnie żydokomuny, to moze dzieci gwalcic?”

      Czy ja gdzieś twierdziłem, że „To znaczy, jak przypominał zbrodnie komunistów na narodzie polskim, w tym zbrodnie żydokomuny, to moze dzieci gwalcic” ?
      Gdzie?

      Twierdzisz, ze oskarżenia wobec śp. ks. Jankowskiego są zgodne z prawdą?
      Na jakiej podstawie?
      Udowodnij, że są.

  • Ksiądz Henryk Jankowski jest przede wszystkim wybitnym budowniczym trójmiejskiego mafijnego układu ulokowanego w urzędach miejskich , w urzędzie marszałkowskim i we wszystkich agendach rządowych działających w regionie , czyli prokuraturze , policji ,sądach , wojsku , policji , bezpiece itd. Jankowski jest patronem postkomunistycznego gangu złodziei i morderców rabujących mieszkańców Pomorza od co najmniej 30 lat . Nie dajcie sie wciągnąć w jego obronę . To jest człowiek Kiszczaka , Wałęsy , Tuska i ,żeby było smieszniej , Michnika , czyli żydokomuny. Jeśli był rzeczywiście homoseksulistą gwałcącym chłopców , to to jest ten hak na , którym trzymała go żydokomuna

    • Podaj fakty, dowody, ze on „poręczał za mafię”.

     Czekamy.

   • W 1989 roku na zjeżdzie Solidarności , gdy pojawiły się głosy domagające się rozliczanie pieniedzy przekazanych przez CIA ( ok miliard dolarów) działaczom podziemia ,Ksiądz Jankowski zapewnił , że wszystko jest w porządku , a zebrani przez aklamację skwitowali jego oswiadczenie. Ksiądz Jankowski był w jednym gangu z Tuskiem , Michnikiem , Wałęsą , Schetyna itd. Cały postkomunistyczny gang złodziei i morderców rządzący Polską od 30 lat krył księdza Jankowskiego , ponieważ był jednym z ich bandy. Nie dajmy sobie wmówić , że mamy coś wspólnego z dokonaniami księdza Jankowskiego. . Jego czyny są własnością żydokomuny rabującej nasz kraj od 1939 roku

    • Dawaj dowody, ze to prawda co tu insynuujesz o ks. Jankowskim.
     Potrafisz, kreaturo?
     Do normalnych: ten wysyp nienawistnych wpisów o ks, Jankowskim to robota kreatur stalinowsko-esskimosskich, uboli, udających antykomunistów i anty-pedofilów, prawda?
     Mszczą się nawet na zmarłym śp. ks. Jankowskim za to, że w swoim kościele przypominał o zbrodniach komunistycznych, w tym o zbrodniach ŻYDÓW-STALINISTÓW, prawda?
     Nie ma żadnych dowodów na rzekomą pedofilie ks. Jankowskiego, ani na jego rzekome donoszenie do SB, czyż nie?

     • Stary ubeku , wasza kombinacja spali na panewce . Nie wciągniecie uczciwych ludzi do obrony waszego homseksualisty gwałcącego dzieci. Biskup Głódż nie powinien tego pomnika ruszac . Niech sie nim zajmie gang morderców i złodziei rabujących Gdańsk . W końcu to oni poniżyli jednego ze swoich.

     • Ubek to TY, śmieciu.

      A ściśle ubek udający anty-ubeka i anty-komucha.

      Oczerniacz ks. Jankowskiego za to, ze niezłomnie przypominał zbrodnie komuny i zydokomuny tuszowane po Okrągłym Stole, w wyniku grubej kreski.
      Przypisujesz Mu, w nienawistnym, komuszym, ubecko-esbeckim stylu, homoseksualizm i pedofilię.

      Oczerniasz, psycholu, z nienawiścią nawet nieboszczyka.

      Oczywiście, bez dowodów, ze to prawda, ze był homoseksualistą i pedofilem.
      Ty też umrzesz.
      Piekło już czeka za twoje zbrodnie i nienawiść.

     • O czym bredzisz ? Od 1989 roku do swojej śmierci bohaterski ksiądz Jankwoski siedział jak mysz pod miotła . Ani pisnął . Ubecy i ich amerykańscy mocodawcy rozkradli cały kraj , w tym Stocznię Gdańską, a on nic. W latach 90-tych on bardzo wiele znaczył , jego glos mógł wiele zmienić . Niestety W Gdańsku to właśnie ksiądz Jankowski współuczestniczył w instalacji we władzach miasta gangu złodzei i morderców szykujących miasto do oderwania od Polski. Póżniej dostał kopa , ale dalej siedział cicho . W latach 80-tych druga strona jego działalności był udział w kradzieży niesłychanej forsy . Młodzi zupełnie nie rozumieja co to był miliard dolarów w PRL-u. Moi znajomi spokojnie żyli za 20 dolców miesięcznie przysyłanych przez rodzinę z zagranicy

     • Śmieciu ubecki, to TY bredzisz, kłamiesz, oczerniasz.

      Fakty są takie, że śp. ks. Jankowski regularnie krytykował ustalenia „Okrągłego Stołu” z r. 1989. W tym w każde Boże Narodzenie ubierana była w jego kościele szopka przypominająca zbrodnie komuny, w tym żydokomuny, na Narodzie Polskim. Był za to nienawistniue ganiony przez muchnikerię w Polsce i pismaków za granicą.

      W końcu został zesłany przez przełożonych do podrzędnego kościółka, zabroniono mu wypowiedzi.

      Czyli kłamiesz, że „Od 1989 roku do swojej śmierci bohaterski ksiądz Jankwoski siedział jak mysz pod miotła . Ani pisnął”.

      Oskarżasz ks. Jankowskiego o udział w kradzieży miliarda dolarów. Podaj dowody, ze on brał udział w tej kradzieży.

      Twój wpis – nastawienie, które w nim pokazujesz, w tym antyamerykańskość, oraz ubecko-gazwybiórcze kłamstwa, które propagujesz o śp. ks. Jankowskim – świadczy, żeś komuch i ubol, czyż nie?

     • Gdzie i kiedy krytykował okrągły stół? U siebie na plebanii pod nosem ? Siedział cicho jak mysz pod miotłą i robił ciemne interesy z bandytami i mordercami , którzy teraz wyżywają się na jego pomniku. Ten pomnik postawił mu gang złodziei i morderców rabujący Gdańsk , wychowankowie księdza Jankowskiego

     • Ubolu i oszczerco, jeszcze raz: po 1989 r., śp. ks. Jankowski regularnie krytykował ustalenia „Okrągłego Stołu” w swoich kazaniach. W tym w każde Boże Narodzenie ubierana była w jego kościele szopka przypominająca zbrodnie komuny, w tym żydokomuny, na Narodzie Polskim. Był za to nienawistnie ganiony przez muchnikerię w Polsce i pismaków za granicą.

      Więc potrafisz podać dowody na prawdziwość twego twierdzenia, że ks. Jankowski rzekomo brał udział w kradzieży miliarda dolców, czy nie potrafisz?
      Tak czy nie?
      W innym wpisie oskarżasz go o to, że rzekomo „robił ciemne interesy z bandytami i mordercami”.
      Udowodnij, że to prawda.
      Potrafisz?
      Tak czy nie?

    • Było dokładnie tak jak pisze Mirek. I jest tak do dzisiaj. W Polsce nic się nie zmieniło i dalej tkwimy w komunie…

     • Kolejny ubecki oskarżacz i oczerniacz?
      Udowodnij, że „było dokładnie tak jak pisze Mirek” odnośnie do śp. ks. Jankowskiego.
      Potrafisz?
      To już.

   • Jankowski był heteroseksualistą, miał nieślubne dziecko i dobierał się do dziewczynek.

    • On był jednym z ważniejszych budowniczych postkomunizmu w Trójmieście . Na pewno w latach 80-tych i 90-tych. Postkomuna teraz poniza go i chce , żeby uczciwi ludzie rzucili sie do jego obrony. Nie mam zamiaru brać jego win ( prawdziwych lub urojonych ) na siebie , ponieważ nie mam wobec niego żadnego długu . On był czlowiekiem żydokomuny . Tworzył system , który niszczy Polaków do dzisiaj . Żydokomuchy poniżaja jednego ze swoich . To chyba dobrze , prawda ? Niech inni szabesgoje patrzą . Jego życie rodzinne i erotyczne jest obojetne dla uczciwych ludzi , ponieważ oni, poza tym ,że ich oszukiwał , nie mają z nim nic wspólnego .

     • Jak konkretnie on rzekomo budował ten „postkomunizm w trójmieście”?
      Udowodnij, że budował.

      Jak rzekomo on był „człowiekiem żydokomuny”?

      Przecież był wściekle ganiony w kraju, przez gazorczą, i za granicą, za to, że w swoich wypowiedziach i szopkach bożonarodzeniowych przypominał o zbrodniach „żydokomuny” na Narodzie Polskim, prawda? Za te wypowiedzi został w końcu usunięty przez władze kościelne do mniejszego kościoła, zmarginalizowany, oraz dostał zakaz wypowiedzi, nie?

      Usiłujesz, śmieciu, uparcie oczerniać jego wizerunek, wmawiać, że ten nieugięty ANTYKOMUNISTA był komuchem i ubekiem.

      Bo sam jesteś komuchem i ubekiem, i dziś tacy jak ty udają antykomuchów i oskarżają o komuchowatość swoich antykomunistycznych oponentów, prawda?

      Podobnie za komuny, w PRL, rozpuszczaliście plotki na dysydentów antykomunistycznych, że są agentami SB, prawda?

 2. Kim była matka, z piersi której wyssali tę nienawiść? Jak sądzicie? A redaktorek też popluł na śp. księdza.
  Gracie w jednej drużynie z antypolakami? A koalicję robicie „propolską’? Kupy się to nie trzyma!

  • Redakcja miała to wydarzenie przemilczeć? Tak teraz objawia się patriotyzm, że się informuje wybiórczo? Mniej TVP p. Kurskiego sugeruję.

   • Nie przemilczeć, tylko nie przyjmować załganej michnikonarracji(kapuś, pedofil itp.)
    Akurat tak sie składa, że zmontowały antypolaki całą tę hucpę i po co nadymać baloniki łgarstwa.
    Napiszę powoli: poinformować -tak. Przyjąć załgany punkt widzenia-nie!

    • Sprawa pedofilii wyjaśniona tu jest, jako tylko informacja z jakiejś tam gazety, a nie jako udowodniona. Też bym się na to powołał, gdybym chciał wyjaśnić motywy postępowania sprawców.
     A co do kapusiostwa, to cóż, jak nim był, to co robić?

  • Pan Jezus powiedział: „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po ich owocach poznacie ich” (Mt. 7,15-16).

   • Przez tych wilków w owczej skórze rozumiesz siebie czy swoja rodzine, Kiełbasiak?

    Rodzina komuchów?

    • Zamknij sie wreszcie tchorzu. Przedstaw sie, przestan chamsko przekrecac moje nazwisko. Twoje komentarze swiadcza o tobie zalgany „anonimie”. Nie chce mi sie szukac cie w sieci, wiec uszanuj to (jesli potrafisz) i po prostu milcz chamie.

     • Czy zwracasz się w ten grubiański i pogróżkowy sposób do mnie?
      Jeśli tak, to z jakiego powodu?
      Mój wpis był skierowany do Kiełbasiaka, nie do ciebie.
      Niby ty byłbyś Kiełbasiak?
      Jeśli tak, co znaczyłoby twoje: „przestan chamsko przekrecac moje nazwisko”?

      Czy twój wpis skierowałeś do mnie pomyłkowo?

  • Bardzo dobrze zrobili, że przewrócili pomniak tego PEDOFILA! Ten śmieć jankowski, ten gwałciciel, chora psychicznie katolska szmata zasługuje żeby jego pomnik służył jako publiczny szalet! Żeby ludzie na jego przebrzydłą morde oddawali mocz i kał.

   • Jak widać, każdy ma marzenia na miarę swojego intelektu.
    Ci kolesie chcieli zaprotestować, ale nie dewastować – opony podłożyli. Nie popieram tego protestu z powodu nieudowodnionego motywu, ale forma (jeżeli jeszcze zapłacą za ponowny montaż), jakoś się tłumaczy.

    • Polacy wam „zapłacą” za ponowny montaż rakietą w kosmos.
     Księża pedofile i ich obrońcy na księżyc !!

     • CZY JESTEŚ LESZKU PEDOFILEM USIŁUJACYM ODWRÓCIĆ UWAGĘ OD SIEBIE KRYTYKOWANIEM KSIĘŻY?

      A czemu dla ciebie, Leszku, tylko „księża-pedofile” są trefni, a nie wszyscy pedofile?
      Dla ciebie, Leszku, pedofile, którzy nie są księżmi, są w porządku, tak?
      Czyli dla ciebie, Leszku, olbrzymia większość pedofili jest w porządku, czyż nie?
      Czemu?
      Czy TY jesteś pedofilem nie-księdzem?
      Czy piętnujesz za pedofilię tylko księży w celu odwrócenia uwagi od twojej własnej pedofilii?

      Jak tam, Leszku?

   • MŚCISZ SIĘ NA NIEBOSZCZYKU KS. JANKOWSKIM ŻE PRZYPOMINAŁ O ZBRODNIACH KOMUNY, W TYM ZYDOKOMUNY?

    Cytat: „Żeby ludzie na jego przebrzydłą morde oddawali mocz i kał”.

    E tam, kał i mocz powinny być oddawane na przebrzydłe mordy morderców komunistycznych, w tym stalinuchów żydowskich, którzy torturowali i mordowali Polaków.

    Jesteś z ich rodziny, psycholu? Odniesienia do kału i moczu to z „kultury” takich jak ty, nie z kultury polskiej.

    Przenosisz na śp. ks. Jankowskiego to, co się należy tym, których on zwalczał i których zbrodnie przypominał w swoich szopkach bożonarodzeniowych w kościele św. Brygidy, prawda?

    Oj kanalia ty obca, oj katolikobob ty, oj antypolski rasiol ty.

 3. „Pomnik prałata Jankowskiego zniszczony. Policja zatrzymała sprawców”
  Tak tak…
  Gdy niszczy sie pomnik ubolskiego kapusia, to policja wykazuje nagle zadziwiajaca sprawnosc w ujmowaniu ‚przestepcow’, zwlaszcza gdy ci nigdzie nie uciekaja.

 4. ale kiedy potrzebowali Jego pomocy to chętnie korzystali z azylu księdza Jankowskiego tak jak to robił np.michnik i wielu innych ateistów… Teraz kiedy człowiek nie żyje i nie może się bronić lewackie pismaki mogą mu przypisać nawet, że zgwałcił Joannę d’Arc.

  • Zbrodniarz może „dać azyl” i już staje się świętym ? Ciekawe ? Skąd psychopata opływał w luksusy, kiedy cały naród na kartkach egzystował?
   szyderco,syndrom sztokholmski można leczyć.Szkoda twojego życia na pławienie się w g.wnie.

   • Sil nie mam do tlumaczenia. Pomoc z zagranicy przechodzila przez „kosciol” Ksieza mieli zywnosc, ubrania i pieniadze, ktorymi mieli dzielic sie z potrzebujacymi. Ludzie na Zachodzie skladali sie, wysylali paczki i, jako ze traktowali ksiezy, jak osoby godne zaufania, to wlasnie przez nich przechodzila prawie cala pomoc.
    DOpoki to trwalo, to do kosciola chodzili nawet ludzie pokroju Michnika.
    Pozniej, gdy kasa poszla innymi, esbeckimi kanalami, ksieza stracili na znaczeniu.
    Znajac podobne przypadki, moge napisac, ze jesli byl pedofilem, to rodzice tych dzieci nie mieli nic przeciwko temu, jesli im placil. Niestety.

  • Ksiądz Henryk Jankowski jest przede wszystkim wybitnym budowniczym trójmiejskiego mafijnego układu ulokowanego w urzędach miejskich , w urzędzie marszałkowskim i we wszystkich agendach rządowych działających w regionie , czyli prokuraturze , policji ,sądach , wojsku , policji , bezpiece itd. Jankowski jest patronem postkomunistycznego gangu złodziei i morderców rabujących mieszkańców Pomorza od co najmniej 30 lat . Nie dajcie sie wciągnąć w jego obronę . To jest człowiek Kiszczaka , Wałęsy , Tuska i ,żeby było smieszniej , Michnika , czyli żydokomuny. Jeśli był rzeczywiście homoseksulistą gwałcącym chłopców , to to jest ten hak na , którym trzymała go żydokomuna

   • Dawaj dowody, ze to prawda co tu insynuujesz o ks. Jankowskim.
    Potrafisz, kreaturo?
    Do normalnych: ten wysyp nienawistnych wpisów o ks, Jankowskim to robota kreatur stalinowsko-esskimosskich, uboli, udających antykomunistów i anty-pedofilów, prawda?
    Mszczą się nawet na zmarłym śp. ks. Jankowskim za to, że w swoim kościele przypominał o zbrodniach komunistycznych, w tym o zbrodniach ŻYDÓW-STALINISTÓW, prawda?
    Nie ma żadnych dowodów na rzekomą pedofilie ks. Jankowskiego, ani na jego rzekome donoszenie do SB, czyż nie?

    • Oczywiście, głos ofiar sukienkowych pedofilów,to żaden dowód dla KK i jego fanatycznych wyznawców.Ustalił to już JP II.
     „Crimen Sollicitationis to tajny dokument, datowany na 16 marca 1962, opracowany przez watykańskich urzędników, zatwierdzony przez papieża Jana XXIII i podpisany przez kardynała Alfredo Ottaviani, sekretarza Świętego Oficjum.(Obecna nazwa: Kongregacja Nauki Wiary, dawniej Święta Inkwizycja)
     – dokument ten był tajnym planem, zawierającym instrukcje w kwestii postępowania w przypadkach oskarżeń księży o seksualne wykorzystywanie małoletnich. Przepisy dotyczyły też przypadków zoofilii i homoseksualizmu. Owe ścisłe instrukcje postępowania obowiązywały kler katolicki na całym świecie.
     – Crimen Sollicitationis jest dokumentem, który pod karą ekskomuniki nakazuje trzymanie w największej tajemnicy przestępstw seksualnych księży; nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy ich popierają; zakazuje współpracy w tych sprawach z organami ścigania; nakazuje niszczenie dowodów przestępstw i utrudnianie pociągnięcia do odpowiedzialności osób duchownych (poprzez np. przeniesienie księdza-pedofila do innej parafii).
     -A Jan Paweł II „Wielki’’
     był, co nie ulega najmniejszej wątpliwości, jako głowa Kościoła watykańskiego, doskonale poinformowany o istnieniu owego haniebnego dokumentu. Nie uczynił jednak nic, by go anulować i poprzez to zapobiec tysiącom tragedii molestowanych seksualnie, gwałconych przez zboczeńców w sutannach dzieciaków. Nie kiwnął nawet swym upierścienionym palcem, aby nie dopuścić do kontynuacji koszmaru, dla wielu ofiar kończącego się samobójstwem. Za to lubił błogosławić najmłodszych, z dobrotliwym uśmiechem brać ich ręce i przytulać. Santo subito! Tak bardzo ukochał dzieci..”

     • CZY JESTEŚ PEDOFILEM USIŁUJACYM ODWRÓCIĆ UWAGĘ OD SIEBIE WINIENIEM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ZA PEDOFILIĘ?

      Czy sam jesteś pedofilem – niekatolikiem i antykatolickim hejterem?

      Czy z nienawiścią ganisz cały Kościół Katolicki za pedofilię w tym celu, żeby odwrócić uwagę od twojej własnej pedofilii?

 5. Bardzo dobrze zrobili! Powinni dostać medal a nie zostać zatrzymani! jankowski to śmieć, gwałciciel i pedofil! To zwykła szmata do podłogi, na takie coś to można lać ciepłym moczem a nie pomniki temu czemuś stawiać! Dobrze że stary cap już zdechł!

  • Ciepłym moczem to lać na ciebie i twoja mać, psychopoato, esskimossie.

   Ależ kłamiesz i mieszasz, kanalio antypolska.
   Nie boisz się, ze kiedyś będziesz musiał za to odpowiedzieć przed polskim sądem?
   Czasy się zmieniają.

   • Katolicki psie zamknij swoj glupi ryj! Może ciebie też ruchał ten śmieć bo to powszechnie wiadomo że lubił mężczyzn zwyrodnialec!

    • Twój „bóg” natomiast to świnio-szczur – demon w postaci świnio-szczura, czyż nie psychopatyczny szczurze?

     Ta „‚wiedza” o rzekomym homoseksualizmie śp. ks. Jankowskiego była „powszechna” wśród takich jak ty potworków, i była to „wiedza” urojeniowa, oparta na kłamstwie sfabrykowanym przez was samych, nie?

     Do normalnych: zobaczcie jak ta kanalia komusza i antykatolicka nienawidzi homoseksualistów. Typowe dla ubeków.
     My, Polacy, nie nienawidzimy homosiów; nie uważamy ich płciowości za normalną, ale tolerujemy ich. Tak zawsze było w wolnej Polsce, w tym w szlacheckiej. To dopiero komuna przyniosła z Moskwy nienawiść do „pedałów”, usiłowała zaszczepić ją w nas. Nie udało się wam to, komuchy, i nie uda.

 6. Bóg nierychliwy,ale sprawiedliwy !!! Nareszcie !!! Bójcie się zbrodniarze przeciw ludzkości – PEDOFILE !! Bójcie się ich gorliwi obrońcy!! Was też Polacy rozliczą…karykaturo najohydniejszej ludzkości.

  „Podejmujemy działanie, którego celem jest symboliczne strącenie ze wspólnotowego piedestału fałszywej pamięci i czci osoby Henryka Jankowskiego” – napisali zbuntowani Polacy w przesłanym do redakcji portalu OKO.press manifeście. „Tak wyraża się nasza obywatelska niezgoda na obecność w przestrzeni publicznej zła, pogardy dla drugiego człowieka i jego uprzedmiotowienia, gwałtu na jego wolności i prywatności, braku szacunku dla bólu i gniewu ofiar, wreszcie też – mowy nienawiści. A także bałwochwalczego kultu osób będących sprawcami podobnych czynów”.

  • Co w takim razie zrobicie z obecnością w przestrzeni publicznej sądowych morderców, skrytobójców,
   sadysty-mordercy , twórcy komórki terrorystycznej (Piotrowski) ?
   Aż strach się bać. Skoro na podstawie dętych prowokacji reagujecie tak ostro, to w przypadku czynów stokrotnie wyższej rangi pewnie wybijecie sprawców do nogi wraz z ich rodzinami i zwolennikami?
   Tak zrobicie, komuszkowaci hipokryci?

  • Ale Bolkowi to pomniki będą stawiać. Jestem za prawdą i sprawiedliwą oceną, dlatego Bolka trzeba za życia podłączyć pod wariograf, bo po jego śmierci dopiero się zacznie walka o historię

  • Cytat: „Bóg nierychliwy,ale sprawiedliwy !!!”

   Prawda. Wobec ciebie też.
   Uważaj, bo za nienawistne oczernianie też spada kara z Nieba. Np. w postaci strasznej choroby, takiej jak rak. Nie boisz się?

   Cytat: „Podejmujemy działanie, którego celem jest symboliczne strącenie ze wspólnotowego piedestału fałszywej pamięci i czci osoby Henryka Jankowskiego” – napisali zbuntowani Polacy w przesłanym do redakcji portalu OKO.press manifeście.”

   Ci „zbuntowani Polacy” to ci, co zbezcześcili pomnik ANTYKOMUNISTY ks. Jankowskiego, tak?

   A portal Oko to portal komunistyczny, w stylu Gazety Zaborczej, prawda?

   Ciekawe, czemu ci rzekomi „Polacy” ze wszystkich portali wybrali ten właśnie portal do wydrukowania ich oświadczenia, w którym chełpią się zniszczeniem pomnika ANTYKOMUNISTY śp. ks. Jankowskiego?

   Ci „Polacy” w swoim chełpliwym oświadczeniu wspominają też, ze ich obalenie pomnika ks. Jankowskiego jest za „mowę nienawiści”.

   Czy maja na myśli kazania ANTYKOMUNISTY ks. Jankowskiego piętnujące komunistów, w tym żydokomunę, za ich zbrodnie na Narodzie Polskim?

   A ich akt zbezczeszczenia pomnika ks. Jankowskiego jakim jest aktem? Czy aktem miłości?
   A ich chełpliwie oświadczenie, ze dokonali tego zbezczeszczenia, jakiej mowy jest przykładem? Czy mowy miłości?

   • Relacje dziesiątek ofiar tego zboczeńca nazywasz „nienawistnym oczernianiem”
    Idź się lecz,nie tylko z raka duszy zanim skończysz w kryminale, obrzydliwa kreaturo.

    • Obrzydliwa kreatura to ty – agresywna, wyzywająca, grożąca pozbawieniem wolności.
     Dawaj dowody, że jakieś rzekome „relacje” jakichś rzekomych „ofiar” śp. ks. Jankowskiego były zgodne z prawdą.

 7. Nie ma gorszej hipokryzji,niż ta świętoszkowata wit. Zbrodnie skrywane pod płaszczykiem Boga,religii,wiary,to ZŁO TOTALNE. Nie powiedzieli w seminarium ?

  • Czy jesteś pedofilem nie-księdzem, i piętnujesz tylko księży za pedofilie, żeby odwrócić uwagę od twojej pedofilii?

   • ” Czy jesteś pedofilem nie-księdzem, i piętnujesz tylko księży za pedofilie, żeby odwrócić uwagę od twojej pedofilii?”
    To tekst w sam raz do twojego lustra, demonie. Rzucanie klątw i odwracanie konia kopytami na nic się już wam nie zda. Przyzwoici ludzie już się was nie boją -diabły ubrane w ornaty.

    • Odezwał się psychol, hejter religijny.
     Też próbujesz odwracać uwagę od własnych zbrodni czepianiem się księży katolickich? Pedofil czy coś gorszego?

 8. Brawo Rafał, Michał i Konrad! Dotąd z oponami przyjeżdżali do W-wy stoczniowcy, podpalać pod Sejmem, a elegancko pomścili. Ale tytuł filmu „Upadek” niefortunny, jak o ostatnich dniach Hitlera, bardziej pasowałby do filmu o Kacz-Towers.

 9. Ksiądz Henryk Jankowski jest przede wszystkim wybitnym budowniczym trójmiejskiego mafijnego układu ulokowanego w urzędach miejskich , w urzędzie marszałkowskim i we wszystkich agendach rządowych działających w regionie , czyli prokuraturze , policji ,sądach , wojsku , policji , bezpiece itd. Jankowski jest patronem postkomunistycznego gangu złodziei i morderców rabujących mieszkańców Pomorza od co najmniej 30 lat . Nie dajcie sie wciągnąć w jego obronę . To jest człowiek Kiszczaka , Wałęsy , Tuska i ,żeby było smieszniej , Michnika , czyli żydokomuny. Jeśli był rzeczywiście homoseksulistą gwałcącym chłopców , to to jest ten hak na , którym trzymała go żydokomuna

  • W 1989 roku na zjeżdzie Solidarności , gdy pojawiły się głosy domagające się rozliczanie pieniedzy przekazanych przez CIA ( ok miliard dolarów) działaczom podziemia ,Ksiądz Jankowski zapewnił , że wszystko jest w porządku , a zebrani przez aklamację skwitowali jego oswiadczenie. Ksiądz Jankowski był w jednym gangu z Tuskiem , Michnikiem , Wałęsą , Schetyna itd. Cały postkomunistyczny gang złodziei i morderców rządzący Polską od 30 lat krył księdza Jankowskiego , ponieważ był jednym z ich bandy. Nie dajmy sobie wmówić , że mamy coś wspólnego z dokonaniami księdza Jankowskiego. . Jego czyny są własnością żydokomuny rabującej nasz kraj od 1939 roku

  • Dawaj dowody, ze to prawda co tu insynuujesz o ks. Jankowskim.

   Potrafisz, kreaturo?

   Do normalnych: ten wysyp nienawistnych wpisów o ks, Jankowskim to robota kreatur stalinowsko-esskimosskich, uboli, udających antykomunistów i anty-pedofilów, prawda?
   Mszczą się nawet na zmarłym śp. ks. Jankowskim za to, że w swoim kościele przypominał o zbrodniach komunistycznych, w tym o zbrodniach ŻYDÓW-STALINISTÓW, prawda?

   Nie ma żadnych dowodów na rzekomą pedofilie ks. Jankowskiego, ani na jego rzekome donoszenie do SB, czyż nie?

 10. Wyznania samych ofiar przed światem – „dęta prowokacja”- to opinia dętego,niebezpiecznego psychopaty.
  Zwyczajowo umorzona sprawa księdza z 2006 r. skrzętnie skrywana przed opinią publiczną, też była prowokacją…oczywiście.Kto śmiał w katolandzie osądzać zbrodnie księdza?
  – „pewnie wybijecie sprawców do nogi wraz z ich rodzinami i zwolennikami?” sądzisz innych według siebie.
  Religijny fanatyzm to najgorsza przypadłość ludzkości.
  „Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła, jak wówczas kiedy czynią to z pobudek religijnych”. Blaise Pascal
  Jesteś tego dowodem wit.

  • A propos cytatu z Pascala; sprafrazuję: „ludzie nigdy……czynią to z pobudek ANTYRELIGIJNYCH ” jak walka z religia tow Lenina i p. Kołłontaj, tow. Mao, tow. Pol Pota , no chyba że marksizm/leninizm to dla Was tow. Zoli religia

 11. „Wyznania ofiar”-dorosły ,stary face tpo 50 latach! przypomina sobie, „dzieci uciekały a on biegł i się onanizował” -to głupsze niż turecki serial. „katoland”(a nie talmudystan?) , co do religijnego fanatyzmu to zgoda, „nie zapomnimy i nie przebaczymy”-to credo katolandu? czy religii instalowanej właśnie w Polin?
  Katoland to „przekażcie sobie znak pokoju” , wyznawcy kultu rasy najwyzszej nie mają oporu przed dokonaniem najstraszliwszych podłości,swoim wyznawcom zastępują mózg nienawiscia (czego owoce właśnie dzisiejszej nocy widzielismy)

 12. Nawet mi się nie chce czytać tych komentarzy, więc polecę spontanem. Takie są efekty pajdokracji, czyli rządów zdziecinniałego „suwerena”. Obsesje seksualne. Kiedyś dzieci sadzano na tronach, albo wymierały, bo członek męski podobno nie zabawka, a tera wzburzony „lud” burzy pomniki, które kiedyś sam zbudował. Wielka Orkiestra Świątecznej Niemocy.

  • ZAPOZNAJ SIĘ Z NAJNOWSZĄ HISTORIĄ POLSKI, W TYM WAŻNĄ POSTACIA ŚP. KS. JANKOWSKIEGO

   Te komentarze to NIE robota ludu polskiego, ale ubecko-komuszych kreatur.

   Mszczących się na ks. Jankowskim za to, ze do końca życia pozostał niezłomnym antykomunistą.

   W tym za to, ze w szopkach bożonarodzeniowych w swoim kościele przypominał o zbrodniach komunistycznych, w tym żydo-komuny, na Narodzie Polskim.

   Jeśli jesteś Polak, z rodziny normalnej, czyli niekomunistycznej, nieubeckiej, to radziłbym poznać ciut nowszą historie Polski, w tym historię Solidarnoici i jej czołowej postaci – śp. ks. Jankowskiego. W tym ostro krytyczny sposób, w jaki ks. Jankowski traktował tuszowanie po Okrągłym Stole i „grubej kresce” przez Muchnika i spółkę zbrodni komuny i żydokomuny na Narodzie Polskim.

 13. Dzięki za przyzwolenie – Jankowski nie był z mojej parafii wiec nie mam zamiaru go bronic ale dzięki wam wiem że teraz ja będę mógł obalać pomniki tych którzy mi nie pasują.

  • Nie masz zamiaru bronić śp. ks. Jankowskiego bo nie był z twojej parafii?
   Nawet jeśli napadany jest kłamliwie i oszczerczo?

   Czyli, ze bronisz tylko tych, co byli z twojej parafii?

   Czemu?

 14. Zwolnił tylko miejsce, będzie dla Adamowicza jak znalazł! A niestety dla duchownego z nieciekawym zyciorysem to szkoda stali na pomniki. I jeszcze ponoć „lubił” dzieci, no ładne tam autorytety macie w tym Gdańsku.

  • Srutu-tutu, podpuszczaczu.

   Może to TY masz nieciekawy życiorys i „lubisz” dzieci, cio?

   Do normalnych: Bezczelne są te kruwy komusze i zuchwałe. :)

 15. Hmmmmmmmmmmmm, dla mnie ks. Jankowski był zawsze kontrowersyjną postacią- nie wiedząc tego , co mu dzisiaj niektórzy zarzucają

  • A CZEMU ks. Jankowski był dla ciebie „zawsze kontrowersyjna postacią”?
   Wiesz?
   To podziel się z nami twoimi „przemyśleniami”.
   Czekamy.

 16. Paskudna nagonka. Idźcie się produkować na forum Gazety Wyborczej, gadzinówki wyspecjalizowanej w oskarżaniu tych, którzy nie mogą się już bronić.

 17. Pokrętna taktyka ku chwale błogosławionego zboczeńca.Hitler też nie mógł się już bronić, kiedy go osądzano, a co gorsza według prawa nie wiele można było mu zarzucić.
  Wystarczy wyszukać w google relacje wielu ofiar z imienia i nazwiska, będzie wiele więcej,to dopiero początek.Gest papieża też otworzył wrota prawdy.
  Miejmy nadzieję,że zdążą pociągnąć do odpowiedzialności tych co kryli zboczeńca.Moje przypuszczenia graniczą z pewnością, że te tuby adwokackie składają się głównie z takich wspólników zbrodni.
  Co najgorsze w tym wszystkim- broniąc zboczonego funkcjonariusza KK, z samego Boga robicie wspólnika ohydnych zbrodni.

  • Mówisz, że skoro Hitler nie mógł się już bronić, to ks. Jankowski był winny pedofilii?
   Znaczy według ciebie gdyby Hitler mógł się bronić, to ks. Jankowski byłby niewinny?

   Czy nie jesteś psycholem? Psychol-miłośnik Hitlera, psychol-naziol?

   Masz jakieś dowody tego rzekomego zboczenia ks. Jankowskiego?
   Czy twoje „dowody” to jedynie „przypuszczenia”?
   Skąd je masz? Czy przyśnił ci się Hitler i ci je objawił?

Comments are closed.