Paranoja politycznej poprawności. Licealista „wywalczył” prawo do makijażu na lekcjach. „Pewnie gdyby był dziewczynką nie miałby szans”

Albi. Liceum
Albi. Liceum

We francuskim mieście Albi (departament Tarn) znalazł się uczeń pierwszej klasy liceum, który codziennie przed pójściem do szkoły robi sobie makijaż. Zszokowało to jedną z matek, która złożyła skargę w dyrekcji.

Makijaż ucznia nie podobał się rodzicom, ale także niektórym nauczycielom. Pewnie gdyby był dziewczynką, można by było jakoś zasady skromności ucznia wyegzekwować. Ponieważ jest chłopcem sprawa ociera się o polityczną poprawność. Skarga matki, która twierdziła, że wygląd kolegi zszokował jej córkę, została odrzucona.

Uczeń I klasy twierdzi tymczasem, że „makijaż to dla mnie to wolność wyrazu siebie, ponieważ nie rozumiem dlaczego makijaż i szpilki mają być przywiązane do płci”. I oto skutki gender w praktyce. W dodatku, kiedy sprawa skargi matki i niezadowolenie grona pedagogicznego zostały ujawnione, jego koledzy w geście „solidarności” z „prześladowanym” umieścili swoje zdjęcia w makijażu na formach społecznościowych.

Swoją drogą świadczy to stopniu indoktrynacji francuskiej młodzieży. W sprawę włączyło się natychmiast lobby LGTB, a dyrektor szkoły zapewne obawiając się złamania zasad polit-poprawności, ograniczył swoją interwencję do prośby o… nieco większą dyskrecję w malowaniu się młodego mężczyzny.

9 KOMENTARZE

  • Nie wierzę, że w tej szkole nie ma Abdullaha… albo nawet z 50% Abdullahów

 1. Szkoly nie edukuja lecz doktrynuja w imie polit-poprawnosci.Pytanie sie nasuwa – kto reprezentuje wiekszosc w gronie rodzicow?

 2. Powinny być osobne szkoły dla tych którzy nie zgadzają się z normalnością.
  Takie gender school, nie ma zgody na robienie ze zwykłej szkoły, klubu odmieńców

 3. Ale w czym problem? Niech sobie nawet na golasa chodzi z koreczkiem w du..ce. Byle nie w miejscu publicznym.

  Powinniście raczej zadać sobie pytanie komu służy niszczenie zachodu od wewnątrz. Jaki jest cel długofalowy emigracji inżynierów i lekarzy, demoralizacji, promocji tego typu ciekawostek? Wcale nie sugeruję eskimosów i ich sługusów fartuszkowych, co to to nie :D :D :D

 4. Patologiczne eurolewactwo dokonało transformacji z narodowego-socjalizmu na genderowy-socjalizm.
  Najpierw był Nazizm teraz będzie Gendzizm. Ostatecznie każda wersja debilnego socjalizmu kończy się obozami koncentracyjnymi.

Comments are closed.