Serbia wniebowzięta. Premier Ana Brnabic i jej kochanka Milica Djurdjic załatwiły sobie nasienie i mają dziecko

Premier Serbii Ana Brnabic (z prawej) i jej kochanka Milica Djurdjic. Źródło: Twitter
Premier Serbii Ana Brnabic (z prawej) i jej kochanka Milica Djurdjic. Źródło: Twitter

Serbska premier ogłosiła, że jej kochanka, urodziła dziecko po tym jak dała się zapłodnić w stacji zarodowej. Serbia musi być dumna, bo to pierwszy szef rządu, który sobie tak „załatwił” dziecko.

Ana Brnabic chwali sie, że jako pierwsza premier lesbijka „załatwiła” sobie dziecko. Urodziła je jej partnerka Milica Djurdjic. Chłopcu nadano imię Igor.

O owym niezwykłym wyczynie poinformowało biuro premier. ” Ana Brnabic jest jedną z pierwszych szefowych rządów, której partnerka urodziła, podczas gdy ona sprawowała urząd … i pierwszą, która ma dziecko w związku osób tej samej płci – zacytowała oświadczenie agencja AFP.

Djurdic jest lekarką, więc nie miała problemów ze zdobyciem nasienia, a potem zapłodnieniem się. Sama Ana Brnabic, która została premier w czerwcu 2017 roku jest pierwszą kobietą i jednocześnie lesbijką na tym stanowisku. Ze swoją kochanką poznała się w barze dla kochających dziwaczniej w Belgradzie.

Na razie nie mogą wziąć ślubu bo serbska konstytucja precyzyjnie definiuje małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Pary tej samej płci nie mogą adoptować dzieci. Pojedyncze osoby mogą to jednak robić bez względu na to jaką mają orientację seksualna.

Brnabic, mimo swych wyczynów jest jednak krytykowana przez serbską społeczność LGBTONZ, gdyż odmawia oficjalnego poparcia dla konceptu uznawania małżeństw osób tej samej płci.

24 KOMENTARZE

  • A lewacy i tak powiedzą że dziecko zrodziło się ze związku lesbijskiego… Ich logika jest niesamowita!

   • Prędzej czy później zapłodnienie w probówce z materiału genetycznego dwóch kobiet będzie możliwe. O ile już nie jest. Świat się zmienia, co począć…

 1. „A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?” 1P 4:18

  • … w piekle, choc podobno tego nie ma. Bozia kocha swoje owieczki bez wzgledu na to kto z kim spi. Zal tylko dziecka, ktore nie bedzie mialo tatusia.

   • Synku , zapewniam Cię, że Pan Bóg nie jest dobrotliwym staruszkiem jak niektórym się wydaje. Jest miłosierny , ale jest też sprawiedliwy, więc każdy dostanie to na co zasłużył.

 2. Serbia jest bardzo pro-moskiewska, nie?

  U nas, w Polsce, na czele pewnej ważnej organizacji „praw człowieka”, wrogiej wobec rządu PiS, stoi Serbka, prawda?

  Przy okazji, ogląda kto angielskojęzyczną moskiewska telewizje państwową Russsia today?

  Multikulti w stylu sowieckim w pełnej krasie: rozmaite rasy dziennikarzy, pełno bab, komunistyczne treści, żadnej poważniejszej krytyki Putlera i spółki, oraz Matuszki Rassiei, za to systematyczne obfite chwalenie w stylu sowieckiej gazety o nazwie, chachacha, „Prawda”.
  Są gadające głowy Brytole i Amerykanie.
  Jest systematyczna ostra krytyka Ameryki.
  Stacja jest też ostro polonofobiczna.
  Zaraz, zaraz, jeden z czołowych gadających łbów z RT, Amerykanin, jest (czy był) zatrudniony na… Uniwerku Warszawskim, czyż nie?
  Ciekawe kto tego politruka z polonofobicznej stacji putlerowskiej zatrudnił na uniwersytecie polskim?
  Ktoś wie?

 3. W macierzyństwie nie chodzi o radość z przygarnięcia kotka czy pieska, a o dobro dziecka. A Igor posiadający dwie mamusie i żadnego tatusia z miejsca jest dzieckiem skrzywdzonym.

 4. Serby bardzo chcą wejść do niemiecko-moskiewskiej „Unii Europejskiej”, prawda?

 5. Jak Serbom odebrano Kosowo (taką ich Wielkopolskę), to było mi ich żal, ale teraz?

 6. „Djurdic jest lekarką, więc nie miała problemów ze zdobyciem nasienia, a potem zapłodnieniem się.”
  HA Ha ha ha !!!

 7. Nie widzę różnicy między pedalem a lesbijką. Czy ja jestem normalny?
  Ps. Tulko szczere odpowiedzi

 8. Prezydent Serbi ogranicza wolność słowa przejmuje kontrole nad sądami manipuluje przy wyborach ale mianuje lesbijek premierem więc dla brukseli jest proeuropejski

 9. Serbia nie tak dawno ofiara amerykańsko-niemieckich bandytów. A dzisiaj ściek zboczony od bytu bez dostępu do morza. Lepiej omijać z daleka. Amerykanie zamiast napalmu spuścili na nich geny homolesbosiów. Obrzydliwa klęska Serbów 630 lat po Kosowym Polu.

 10. „w stacji zarodowej.” – określenie jak z Seksmisji – Machulski był prorokiem.

 11. No i o to chodzi – żadnych zahamowań, wypaczone wartości czyli jednym zdaniem: wszystko wolno robić bez względu na to czy jest to dobre czy złe. Taki świat – promowany m.in. przez organizacje pozarządowe sponsorowane przez G. Sorosa nieubłaganie zdąża ku samounicestwienia. Trzeba czasem potężnego wstrząsu, by ludzie zrozumieli swoje błędy i brak reakcji na wypaczenia.

 12. Pogarda aż się wylewa z tego artykułu, czy naprawdę nie ma na prawicy normalnych i rzetelnych dziennikarzy?

 13. Pewnie nie zachwyceni są, tylko zażenowani. W końcu kto by chciał być rządzony przez zboczeńców.

Comments are closed.