Tak kradną Cyganie. Matka zagaduje, a synek podwędza cały słój z datkami od ludzi dobrego serca [WIDEO]

Cyganie kradną datki od ludzi w gminie Strzelno/fot. Facebook Mieszkańcy Gminy Strzelno
Cyganie kradną datki od ludzi w gminie Strzelno/fot. Facebook Mieszkańcy Gminy Strzelno
REKLAMA

Lewactwo oczywiście będzie gotowe oskarżyć mieszkańców o rasizm, niemniej mamy tutaj do czynienia z bezczelną próbą kradzieży przez Cyganów. Głównym złodziejem wykonującym brudną robotę jest mały chłopiec, najpewniej w uzgodnieniu z matką, która zagadywała panią za ladą. Łupem padł słoik z datkami od ludzi dobrego serca.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Na nagraniu widzimy cygańską kobietę ze stojącym cicho małym chłopcem, który jest szczelnie zakryty ubraniami. Najpierw Cyganka próbuje oszukać sprzedawczynię przy ilości wydawanych pieniędzy.

REKLAMA

Kobieta za ladą jednak nie daje się oszukać Cygance. Ta druga wręcza więc pieniądze i zapytuje o inną rzecz ze sklepu. Sprzedawczyni wówczas podchodzi, by coś sprawdzić na produkcie.

Właśnie wtedy dochodzi do kradzieży. Chłopiec, który do tej pory sobie po prostu stał, ostrożnie bierze słój z pieniędzmi, chowa pod kurtkę i odwraca się w kierunku wyjścia i dalej stoi w ciszy, aż matka zakończy rozmowę z panią zza lady. Krótko potem oboje wychodzą.

Jak czytamy z informacji od mieszkańca, „na szczęście nasza techniczka Kinga w porę zareagowała i słoik odzyskała”. Słoik zaś zawierał datki „dla bezdomnych zwierząt z Gabinetu Weterynaryjnego na Rynku”.

Filmik wstawiam ku przestrodze dla wszystkich przedsiębiorców. Pani Złodziejka na początku próbowała oszukać nas metodą „na 200zł”, ale Kinga jest czujna na takie akcje. Najgorsze, że kradzieży bezpośrednio dokonał nieletni. Sprawa jest już na Policji, mamy nadzieję, że złapią przestępców – pisze pan Karol na grupie mieszkańców gminy Strzelno.

Nagranie zostało umieszczone na otwartej grupie mieszkańców Strzelna.

Źródło: facebook.com/wykop.pl

REKLAMA