Tak wyglądało wejście policji do stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Powodem akcja przeciw żydowskim roszczeniom. Bąkiewicz: „Sprawiali wrażenie jakby nie rozumieli, po co tu przyszli” [VIDEO]

Po godzinie 15 do siedziby stowarzyszenia Marsz Niepodległości i redakcji portalu MediaNarodowe.com na warszawskiej Pradze weszła policja. Powodem była plakatowa akcja informacyjna „Nie dla żydowskich roszczeń”, którą od niedawna prowadzi stowarzyszenie w całej Polsce.

Jak mówi prezes stowarzyszenia, Robert Bąkiewicz, nie doszło do żadnych incydentów.

W rozmowie z Kontrrewolucja.net Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości powiedział, że nie doszło do żadnego agresywnego zachowania ze strony policjantów. Funkcjonariusze wypytywali o akcję informacyjną „Nie dla żydowskich roszczeń”.

„Wylegitymowali się, wykazali zainteresowanie prowadzoną przez nas akcją informacyjną dotyczącą ustawy 447 i bezprawnych roszczeń organizacji żydowskich w USA” – mówi Bąkiewicz. „Nie bardzo byli zorientowani w temacie. Z rozmowy wynika, że dostali takie dyspozycje od przełożonych. Byli grzeczni i kulturalni, nie wywierali żadnej presji” – dodaje.

„Na ich pytania odpowiadałem wyczerpująco, choć ze względu na to, że ich wiedza na temat naszej akcji i jej treści była ograniczona, to tych pytań nie było zbyt wiele” – komentował zdarzenie prezes stowarzyszenia, dodając: „Odbieramy to jako pewne niepokojące zjawisko, które wiąże się z kampanią informacyjną, którą przeprowadzamy odnośnie ustawy 447 i tych bezprawnych, zbójeckich wręcz, roszczeń USA”.

„Obecność policjantów daje nam do zrozumienia, że państwo się naszą akcją interesuje i to samo w sobie jest negatywne. Tym bardziej, że w okresie, gdy odbywał się szczyt antyirański w Polsce, służby również kontaktowały się ze mną odnośnie spraw takich, jak różaniec czy pikieta pod ambasadą Izraela przeciwko haniebnym słowom premiera Izraela Benjamina Netanjahu. Więc ten nacisk ze strony służb jakiś jest” – podsumował Bąkiewicz w rozmowie z Kontrrewolucja.net.

źródło: Kontrrewolucja.net

20 KOMENTARZE

 1. W policji są setki zakamuflowanych agentów żydowskich,niejednokrotnie sprawujących władzę na podległych im policjantach.

 2. Ten nieudolny rzad wzgledem polityki międzynarodowej ponownie pokazuje jak jest slaby i bez jak sie miota w swoich ruchach. Napuszczanie policji na Bakiewicza i RN to smieszny spodob zastraszania,tylko pan Bakiewicz nie jest sam ma za soba pana Brauna, Mikke i ludzi z wielkim doświadczeniem politycznym i zyciowym.
  Co do akcji popieram ,swiadomosc ludzi w tej sprawie jest slaba. Mam pytanie gdzie sa ogranizacje pozycia publicznego ,stowarzyszenia i fundacje aby sie wypowiedzialy w tej haniebnej faszystowskiej dyrektywy 447

  • Póki co nie ma dowodów na to, że odpowiedzialny jest rząd. Mogło to być środowisko GW i innych histerycznych lewaków.

   • To nawet moglbyc nawet odlam mossadu wsrod polskiej policji. Nawet gdyby tak bylo w tej sytuacji to ciaglosc i nagminnosc tych dzialan sprowadza sie do Brudzińskiego i reszty jego klakierow.

 3. Trzeba tymi plakatami zakleić całą Polskę. Każdy budynek, kościół, urząd. Zerwą plakat, następnego dnia powiesić 3 nowe. To jest jedyny sposób na odsunięcie POPIS-u od władzy. Kto ją przejmie nie wiadomo, ale oni nie wygrają. Udostępnić plakaty w sieci i niech każdy drukuje i rozwiesza. Trzeba stworzyć psychozę strachu, ludzie mają się bać, mają być przekonani, że w każdej chwili może przyjść Żyd i wyrzucić ich z domu. Komorowski przegrał, bo jeździła za nim młodzieżówka Korwina, a nie dlatego, ze Duda jest wybitnym politykiem. Polska musi wyglądać, jak na jesieni ’81. Na każdym kawałku ściany i muru muszą wisieć ulotki, a w autobusach i tramwajach wlepki. Trzeba podjąć walkę, jak wtedy.

 4. To stowarzyszenie to faszyści palili unijną flagę na Marszu Niepodległości dobrze ząd robi zdelegalizowac to stowarzyszenie

  • Palenie flagi jakiejś tam organizacji międzynarodowej jest ew. wykroczeniem i do żadnej Twojej delegalizacji się nie nadaje.

  • Sam się zdelegalizuj. Na flagę UE mogę splunąć jeszcze dziś. A ty jak lubisz to nawet z nią spółkuj.

  • NIE OŚMIESZAJ SIĘ. NIC O NICH NIE WIESZ. MOŻE NAJPIERW PPRZECZYTAJ ICH PROGRAM, A POTEM OBRAŻAJ.

 5. Wychodzi, że policjanci zachowali się jak należy. Widocznie ktoś próbował szczuć mundurowych jakoby odbywała się jakaś antysemicka hucpa. Przybyli i otrzymali wyjaśnienie iż to akcja informująca o nieuzasadnionych żydowskich roszczeniach finansowych względem Polski.

 6. Myślę że PiS aż do jesiennych wyborów będzie milczał w sprawie roszczeń.
  Jeśli chcą płacić, to oznajmią to pewnie dopiero po wyborach.
  Gdyby przyznali to wcześniej, to przegraliby wybory.

 7. Musi się plakatować, ponkeważ świadomść społeczeństwa w tym temacie jest słaba.

 8. Zydzi i komunisci już nie ukrywają że nienawidzą Polaków i chcą ich wymordowac, a każdy kto się sprzeciwi ich morda i grabieżą będzie aresztowany

 9. Postarajcie sie w końcu gadac do przeciwników takim językiem, aby lewacy rozumieli co sie do nich gada.
  Po pierwsze – nie ma „antysemityzmu” tylko sprzeciw wobec żydowskiego NACJONALIZMU.
  Nawet całkiem przygłupi lewak powinien zrozumieć. Nie mówię że poprze, ale trudniej im będzie wyzywać od „nazizmu”.

 10. ten typ co przeszkadzał to zapewne agent policyjny mosadu nieświadomy ogłupiony menel !! Czy My mamy jeszcze jakieś szanse wątpię wytępią nas jak karaluchy palestyńskie zamkną w rezerwacie i ich dzieci będą podpisywały bomby zrzucane na nas

Comments are closed.