Wiosna blokuje „Supernianię” za krytykę Biedronia. „No to się uśmiałam. Dostałam bana od genderowej Wiosny”

Dorota Zawadzka
Dorota Zawadzka "Superniania" i Robert Biedroń/Fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons/PAP (kolaż)

Nie milkną echa krytyki po feralnym wpisie Roberta Biedronia o „dinozaurach” i „leśnych dziadkach”. Zareagowali już Rzecznik Praw Obywatelskich, PiS, PSL a nawet Koalicja Europejska oraz „Superniania” Dorota Zawadzka.

„Myślałem, że dinozaury wyginęły! PE to nie dom spokojnej starości! Leśne dziadki na płatnych wczasach. Mówię nie! Skończmy z dziadostwem w polskiej polityce” –stwierdził w szczerych prostych słowach Biedroń po ogłoszeniu przez PiS jedynek i dwójek na listach w wyborach do PE.

„Dinozaury, leśne dziadki, dziadostwo. Naprawdę? To ma być standard debaty publicznej? Konrad Adenauer został kanclerzem w wieku 73 lat. I przyniósł RFN wiosnę, która trwała przez kolejne 14 lat jego życia” – skwitował Adam Bodnar.

„No nie! Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, ze Robert Biedron mnie rozczarował!” – napisała Zawadzka.

Później okazało się, że dostała bana od tolerancyjnej, genderowej Wiosny.

„No to wam powiem, że uśmiałam się ;)
Nie wiem kto prowadzi konto Roberta -szefa @wiosnabiedronia . Ale rozbawił mnie ;)” – skwitowała „Superniania”.

Źródło: Twitter

11 KOMENTARZE

 1. Homoseksualna dyktatura i grabież całej polskiej własności jest losem , który szykuje Polakom rząd Stanów Zjednoczonych

 2. Superniania? A co to za wykwit? Może chodziło o to, ze ona jest supertania? To by nie dziwiło biorąc pod uwagę jej fizys. No ale Bieroń chyba nie korzystał z jej usług?

 3. A swoją drogą ten dewiant musiał zakupić spora ilość sprayu na siwiznę. Przed wyborami ci co handlują tymi koloryzatorami do posiwiania włosów mają żniwa.

   • Tu jest inna ciekawsza historia. Ta zgraja POPiSowych politycznych oszustów, korzysta z faktu, że mężczyźni o siwych włosach budzą większe zaufanie, zwłaszcza u kobiet. Stąd przed wyborami masowo farbują włosy specjalnymi środkami do charakteryzacji. Dość groteskowo to wygląda w przypadku tego nieszczęśnika z zaburzeniami seksualności, który ufarbował sobie włosy siwizną, choć przecież zasadniczo kobiety nie są obiektem jego zainteresowań.

 4. Mam prośbę – przestańcie że lansować tą bandę zboczenców i pederastów, ok? Niech się kiszą we własnym sosie. Dlaczego normalni ludzie mają być epatowani takimi elementami? Dość.

 5. Patologiczne lewactwo znowu przeszło transformacje z narodowych-socjalistów na genderowych-socjalistów.

  nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

 6. Czas jest bliski.
  Kiedys zastanawiałem się co Boga rozjuszyło w takiej Sodomie i Gomorze…bo właściwie to się przestali rozmnażać i wystarczyło by im dach 50 lat…i miasta nie ma.
  Dziś już wiem, że tych ludzi nie da się słuchać…a On słyszy wszystkich.
  Lewicowy bełkot z ust penetratora dwunastnic jest jak otwieranie paczki chipsów podczas wystawiania ” Upiora w Operze”.
  Biedroń, stąpacz fekaliowy , na swojej deprawacji buduje fundament z folii bombelkowej na dmuchany pałac pełen obietnic bez pokrycia…chyba że jego ktoś pokryje.
  Założycie się że będzie miał 5%?
  Będzie miał, bo ludzie nie mają pojęcia o polityce a on według opiniotworczych blogerek ma fajne ciuchy.
  Korwina powinni zacząć drukować na banknotach NBP, bo przewidział, ze zboczek, zawsze się przedrze bo chorych nie brakuje.

 7. Lepszy szczery gej i komunista Biedroń niż geje i komuniści z PiS udający prawicę. Redakcja Najwyższego Czasu widać promuje żydowski PiS i robi wszystko żeby osłabić koalicję narodowców i korwinowców.

 8. spoko; jak ktoś mądry powiedział – przyjdzie jesień i po wiośnie; ale do tej pory będzie smród, brud i ubóstwo jak w przybytkach onych; ale jak ludziska się nie opamiętają i te śmierdzące odpady ludzkie nie „wygonią” precz, to może się to stać stałą częścią „krajobrazu”, a tego wielu może nie wytrzymać; bo tego nie da się wytrzymać, tej dusznej atmosfery; myślę, że Polskę trzeba pilnie przewietrzyć ze stęchłych wyziewów i odpadów, które zalegają od 1944 roku i w ostatnich 30 latach tylko smród się wzmógł; jak Polacy sobie sami nie posprzątają, to tak będą dalej sobie żyć w tym smrodzie;

Comments are closed.